"Pamukkale Ekspresi" Denizli > Eskişehir Tren Saatleri


Güncelleme: 08.01.2017 14:25

Tren Adı-Kodu Kalkış Saati Varış Saati Sefer Günleri
PAMUKKALE EKSPRESİ DENİZLİ: 15:30 ESKİŞEHİR: 23:41 Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar
ESKİŞEHİR: 15:30 DENİZLİ: 23:43
Denizli > Eskişehir Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
Denizli    15:30
Goncalı Müselles  15:41  15:42
Kaklık  16:12  16:13
Bozkurt  16:35  16:36
Çardak(Denizli)  16:42  16:43
Dazkırı  17:00  17:01
Evciler  17:13  17:14
Sütlaç  17:24  17:25
Dinar  17:41  17:42
Karakuyu  18:00  18:01
Ekinova  18:27  18:28
Sandıklı  18:42  18:43
Çiğiltepe  19:04  19:05
Tınaztepe  19:31  19:33
Afyon A.Çetinkaya  19:58  20:07
Gazlıgöl  20:32  20:33
İhsaniye  20:45  20:47
Döğer  21:02  21:04
Değirmenözü  21:16  21:17
Çöğürler  21:32  21:33
Alayunt Müselles  21:51  21:52
Kütahya  22:06  22:09
Alayunt  22:20  22:22
Uluköy  22:36  22:37
Porsuk  22:58  22:59
Gökçekısık  23:13  23:15
Eskişehir 23:41  
Eskişehir > Denizli Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
Eskişehir    15:30
Gökçekısık  15:57  15:58
Porsuk  16:13  16:14
Sabuncupınar  16:26  16:27
Uluköy  16:37  16:38
Alayunt  16:53  16:54
Kütahya  17:07  17:11
Alayunt Müselles  17:21  17:22
Çöğürler  17:39  17:40
Değirmenözü  17:55  17:56
Döğer  18:07  18:08
İhsaniye  18:23  18:24
Gazlıgöl  18:36  18:37
Afyon A.Çetinkaya  18:58  19:03
Tınaztepe  19:32  19:34
Kocatepe  19:49  19:50
Çiğiltepe  20:02  20:03
Sandıklı  20:23  20:24
Ekinova  20:38  20:39
Karakuyu  21:07  21:09
Dinar  21:26  21:28
Sütlaç  21:44  21:45
Evciler  21:56  21:57
Dazkırı  22:09  22:10
Çardak(Denizli)  22:27  22:28
Bozkurt  22:35  22:36
Kaklık  22:52  22:53
Goncalı  23:20  23:31
Denizli  23:43  

TREN BİLGİSİ:

Pamukkale Ekspresi, Denizli > Afyon > Kütahya > Eskişehir arasında her gün işler. Eskişehir'den İstanbul(Pendik)'a YHT lerle, Dinar'dan Isparta ve Burdur'a otobüsle bağlantı vardır.

SÜRE : 7 Saat 55 Dakika

DENİZLİ:
04.00-19.00
(258) 268 28 31

ESKİŞEHİR:
07.00-23.00
(422) 212 40 40


Denizli - Eskişehir Tren Bileti Fiyatları:

Denizli > Eskişehir, Eskişehir > Denizli tren bileti fiyatlarını öğrenmek ve online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.