"17 Eylül Ekspresi" İzmir > Bandırma Tren Saatleri


Güncelleme: 02.02.2016 11:52

Tren Adı-Kodu Kalkış Saati Varış Saati Sefer Günleri
17 EYLÜL EKSPRESİ İZMİR: 14:15 BANDIRMA:    20:05 Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar
BANDIRMA: 15:55 İZMİR: 21:52
İzmir > Bandırma Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
İzmir (Alsancak)    14:15
Halkapınar  14:20  14:22
Çiğli  14:41  14:42
Menemen  14:57  14:58
Muradiye  15:20  15:21
Manisa  15:30  15:33
Saruhanlı  15:46  15:47
Akhisar  16:12  16:15
Kırkağaç  16:39  16:40
Soma  16:51  16:54
Savaştepe  17:19  17:21
Soğucak  17:45  17:47
Çukurhüseyin  18:02  18:04
Balıkesir  18:20  18:25
Yeniköy  18:49  18:50
Susurluk  19:12  19:13
Sığırcı  19:47  19:48
Kuşcenneti  19:57  19:58
Bandırma Gar  20:02  20:03
Bandırma Şehir  20:05  
Bandırma > İzmir Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
Bandırma Şehir    15:55
Bandırma Gar  15:57  15:58
Sığırcı  16:13  16:14
Susurluk  16:49  16:50
Yeniköy  17:15  17:16
Balıkesir  17:37  17:43
Çukurhüseyin  18:01  18:03
Soğucak  18:23  18:24
Savaştepe  18:45  18:46
Soma  19:10  19:12
Kırkağaç  19:23  19:24
Akhisar  19:48  19:52
Saruhanlı  20:19  20:20
Manisa  20:34  20:36
Muradiye  20:45  20:46
Menemen  21:09  21:11
Çiğli  21:25  21:26
Halkapınar  21:45  21:46
İzmir (Alsancak)  21:52  

TREN BİLGİSİ:

17 Eylül Ekspresi, İzmir > Manisa > Balıkesir > Bandırma arasında her gün işler.

SÜRE : 5 Saat 50 Dakika

İZMİR (BASMANE):
(232) 484 53 53 - REZERVASYON (24 SAAT AÇIK)
(232) 484 86 38 - DANIŞMA (24 SAAT AÇIK)

BANDIRMA:
(266) 713 60 89 - (08.00-11.30, 12.30-20.30)


İzmir - Bandırma Tren Bileti Fiyatları:

Bandırma > İzmir, İzmir > Bandırma tren bileti fiyatlarını öğrenmek ve online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.