Özel Arama
SEYAHAT REHBERİ OTO REHBERİ E-DEVLET İL REHBERİ PAYLAŞIM
 
  İşkur Kırklareli ve Lüleburgaz Adresi, Telefon Numaraları

 
 

İşsizlik Sigortası

İŞKUR Adresleri

İşsizlik Sigortası Kanunu

Meslek Kursları

Özel İstihdam Büroları

 
İşkur Kırklareli Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü
İletişim Hattı 444 75 87
Telefon (0 288) 214 11 51 - (0 288) 214 16 24
Faks (0 288) 214 41 67
E-Posta kirklareli@iskur.gov.tr
Adres Karakaş Mah. Uğur Mumcu Cad. No:6 / KIRKLARELİ

İşkur Lüleburgaz Hizmet Merkezi

Telefon (0 288) 412 30 10 - 412 30 30 - 412 30 53
Faks (0 288) 412 57 00
E-Posta luleburgaz@iskur.gov.tr
Adres Yenimahalle Kışla Cad. No: 1 Lüleburgaz/ KIRKLARELİ

 

Kırklareli Meslek Edinmek İsteyenler, Kırklareli Mesleğini geliştirmek isteyenler:

 

Kırklareli İşkur Meslek Edindirme Kursları >>

 

bölümünü inceleyiniz. İşkur herhangi bir mesleği olmayan ya da iş piyasasında geçerli bir mesleği olmayan işsizlere "İstihdam/İş Garantili İş Gücü Yetiştirme Kursları", herhangi bir mesleki bilgi ve becerisi bulunmayan işsizlere "Kendi İşini Kurmak İsteyenlere Yönelik Meslek Edindirme Kursları", mevcut mesleki niteliğini geliştirmek isteyen işsizlere "Meslek Geliştirme Kursları", herhangi bir mesleği olamayan özürlülere ilgi, ihtiyaç ve yeteneklerine uygun mesleklerde "Özürlülere Yönelik Mesleki Eğitim Kursları", hükümlülerin tahliye olduktan sonra daha kolay iş bulabilmeleri için "Hükümlüler Mesleki Eğitim Kursları" düzenlemektedir. Kırklareli ilinde düzenlenen Kırklareli Meslek Edindirme Kursları ve diğer kursları sorgulayabileceğiniz linklerde bu bölümde yer almaktadır.

 

Kırklareli İş Arayanlar, Kırklareli Eleman Arayanlar:

 

Kırklareli İşkur Açık İş İlanları >>

 

İşkur Özel İstihdam Büroları bölümünü inceleyiniz. Bu bölümde özel istihdam büroları ile ilgili genel bilgiler, Kırklareli İlinde ve yakın illerde bulunan büroların adres ve telefonları bulunmaktadır. Özel İstihdam Büroları İşkur denetiminde çalışan ve iş bulmanızda size yardımcı olacak kurumlardır. Özel İstihdam Büroları iş arayanlardan işe yerleştirmelerde ücret almamaktadır.

 

Bu bürolar; Eleman seçme - yerleştirme, üst düzey yönetici, yönetici, şirketlere beyaz ve mavi yaka eleman temini yanında, çocuk bakıcısı, bebek bakıcısı, dadılar, çocuk gelişim mezunları, yaşlı bakımı, hasta bakımı, ingilizce bilen ablalar, 0-6 yaş için bakıcı, hemşireler, bebek hemşireleri, yoğun bakım hemşireleri, çocuklarınız için öğretmenler, pedegoglar, profesyonel aşçılar, işyerlerinize sekreterler ve çaycılar, evlerinize temizlikçiler, villalarınıza bahçıvanlar, refakatçiler, hizmetçiler, şoför, güvenlik, yatılı ve gündüzlü ev elemanları, temin etmektedir.

 

© 2009 E-Yaşam Rehberi  |  Hakkımızda  |  Bize Yazın  |  Sitene Ekle  |  Gizlilik Bildirimi  Kullanım Şartları  |  ARŞİV