İstanbul - Konya Hızlı Tren Saatleri


Güncelleme: 10.03.2017 21:53

İstanbul > Konya Güzergahı Hızlı Tren Saatleri
İstasyonu 1. Tren 2. Tren
İstanbul (Pendik) (K) 07:30 18:25
Gebze (K) 07:47 18:42
İzmit YHT (K) 08:20 19:15
Arifiye (K) 08:41 19:36
Bilecik YHT  (K) 09:27 20:22
Bozüyük YHT (K) 09:51 20:46
Eskişehir (K) 10:13 21:08
Konya YHT (V) 11:56 22:51
Konya > İstanbul Güzergahı Hızlı Tren Saatleri
İstasyonu 1. Tren 2. Tren
Konya YHT (K) 06:50 17:45
Eskişehir (K) 08:34 19:30
Bozüyük YHT (K) 08:52 19:48
Bilecik YHT  (K) 09:14 20:09
Arifiye (K) 09:59 20:53
İzmit YHT (K) 10:22 21:16
Gebze (K) 10:54 21:48
İstanbul (Pendik) (V) 11:11 22:05

İstanbul > Konya > İstanbul arasında her gün işlerler.

KONYA-KARAMAN OTOBÜS SAATLERİ (İSTANBUL YHT İÇİN): 
Konya K: 13.30 Karaman V: 15.00

KARAMAN-KONYA OTOBÜS SAATLERİ (İSTANBUL YHT İÇİN):
Karaman K: 16.00 Konya V: 17.14

TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI:

PENDİK:
0216 354 01 30 - (06.00-00.30)

ESKİŞEHİR:
0222 225 80 80 (24 SAAT AÇIK)

KONYA:
0332 322 36 70 - (06.00-22.00)

Yüksek Hızlı Tren Bilet Fiyatları:

İstanbul > Konya, Konya > İstanbul Yüksek Hızlı Tren bilet fiyatlarını öğrenmek ve online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.