<<Ana Sayfa

GAZETELER DERGİLER TELEVİZYON RADYOLAR HABER VİDEO E-DEVLET PAYLAŞIM

Oto Rehberi

Seyahat Rehberi

Spor Rehberi

Finans Rehberi

İl Rehberi

Link Rehberi

  17 EYLÜL EKSPRESİ (İzmir - Bandırma) TREN SAATLERİ - Güncelleme: 01.12.2014 10:58

<< Geri Tren Saatleri

 

 
Tren Adı-Kodu Kalkış Saati Varış Saati Sefer Günleri
17 EYLÜL EKSPRESİ - 31003 ALSANCAK: 14:15 BANDR. Ş.: 20:05 Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar
BANDR. Ş.: 15:55 ALSANCAK: 21:52

İzmir > Bandırma > İzmir Tren Saatleri

Alsancak - Bandırma Şehir Güzergahı Tren Saatleri

 

Bandırma Şehir - Alsancak Güzergahı Tren Saatleri

  İstasyon Kodu Ve Adı Haraket Saati
1 ALSANCAK-3515 14:15
2 HALKAPINAR -3615 14:22
3 ÇİĞLİ-3571 14:42
4 MENEMEN-3681 14:58
5 AYVACIK-3524 15:12
6 MURADİYE-3685 15:22
7 MANISA-3677 15:33
8 SARUHANLI-3717 15:47
9 KAPAKLI-3640 16:05
10 AKHİSAR-3506 16:15
11 KIRKAĞAÇ-3657 16:40
12 SOMA-3728 16:54
13 SAVAŞTEPE-3718 17:21
14 SOĞUCAK-3727 17:47
15 ÇUKURHÜSEYİN-3575 18:04
16 BALIKESIR-3528 18:25
17 YENİKÖY-3764 18:50
18 SUSURLUK-3736 19:13
19 SIĞIRCI-3725 19:48
20 KUŞCENNETİ-3557 19:58
21 BANDIRMA-3532 20:03
22 BANDR. Ş.-3533 20:05
 
  İstasyon Kodu Ve Adı Haraket Saati
1 BANDR. Ş.-3533 15:55
2 BANDIRMA-3532 15:58
3 SIĞIRCI-3725 16:14
4 SUSURLUK-3736 16:50
5 YENİKÖY-3764 17:16
6 BALIKESIR-3528 17:43
7 ÇUKURHÜSEYİN-3575 18:03
8 SOĞUCAK-3727 18:24
9 SAVAŞTEPE-3718 18:46
10 SOMA-3728 19:12
11 KIRKAĞAÇ-3657 19:24
12 BAKIR-3617 19:34
13 AKHİSAR-3506 19:52
14 SARUHANLI-3717 20:20
15 MANISA-3677 20:36
16 MURADİYE-3685 20:46
17 MENEMEN-3681 21:11
18 ÇİĞLİ-3571 21:26
19 HALKAPINAR -3615 21:46
20 ALSANCAK-3515 21:52
 

TREN VE İSTASYON BİLGİLERİ

 

6 EYLÜL EKSPRESİ, 17 EYLÜL EKSPRESİ trenleri, Alsancak - Bandırma - Alsancak arasında her gün işlerler.

 

HAREKET SAATLERİ :


6 EYLÜL EKSPRESİ: Basmane K: 08.20 - Bandırma V: 14.16
Bandırma K: 07.00 - Basmane V: 13.15


17 EYLÜL EKSPRESİ: Basmane K: 14.15 - Bandırma V: 20.05
Bandırma K: 15.55 - Basmane V: 21.51

 

MESAFE : 342 km

 

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

Tren Bileti Ücretleri >>

 

TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI: (06.00-23.30 SAATLERİ ARASINDA HİZMET VERMEKTEDİR)

 


 

İZMİR (BASMANE)
(232) 484 53 53 - REZERVASYON (24 SAAT AÇIK)
(232) 484 86 38 - DANIŞMA (24 SAAT AÇIK)

 

BANDIRMA:

(266) 713 60 89 - (08.00-11.30, 12.30-20.30)

 

BU TRENLERDEKİ VAGON TİPLERİ : Pulman

2+1 koltuklu pulman vagon

 

Kullanım Şartları:
Bu sayfalardaki tren saatleri bilgileri sadece bilgi amaçlı yayınlanmaktadır. E-yasamrehberi.com, bu sitede yayımlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan sefer bilgilerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Lütfen tren saatlerini TCDD web sayfalarından veya ilgili istasyon telefonlarından teyit ediniz.

   
 

Otobüs Firmaları | Feribot ve Deniz Otobüsü | Havayolu Şirketleri | Uçuş Bilgileri Tren Saatleri

 

© 2009 E-Yaşam Rehberi  |  Hakkımızda  |  İletişim  |  Sitene Ekle  |  Gizlilik Bildirimi  Kullanım Şartları  |  ARŞİV