<<Ana Sayfa

GAZETELER DERGİLER TELEVİZYON RADYOLAR HABER VİDEO E-DEVLET PAYLAŞIM

Oto Rehberi

Seyahat Rehberi

Spor Rehberi

Finans Rehberi

İl Rehberi

Link Rehberi

  Buzlu Turizm Eskişehir Şubeleri

<< Eskişehir Otobüs Firmaları

 

Eskişehir Otogarı   (Ulaşım Haritası)

Telefon

:

+90 (222) 217 45 02

Fax

:

-

 

E-Yaşam Rehberi İçinde Otobüs Firması, Otobüs Şirketi Arama

 
Özel Arama
 
   
 
Şube Adı Buzlu Turizm Eskişehir Şube Adresleri Şube Telefon
AKADEMİ TELEKOM   0 222 323 95 92
BATIKENT TERMİNAL BATIKENT MH.KARDAK SOK.NO:25 33/A 0 222 335 55 31
ÇİFTELER ÇİFTELER 0 222 541 24 43
DEFNE KIRTASİYE Yenibağlar Mah. Üniversite Cad. no: 154/a (yeni A.Ö.F) 0 222 322 18 21
DOKTORLAR DOKTORLAR CD 29/15 KAT 1 ADA 26 TURİZM 0 222 220 96 96
ESKISEHIR ESKİŞEHİR OTOGAR 0 222 217 45 02
ESKİ ÇARŞI KARAKOL Cengiz Topel Cad. No:38/C (Eski Çarşı Karakolu Yanı) 0 222 234 90 18
IHLAMUR KENT Çankaya Mah. Kartopu Cad. Tilia Site Alış Veriş Merk. 0 222 244 05 07
İSTASYON TERMİNAL HOŞNUDİYE MH. İSTASYON CD. 27-B 0 222 2200615
KIZILAY SEDEF İki Eylül Cad. No:3/B 0 222 233 14 97
OĞUL İDDİA(AYTAÇ CD) AYTAÇ CD. (SEYRAP CD) NO:37/B 0 222 322 2052
ODUN PAZARI Arifiye Mah. Dönemeç Sok. No: 23/C 0 222 220 90 69
OĞUZHAN TERMİNALİ Yenibağlar Mah. Üniversite Cad. No:82/e 0 222 322 26 01
ÖĞRETMENEVİ HSN POL ÖĞRETMEN EVİ KARŞISI 0 222 2202123
ŞALE TUR İsmet İnönü Cad. No:7/G (Otel Şale yanı) 0 222 234 45 66
TAŞ KÖPRÜ Vişnelik Mah. Taşköprü Cad. Stad Sok. No:2/A 0 222 226 27 24
TEPEBAŞI Tepebaşı Yazahesi Tepebaşı Camii Karşısıdoruk 0 507 681 21 60
ÜSTÜN OTO KİRALAMA AKÇAĞLAN MAH. CUMHURİYET BUL. NO:6/B 0 222 233 03 73
VŞ.CEYLAN Vişnelik Mah. Öğretmenler Cad. Kaya Apt. No:53/C 0 222 226 83 43
YENİKENT Seyitgazi Yolu No:194/B (Yenikent Taksi Durağı karşısı) 0 222 239 21 00
 
