<<Ana Sayfa

GAZETELER DERGİLER TELEVİZYON RADYOLAR HABER VİDEO E-DEVLET PAYLAŞIM

Oto Rehberi

Seyahat Rehberi

Spor Rehberi

Finans Rehberi

İl Rehberi

Link Rehberi

  17 EYLÜL EKSPRESİ (İzmir - Bandırma) TREN SAATLERİ - Güncelleme: 18.02.2014 17:32

<< Geri Tren Saatleri

 

 
Tren Adı-Kodu Kalkış Saati Varış Saati Sefer Günleri
17 EYLÜL EKSPRESİ - 31003 ALSANCAK: 14:15 BANDR. Ş.: 20:05 Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar
BANDR. Ş.: 15:55 ALSANCAK: 21:51

Basmane - Bandırma Şehir Güzergahı Tren Saatleri

 

Bandırma Şehir - Basmane Güzergahı Tren Saatleri

  İstasyon Kodu Ve Adı Haraket Saati
1 ALSANCAK-3515 14:15
2 HALKAPINAR -3615 14:22
3 ÇİĞLİ-3571 14:42
4 MENEMEN-3681 14:58
5 AYVACIK-3524 15:12
6 MURADİYE-3685 15:22
7 MANISA-3677 15:33
8 SARUHANLI-3717 15:47
9 KAPAKLI-3640 16:05
10 AKHİSAR-3506 16:15
11 KIRKAĞAÇ-3657 16:40
12 SOMA-3728 16:54
13 SAVAŞTEPE-3718 17:21
14 SOĞUCAK-3727 17:47
15 ÇUKURHÜSEYİN-3575 18:04
16 BALIKESIR-3528 18:25
17 YENİKÖY-3764 18:50
18 SUSURLUK-3736 19:13
19 SIĞIRCI-3725 19:48
20 KUŞCENNETİ-3557 19:58
21 BANDIRMA-3532 20:03
22 BANDR. Ş.-3533 20:05
 
  İstasyon Kodu Ve Adı Haraket Saati
1 BANDR. Ş.-3533 15:55
2 BANDIRMA-3532 15:58
3 SIĞIRCI-3725 16:14
4 SUSURLUK-3736 16:50
5 YENİKÖY-3764 17:16
6 BALIKESIR-3528 17:43
7 ÇUKURHÜSEYİN-3575 18:03
8 SOĞUCAK-3727 18:24
9 SAVAŞTEPE-3718 18:46
10 SOMA-3728 19:12
11 KIRKAĞAÇ-3657 19:24
12 BAKIR-3617 19:34
13 AKHİSAR-3506 19:52
14 SARUHANLI-3717 20:20
15 MANISA-3677 20:36
16 MURADİYE-3685 20:46
17 MENEMEN-3681 21:11
18 ÇİĞLİ-3571 21:26
19 HALKAPINAR -3615 21:46
20 ALSANCAK-3515 21:52
 

TREN VE İSTASYON BİLGİLERİ

 

6 EYLÜL EKSPRESİ, 17 EYLÜL EKSPRESİ trenleri, Alsancak - Bandırma - Alsancak arasında her gün işlerler.

 

HAREKET SAATLERİ : (01 Ağustos 2013 tarihine kadar Basmane kalkış varışlı çalışacaktır)


6 EYLÜL EKSPRESİ: Basmane K: 08.20 - Bandırma V: 14.16
Bandırma K: 07.00 - Basmane V: 13.15


17 EYLÜL EKSPRESİ: Basmane K: 14.15 - Bandırma V: 20.05
Bandırma K: 15.55 - Basmane V: 21.51

 

MESAFE : 342 km

 

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

Tren Bileti Ücretleri >>

 

TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI: (06.00-23.30 SAATLERİ ARASINDA HİZMET VERMEKTEDİR)

 


 

İZMİR (BASMANE)
(232) 484 53 53 - REZERVASYON (24 SAAT AÇIK)
(232) 484 86 38 - DANIŞMA (24 SAAT AÇIK)

 

BANDIRMA:

(266) 713 60 89 - (08.00-11.30, 12.30-20.30)

 

BU TRENLERDEKİ VAGON TİPLERİ : Pulman

2+1 koltuklu pulman vagon

 
 

   
 

Otobüs Firmaları | Feribot ve Deniz Otobüsü | Havayolu Şirketleri | Uçuş Bilgileri Tren Saatleri

 

© 2009 E-Yaşam Rehberi  |  Hakkımızda  |  İletişim  |  Sitene Ekle  |  Gizlilik Bildirimi  Kullanım Şartları  |  ARŞİV