Özel Arama
 
SEYAHAT REHBERİ OTO REHBERİ E-DEVLET İL REHBERİ PAYLAŞIM
 
  Mardin Dilmenler Seyahat Şubeleri

<< Mardin Otobüs Firmaları

 

Mardin Dilmenler Seyahat Otobüs Bileti Satış Ofisleri

Şube Yeri Telefon Şube Yeri Telefon
NUSAYBİN MERKEZ 0541 415 17 56 - 0533 303 82 55 ISPARTA   0533 303 82 32
KIZILTEPE 0533 303 82 71 İST KNRY 0533 303 98 03
MARDİN YENİŞEHİR 0533 303 82 47 İZMİT 0533 303 82 41
MARDİN YENİYOL 0533 303 82 85 İZMİR 0533 303 82 35
MARDİN MEYDANBAŞI 0533 - KONYA 0533 303 82 42
    MANAVGAT 0533 303 82 36
İSTANBUL ESENLER 0533 303 82 83 - 0533 303 82 34 MERSİN 0533 303 82 33
İSTANBUL HAREM 0533 303 82 25 MİLAS 0533 303 82 78
ADANA 0533 303 82 01 NAZİLİ 0533 303 89 97
ADAPAZARI 0533 303 82 54 OSMANİYE 0533 303 37 95
ANKARA 0533 303 82 06 SALİHLİ 0533 303 82 45
AKŞEHİR 0533 303 82 65 SÖKE 0533 303 82 77
AYDIN 0533 303 82 88 SİLOPİ 0533 303 82 75
ANTALYA 0533 303 82 07 ŞANLIURFA 0533 303 82 93
ALANYA 0533 303 82 36 ŞIRNAK 0533 303 82 73
BODRUM 0533 303 82 80 TURGUTLU 0533 303 82 46
BEYŞEHİR 0533 303 82 53    
CEYHAN 0533 303 82 04 KERKÜK 0750 386 54 28
CİZRE 0533 303 82 76 SÜLEYMANİYE 0750 386 54 19
DENİZLİ 0533 300 89 93 MUSUL 0750 386 54 20
DÜZİÇİ 0328 876 80 90 - 0542 375 48 49 DUHOK 0750 386 54 26
DERİK 0533 303 82 96 ZAHO 0750 386 54 25
FETHİYE 0533 303 98 16 BAĞDAT 0750 386 54 21
GAZİANTEP 0533 303 82 27 ERBİL 0750 386 54 16

Bu bilgiler Mardin Dilmenler Seyahat firması tarafından sağlanmıştır.

 

Mardin Dilmenler Seyahat Günlük Sefer Saatleri

Sefer Adı Kalkış Saati Sefer Adı Kalkış Saati
SİLOPİ - MARMARİS 07:00 İSTANBUL - SİLOPİ 13:00
SİLOPİ - İSTANBUL 10:00 İZMİR - SİLOPİ 13:00
ŞIRNAK - İZMİR 10:00 SİLOPİ - İSTANBUL 13:30
MERSİN - DARGEÇİT 10:00 MARMARİS - SİLOPİ 14:00
İSTANBUL - BAĞDAT 11:00 DARGEÇİT - MERSİN 18:00
BAĞDAT - İSTANBUL 11:00 SİLOPİ - MERSİN 18:00
BODRUM - SİLOPİ 12:00 MERSİN - SİLOPİ 21:00
SİLOPİ - BODRUM 13:00    

Sefer saatleri bilgi amaçlıdır. Lütfen yukarıdaki telefonlardan teyit ediniz.

 

Mardin Dilmenler Seyahat firmasının Mardin' den sefer düzenlediği güzergahlar

Otobüs Kalkış

Otobüs Varış

 

MARDİN DİLMENLER SEYAHAT
Fırat Mah. Belediye Otogarı No:8 Nusaybin Mardin
444 47 47
mardindilmenler.com.tr

Adana
Afyon
Ahmetli
Aksaray
Akşehir
Alanya
Anamur
Ankara
Antalya
Aydın
Bağdat
Banaz
Beyşehir
Bilecik
Birecik
Bodrum
Bolu
Bursa
Ceyhan
Cizre
Çanakkale
Çay
Dalaman
Dargeçit
Denizli
Derik

Dinar
Dohuk
Düzce
Düziçi
Edirne
Eğirdir
Erbil
Erdemli
Ereğli
Eskişehir
Fethiye
Gazipaşa
Gaziantep
Gebze
Gölbaşı
Harem
Hatay
Hendek
Ilgın
Isparta
İdil
İstanbul
İzmir
Kadınhanı
Kahramanmaraş

Karapınar

Kayseri
Kerkük
Kızıltepe
Kocaeli
Konya
Korkuteli
Köyceğiz
Kula
Kulu
Kuşadası
Manavgat
Manisa
Marmaris
Mersin
Midyat
Milas
Muğla
Musul
Nazilli
Nizip
Nusaybin
Ortaca
Ortaklar
Ortaköy
Osmaniye
Ömerli
Pozantı
Sakarya
Salihli
Savur
Selçuk
Serik
Şırnak
Silifke
Silopi
Söke
Suruç
Süleymaniye
Şanlıurfa
Şarkikaraağaç
Şereflikoçhisar
Tarsus
Taşucu
Tekirdağ
Torbalı
Turgutlu
Ulukışla
Uşak
Viranşehir
Yatağan
Zaho
   
 

İller Arası Mesafe Cetveli Otobüs Firması Ekle | Feribot Seferleri | Havayolu Şirketleri | Havaalanları | Tren Saatleri

 

© 2015 E-Yaşam Rehberi  |  Hakkımızda  |  Bize Yazın  |  Sitene Ekle  |  Gizlilik Bildirimi  Kullanım Şartları