"17 Eylül Ekspresi" İzmir > Bandırma Tren Saatleri


Güncelleme: 11.07.2016 15:28

Tren Adı-Kodu Kalkış Saati Varış Saati Sefer Günleri
17 EYLÜL EKSPRESİ İZMİR: 14:00 SOMA:    16:56 Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar
SOMA: 18:30 İZMİR: 21:27
DİKKAT! Yol çalışmaları nedeniyle 19.03.2016 tarihinden itibaren İzmir (Alsancak) - Soma - İzmir (Alsancak) arasında işletilecektir.
İzmir > Bandırma Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
İzmir (Alsancak)    14:00
Halkapınar  14:07  14:08
Çiğli  14:27  14:29
Menemen  14:42  14:44
Ayvacık  14:59  15:00
Muradiye  15:11  15:12
Manisa  15:22  15:25
Saruhanlı  15:41  15:43
Akhisar  16:13  16:15
Bakır  16:33  16:35
Kırkağaç  16:44  16:45
Soma  16:56  
Bandırma > İzmir Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
Soma    18:30
Kırkağaç  18:41  18:42
Bakır  18:52  18:53
Akhisar  19:10  19:13
Kapaklı  19:23  19:25
Saruhanlı  19:47  19:50
Manisa  20:05  20:08
Muradiye  20:18  20:19
Menemen  20:46  20:47
Çiğli  21:00  21:01
Halkapınar  21:20  21:21
İzmir (Alsancak)  21:27  

TREN BİLGİSİ:

17 Eylül Ekspresi, İzmir > Manisa > Balıkesir > Bandırma arasında her gün işler.

SÜRE : 5 Saat 50 Dakika

İZMİR (BASMANE):
(232) 484 53 53 - REZERVASYON (24 SAAT AÇIK)
(232) 484 86 38 - DANIŞMA (24 SAAT AÇIK)

BANDIRMA:
(266) 713 60 89 - (08.00-11.30, 12.30-20.30)


İzmir - Bandırma Tren Bileti Fiyatları:

Bandırma > İzmir, İzmir > Bandırma tren bileti fiyatlarını öğrenmek ve online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.