GÜZERGAH İLK DURAK SAATİ ARA DURAK SAATLERİ
İSTANBUL - ESKİŞEHİR - AFYON 00:30 İST-ESENLER(00:30) İST-KAVACIK(01:00) İST-ATAŞEHİR(01:30) BİLECİK(05:05) ESKISEHIR(06:30) EMİRDAĞ(08:15) BAYAT(09:05) AFYON(10:30)
ESKİŞEHİR -ANTALYA- ALANYA 00:30 ESKISEHIR(00:30) KÜTAHYA(01:46) ALANYA(10:01)
ESKİŞEHİR - İSTANBUL 01:30 ESKISEHIR(01:30) BİLECİK(03:00) İST-ESENLER(07:30) HAVAALANI(08:00)
ESKİŞEHİR - ÖZDİLEK-İZMİR 06:30 ESKISEHIR(06:30) KÜTAHYA(08:00) ALTINTAŞ KAVŞAĞI(08:30) BANAZ(09:30) UŞAK(10:00) İZMİR(13:45)
ESKİŞEHİR - İSTANBUL 07:30 ESKISEHIR(07:30) BOZÜYÜK(08:15) BİLECİK(09:00) PAMUKOVA(10:00) ADAPAZARI(11:00) İZMİT(11:30) İST-ESENLER(13:30) HAVAALANI(14:00)
ESKİŞEHİR - EMİRDAĞ - İZMİR 08:00 ESKISEHIR(08:00) ÇİFTELER(09:00) EMİRDAĞ(09:45) BAYAT(10:05) AFYON(11:15) BANAZ(12:15) UŞAK(13:00) İZMİR(17:10)
ESKİŞEHİR - GEDİZ-İZMİR-KUŞADASI-DİDİM 08:00 ESKISEHIR(08:00) KÜTAHYA(09:30) GEDİZ(11:00) UŞAK(11:30) SALİHLİ(14:00) TURGUTLU(14:20) İZMİR(15:00)
ESKİŞEHİR - KONYA 08:30 ESKISEHIR(08:30) ÇİFTELER(09:30) EMİRDAĞ(10:15) BOLVADİN(10:45) ÇAY(11:00) AKŞEHİR(12:00) KONYA(13:30)
ESKİŞEHİR - İSTANBUL 08:30 ESKISEHIR(08:30) BOZÜYÜK(09:15) BİLECİK(10:00) PAMUKOVA(11:00) ADAPAZARI(12:00) İZMİT(12:30) İST-ESENLER(14:30) HAVAALANI(15:00)
BİLECİK - ANKARA 09:15 BİLECİK(09:15) BOZÜYÜK(09:45) ESKISEHIR(10:45) ANKARA(13:30)
ESKİŞEHİR - AFYON 09:30 ESKISEHIR(09:30) ÇİFTELER(10:30) EMİRDAĞ(11:15) AFYON(12:15)
ESKİŞEHİR - İSTANBUL 09:30 ESKISEHIR(09:30) BOZÜYÜK(10:15) BİLECİK(11:00) PAMUKOVA(12:00) ADAPAZARI(13:00) İZMİT(13:30) İST-ESENLER(15:30) HAVAALANI(16:00)
ESKİŞEHİR -GEDİZ- İZMİR 10:00 ESKISEHIR(10:00) KÜTAHYA(11:30) GEDİZ(13:00) UŞAK(13:30) İZMİR(16:00)
ANKARA - ESK - BİLECİK 10:00 ANKARA(10:00) ESKISEHIR(13:00) BİLECİK(14:15)
ESKİŞEHİR- EDİRNE 10:30 ESKISEHIR(10:30) BOZÜYÜK(11:15) BİLECİK(12:00) İST-ATAŞEHİR(15:00) İST-KAVACIK(15:30) İST-ESENLER(16:00) EDİRNE(20:30)
ESKİŞEHİR - AFYON 11:00 ESKISEHIR(11:00) ÇİFTELER(12:00) EMİRDAĞ(12:45) AFYON(13:45)
ESKİŞEHİR - ALANYA 11:00 ESKISEHIR(11:00) KÜTAHYA(12:30) BURDUR(16:00) BUCAK(16:30) ANTALYA(17:30) ALANYA(20:30)
ESKİŞEHİR - İSTANBUL 11:30 ESKISEHIR(11:30) BOZÜYÜK(12:15) BİLECİK(13:00) PAMUKOVA(14:00) ADAPAZARI(15:00) İZMİT(15:30) İST-ESENLER(17:30) HAVAALANI(18:00)
BİLECİK - ANKARA 11:30 BİLECİK(11:30) BOZÜYÜK(12:00) ESKISEHIR(13:00) ANKARA(15:45)
ESKİŞEHİR - İSTANBUL 12:30 ESKISEHIR(12:30) BOZÜYÜK(13:15) BİLECİK(14:00) PAMUKOVA(15:00) İZMİT(16:30) GEBZE(16:40) İST-ESENLER(18:30) HAVAALANI(19:00)
ESKİŞEHİR -ÖZDİLEK- İZMİR 12:30 ESKISEHIR(12:30) KÜTAHYA(14:00) ALTINTAŞ KAVŞAĞI(14:30) BANAZ(15:30) UŞAK(16:30) İZMİR(18:30)
AFYON - ESK - İSTANBUL 13:15 AFYON(13:15) BAYAT(13:55) EMİRDAĞ(14:30) ÇİFTELER(15:30) ESKISEHIR(16:30) BOZÜYÜK(17:15) BİLECİK(18:00) PAMUKOVA(15:45) ADAPAZARI(20:00) İZMİT(17:15) İST-ESENLER(21:30) HAVAALANI(22:45)
