İstanbul (Pendik) - Ankara Yüksek Hızlı Tren Saatleri


Güncelleme: 04.01.2017 09:15

Ankara > İstanbul Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonlar 1. Sefer 2. Sefer 3. Sefer 4. Sefer 5. Sefer 6. Sefer
ANKARA (K) 06.00 08.40 12:00 14:05 17:00 19:00
Sincan (K) 06:28 09:08 12:28 14:33 17:28 19:28
Polatlı (K) 06:47 - 12:47 - 17:47 -
ESKİŞEHİR (K) 07:40 10:17 13:40 15:42 18:40 20:37
Bozüyük (K) 07:58 - - - 18:58 -
Bilecik (K) 08:19 - - - 19:19 -
Arifiye (K) 09:03 - 14:57 - 20:03 -
İZMİT (K) 09:26 11:56 15:20 17:21 20:26 22:16
Gebze (K) 09:58 12:28 - 17:53 20:58 22:48
İSTANBUL (V) 10:15 12:45 16:08 18:10 21:15 23:05
İstanbul  > Ankara Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonlar 1. Sefer 2. Sefer 3. Sefer 4. Sefer 5. Sefer 6. Sefer
İSTANBUL (K) 06:30 08.55 11:35 13:45 17:30 19:20
Gebze (K) 06:47 09:12 11:52 14:02 17:47 19:37
İZMİT (K) 07:20 09:45 12:25 - 18:20 20:10
Arifiye (K) 07:41 - 12:46 - 18:41 -
Bilecik (K) 08:27 - - 15:39 19:27 -
Bozüyük (K) 08:51 - - - 19:51 -
ESKİŞEHİR (K) 09:13 11:31 14:12 16:21 20:13 21:56
Polatlı (K) 10:01 - 15:00 - 21:01 -
Sincan (K) 10:21 12:36 15:20 17:27 21:22 23:03
ANKARA (V) 10:48 13:03 15:47 17:54 21:49 23:30

Pendik Yüksek Hızlı Tren Garına İETT İle Ulaşım:

222 PENDİK - KADIKÖY
16 PENDİK - KADIKÖY
16A PENDİK - ÜSKÜDAR
16D PENDİK - KADIKÖY
17 PENDİK - KADIKÖY
251 PENDİK - ŞİŞLİ
133T TUZLA - BOSTANCI
KM-20 PENDİK YHT - KARTAL METRO
17B GEBZE KARTAL METRO

Hat saatleri için lütfen tıklayınız. >>

Ankara - İstanbul Yüksek Hızlı Tren Durakları:

Yüksek Hızlı Tren Bilet Fiyatları:

İstanbul > Ankara, Ankara > İstanbul Yüksek Hızlı Tren bilet fiyatlarını öğrenmek ve online bilet satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.