"6 Eylül Ekspresi" İzmir > Bandırma Tren Saatleri


Güncelleme: 05.03.2017 17:42

Tren Adı-Kodu Kalkış Saati Varış Saati Sefer Günleri
6 EYLÜL EKSPRESİ İzmir Basmane: 10:55 Bandırma:    18:20 Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar
Bandırma: 14:30 İzmir Basmane: 21:25
İzmir > Bandırma Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
İzmir (Basmane)   10:55
Çiğli 11:25 11:26
Menemen 11:40 11:44
Emiralem 11:52 11:53
Ayvacık 12:01 12:03
Muradiye 12:15 12:17
Horozköy 12:24 12:25
Manisa 12:29 12:39
Karaağaçlı 12:49 12:50
Saruhanlı 12:57 12:59
Hacırahmanlı 13:03 13:04
İshakçelebi 13:07 13:08
Kayışlar 13:20 13:21
Kapaklı 13:26 13:27
Akhisar 13:37 13:40
Sünnetçiler 13:51 13:52
Çobanhasan 13:57 13:58
Bakır 14:03 14:04
Kırkağaç 14:14 14:16
Soma 14:28 14:30
Savaştepe 14:58 15:00
Çalıköy 15:09 15:10
Soğucak 15:27 15:29
Çukurhüseyin 15:46 15:47
Balıkesir 16:09 16:29
Yeniköy 16:52 16:54
Susurluk 17:19 17:20
Aksakal 17:46 17:47
Sığırcı 18:01 18:02
Kuşcenneti 18:11 18:12
Bandırma Gar 18:17 18:18
Bandırma Şehir 18:20  
Bandırma > İzmir Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
Bandırma Şehir   14:30
Bandırma Gar 14:32 14:33
Sığırcı 14:50 14:51
Aksakal 15:06 15:07
Susurluk 15:34 15:36
Yeniköy 16:03 16:05
Balıkesir 16:28 16:31
Balıkesir (Gökköy) 16:44 16:45
Çukurhüseyin 16:54 16:55
Soğucak 17:13 17:14
Çalıköy 17:30 17:31
Savaştepe 17:39 17:40
Soma 18:05 18:07
Kırkağaç 18:19 18:20
Bakır 18:30 18:32
Çobanhasan 18:37 18:38
Sünnetçiler 18:42 18:43
Akhisar 18:54 18:58
Kapaklı 19:08 19:09
Kayışlar 19:14 19:15
İshakçelebi 19:27 19:28
Hacırahmanlı 19:31 19:32
Saruhanlı 19:36 19:38
Karaağaçlı 19:45 19:46
Manisa 19:55 19:58
Horozköy 20:03 20:04
Muradiye 20:10 20:11
Ayvacık 20:23 20:25
Emiralem 20:33 20:35
Menemen 20:42 20:44
Çiğli 20:59 21:00
İzmir (Basmane) 21:26  

TREN BİLGİSİ:

6 Eylül Ekspresi, İzmir > Manisa > Balıkesir > Bandırma arasında her gün işler.

SÜRE : 6 Saat

İZMİR (BASMANE):
(232) 484 53 53 - REZERVASYON (24 SAAT AÇIK)
(232) 484 86 38 - DANIŞMA (24 SAAT AÇIK)

BANDIRMA:
(266) 713 60 89 - (08.00-11.30, 12.30-20.30)


İzmir - Bandırma Tren Bileti Fiyatları:

Bandırma > İzmir, İzmir > Bandırma tren bileti fiyatlarını öğrenmek ve online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.