"4 Eylül Mavi Treni" Ankara > Malatya Tren Saatleri


Güncelleme: 04.01.2017 10:04

Tren Adı-Kodu Kalkış Saati Varış Saati Sefer Günleri
4 EYLÜL MAVİ TRENİ ANKARA: 19:00 MALATYA: 09:25 Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar
MALATYA: 15:30 ANKARA: 06:10
DİKKAT! Yol çalışmaları nedeniyle 11.07.2016 - 11.12.2017 tarihleri arasında iptal edilmiştir.
Ankara > Malatya Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
Marşandiz (Banliyö)    18:30
Ankara  18:41  19:00
Kayaş  19:15  19:17
Elmadağ  19:50  19:52
Irmak  20:20  20:22
Kırıkkale  20:44  20:46
Çerikli  21:38  21:39
Yerköy  22:27  22:29
Şefaatli  23:03  23:05
Yenifakılı  23:53  23:54
Boğazköprü  01:01  01:04
Kayseri  01:24  01:36
Sarımsaklı  01:59  02:00
Tuzhisar  02:16  02:18
Sarıoğlan  02:35  02:36
Karaözü  02:47  02:48
Yeniçubuk  03:02  03:03
Şarkışla  03:33  03:35
Gözmen  04:04  04:05
Bedirli  04:13  04:15
Sivas  05:00  05:12
Bostankaya  05:37  05:39
Yenikangal  06:39  06:40
Çetinkaya  07:00  07:02
Demiriz  07:18  07:19
Akçamağara  07:27  07:28
Hekimhan  08:14  08:16
Malatya  09:25  
Malatya > Ankara Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
Malatya    15:30
Hekimhan  16:37  16:39
Akçamağara  17:30  17:31
Demiriz  17:38  17:39
Çetinkaya  17:55  17:57
Yenikangal  18:21  18:22
Bostankaya  19:12  19:14
Sivas  19:37  19:47
Bedirli  20:32  20:33
Gözmen  20:41  20:42
Gücük  20:59  21:00
Şarkışla  21:11  21:13
Yeniçubuk  21:41  21:42
Karaözü  21:56  21:57
Sarıoğlan  22:08  22:09
Tuzhisar  22:27  22:29
Kayseri  23:05  23:18
Boğazköprü  23:38  23:46
Beydeğirmeni  00:00  00:02
Himmetdede  00:23  00:29
Yenifakılı  01:02  01:04
Şefaatli  01:50  01:52
Yerköy  02:26  02:29
Çerikli  03:18  03:19
Kırıkkale  04:13  04:15
Irmak  04:37  04:39
Kayaş  05:48  05:50
Ankara  06:10  06:30
Marşandiz (Banliyö)  06:41  

TREN BİLGİSİ:

4 Eylül Mavi Treni, Ankara > Kırıkkale > Kayseri > Sivas > Malatya arasında her gün işler.

SÜRE : 14 Saat 25 Dakika

ANKARA:
(312) 311 06 20
(312) 310 65 15
(312) 311 49 94

MALATYA:
(422) 212 40 40 - (07.00-23.00)


Ankara - Malatya Tren Bileti Fiyatları:

Ankara > Malatya , Malatya > Ankara tren bileti fiyatlarını öğrenmek ve online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.