"Karesi Ekspresi" İzmir > Balıkesir Tren Saatleri


Güncelleme: 05.04.2017 12:16

Tren Adı-Kodu Kalkış Saati Varış Saati Sefer Günleri
KARESİ EKSPRESİ İZMİR Basmane: 17:45 Balıkesir: 22:41 Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar
Balıkesir: 04:45 İZMİR Basmane: 09:27
İzmir > Balıkesir Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
İzmir (Basmane)    17:45
Çiğli  18:14  18:16
Menemen  18:29  18:32
Emiralem  18:40  18:42
Ayvacık  18:50  18:52
Muradiye  19:04  19:06
Manisa 19:16  19:21
Saruhanlı  19:37  19:39
Kapaklı  20:01  20:03
Akhisar  20:13  20:17
Kırkağaç  20:47  20:48
Soma  21:00  21:03
Savaştepe  21:32  21:33
Soğucak  22:00  22:01
Çukurhüseyin  22:18  22:19
Balıkesir (Gökköy)  22:28  22:29
Balıkesir  22:41  
Balıkesir > İzmir Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
Balıkesir    04:45
Balıkesir (Gökköy)  04:58  04:59
Soğucak  05:25  05:26
Savaştepe  05:49  05:51
Soma  06:16  06:18
Kırkağaç  06:30  06:31
Bakır  06:41  06:42
Akhisar  07:00  07:03
Saruhanlı  07:35  07:36
Manisa  07:53  07:58
Muradiye  08:08  08:10
Ayvacık  08:22  08:23
Emiralem  08:31  08:33
Menemen  08:40  08:44
Çiğli  08:59  09:01
İzmir (Basmane)  09:27  

TREN BİLGİSİ:

Karesi Ekspresi, İzmir > Manisa > Balıkesir arasında her gün işler.

SÜRE : 4 Saat 20 Dakika

İZMİR (BASMANE):
(232) 484 53 53 - REZERVASYON (24 SAAT AÇIK)
(232) 484 86 38 - DANIŞMA (24 SAAT AÇIK)

BALIKESİR:
(266) 241 0 300 - (24 SAAT AÇIK)


İzmir - Balıkesir Tren Bileti Fiyatları:

Nalıkesir > İzmir, İzmir > Balıkesir tren bileti fiyatlarını öğrenmek ve online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.