ESKİŞEHİR - AFYON 13:15 ESKISEHIR(13:15) ÇİFTELER(14:15) EMİRDAĞ(15:00) AFYON(16:00)
ESKİŞEHİR - İSTANBUL 13:30 ESKISEHIR(13:30) BOZÜYÜK(14:15) İST-ESENLER(19:30) HAVAALANI(20:00)
ESKİŞEHİR -MANİSA-SPİL DAĞI 14:00 ESKISEHIR(14:00) MANİSA(21:00)
ESKİŞEHİR - İSTANBUL 14:30 ESKISEHIR(14:30) BOZÜYÜK(15:15) BİLECİK(16:00) PAMUKOVA(17:00) İZMİT(18:30) İST-ESENLER(20:30) HAVAALANI(21:00)
ANKARA - ESK - BİLECİK 15:00 ANKARA(15:00) ESKISEHIR(18:00) BİLECİK(19:15)
ESKİŞEHİR - İSTANBUL 15:30 ESKISEHIR(15:30) BOZÜYÜK(16:15) BİLECİK(17:00) PAMUKOVA(18:00) ADAPAZARI(19:00) İZMİT(19:30) İST-ESENLER(21:30) HAVAALANI(22:00)
ESKİŞEHİR -GEDİZ- İZMİR 15:30 ESKISEHIR(15:30) KÜTAHYA(17:00) GEDİZ(18:30) UŞAK(19:00) İZMİR(21:30)
ESKİŞEHİR - EMİRDAĞ-ÖRENKÖY 16:30 ESKISEHIR(16:30) ÇİFTELER(17:30) EMİRDAĞ(18:00)
ANKARA - ESK - BİLECİK 17:00 ANKARA(17:00) ESKISEHIR(20:00) BİLECİK(21:00)
ESKİŞEHİR - İSTANBUL 17:30 ESKISEHIR(17:30) BOZÜYÜK(18:15) BİLECİK(19:00) İST-ESENLER(23:30) HAVAALANI(00:00)
ESKİŞEHİR -ÖZDİLEK- İZMİR 17:30 ESKISEHIR(17:30) KÜTAHYA(19:00) ALTINTAŞ KAVŞAĞI(19:30) BANAZ(20:45) UŞAK(21:30) İZMİR(23:30)
KONYA - ESKİŞEHİR - İSTANBUL 17:30 KONYA(17:30) AKŞEHİR(19:00) ÇAY(19:30) BOLVADİN(20:00) EMİRDAĞ(20:45) ÇİFTELER(21:15) ESKISEHIR(22:30) BOZÜYÜK(23:15) BİLECİK(00:00) İST-ESENLER(04:30) HAVAALANI(05:15)
ESKİŞEHİR - EMİRDAĞ 18:30 ESKISEHIR(18:30) ÇİFTELER(19:30) EMİRDAĞ(20:00)
ESKİŞEHİR - İSTANBUL 19:00 ESKISEHIR(19:00) BOZÜYÜK(19:45) BİLECİK(20:30) PAMUKOVA(21:30) ADAPAZARI(22:30) İZMİT(23:00) İST-ESENLER(01:00) HAVAALANI(01:30)
ESKİŞEHİR - EMİRDAĞ 21:00 ESKISEHIR(21:00) ÇİFTELER(22:00) EMİRDAĞ(22:30)
ESKİŞEHİR -GEDİZ- İZMİR-KUŞADASI-DİDİM 22:00 ESKISEHIR(22:00) KÜTAHYA(23:30) GEDİZ(01:00) UŞAK(01:30) İZMİR(05:00)
ESKİŞEHİR -ÖZDİLEK- İZMİR-KUŞADASI 23:00 ESKISEHIR(23:00) KÜTAHYA(00:30) ALTINTAŞ KAVŞAĞI(01:00) BANAZ(02:15) UŞAK(03:00) İZMİR(06:00) KUŞADASI(07:30)
ESKİŞEHİR - EDİRNE 23:30 ESKISEHIR(23:30) BOZÜYÜK(00:15) BİLECİK(01:00) EDİRNE(09:30)
ESKİŞEHİR - ANTALYA 23:58 ESKISEHIR(23:58) KÜTAHYA(01:13) BURDUR(04:58) BUCAK(05:28) ANTALYA(06:28)
ESKİŞEHİR -GEDİZ- İZMİR 23:58 ESKISEHIR(23:58) KÜTAHYA(01:29) GEDİZ(02:29) İZMİR(06:58)
ESKİŞEHİR - ALANYA 23:59 ESKISEHIR(23:59) KÜTAHYA(01:29) ALANYA(09:29)
ESKİŞEHİR - BODRUM-TURGUTREİS 23:59 ESKISEHIR(23:59) KÜTAHYA(01:29) BODRUM(10:29) TURGUTREİS(10:59)
ESKİŞEHİR - İZMİR 23:59 ESKISEHIR(23:59) İZMİR(06:59)
   
 

İller Arası Mesafe Cetveli Otobüs Firması Ekle | Feribot Seferleri | Havayolu Şirketleri | Havaalanları | Tren Saatleri

 

© 2009 E-Yaşam Rehberi  |  Hakkımızda  |  Bize Yazın  |  Sitene Ekle  |  Gizlilik Bildirimi  Kullanım Şartları  |  ARŞİV