Özel Arama
GAZETELER DERGİLER TELEVİZYON RADYOLAR HABER VİDEO E-DEVLET PAYLAŞIM

Oto Rehberi

Seyahat Rehberi

Spor Rehberi

Finans Rehberi

İl Rehberi

Link Rehberi

Özel Günler Sözleri

Anneler Günü Mesajları

Aşk / İlan-ı Aşk Mesajları

Ayrılık Mesajları

Babalar Günü Mesajları

Bayram Mesajları

Evlilik Teklifi Mesajları

Evlilik Yıldönümü Mesajları

Doğum Günü Mesajları

Kandil Mesajları

Özlü Sözler

Sevgililer Günü Mesajları

Sevgi Mesajları

Yeni Yıl Mesajları

RÜYA TABİRLERİ

 

ANNELER GÜNÜ SÖZLERİ / KUTLAMA MESAJLARI

1
Senle ben;
Sen yaprak, ben senin üzerinde ki çiy damlası,
Sen okyanus, ben bir damlan,
Sen gökyüzü, ben sende küçücük bir yıldız,
Ben bir nefes, sen benim tüm havam,
Ben bir ses, sen benim evren orkestram,
Ben sevgine, şefkatine hep muhtaç yavrun, Sen benim en güvenli kalem , en sıcak sığınağım. Günün kutlu olsun ANNEciğim.

2 Koşulsuz olan; iyilik, şefkat, sevgi, güzellik, mutluluk, her iyi duygu, her güzel hareket nedir? Diye sorulan bir soruyla yaşamımın sınavına girsem, sayende en yüksek notu alıp mezun olurum .ANNEm. Çünkü tek cevap “ANNE” yani sensin.
3 Gücüm olsa keşke;
Seni dünyanın en güzel bulutlarında yatırsam.
Dünyada hiç gidilmemiş, hiç görülmemiş yeşilliklerden, hiç koklanmamış, renklerini ve kokularını sadece sana verecek mucize çiçekler koysam kucağına. Baktığın her yeri hep masmavi denizler, ormanlar, çiçekler, kelebekler, bülbüller ile donatabilsem.
Yapabilsem keşke. Ama sen zaten hissedersin yavrunun senin için istediklerini. Sen verdin bana, sen öğrettin böylesi sevgiyi. ANNEm her şeyim benim.
4 Başımın tacı, her derdimin ilacı. Bilsen ki kaç yaşıma gelsem, ben hep muhtacım. Sana, sevgine, sesine, şefkatine, gül kokuna, cennet kucağına. İyi ki varsın, iyi ki benim canım ANNEmsin.
5 Annem….
Sen benim canım, ben senin canının parçası.
Dünyanın en güzel sözcüklerini haykırsam,
Milyonlarca kucaklasam,
Gene de yetmez. Sana olan sevgime , muhtaçlığıma. En güzel günün kutlu olsun.
6 ANNEm, bana canından verdiğin can, aldığım her nefes, duyduğum her ses, gözlerime yerleştirdiğin her renk için. Beni ben yapan, senden yadigar; belki ellerim, belki gözlerim, belki saçlarım ama her daim şükran duyacağım, sevgi, merhamet, vefa, minnet,onur, gurur, şefkat, iyilikle atan bir yürek koyduğun için bu bedene; kucak kucak öpe sarıla duyurup sesini o yüreğin, teşekkür ederim sana.Canım ANNEm benim.
7 Hayat yolculuğumun her adımında; yanımda olduğun, küçükken elimi bırakmadığın, büyüyünce ardımda kalmadığın, tökezlediğimde, canım yandığında benimle ağladığın, sırtımı sıvazlayıp koşmamı sağladığın, başarılarımda, mutluluklarımda yanımda başkalarının da olduğunu hatırlattığın, huysuzluklarıma, kaprislerime hep katlandığın, beni herkesten çok sevdiğin, dünyanın en mutlu insanı yaptığın için. Çok seviyorum seni ANNEciğim.
8 İyi kalpli melek ANNEm. Kokusu en pahalı parfümlerden güzel, saçları ipekten,teni kadife güllerden daha yumuşak, kucağı hep sıcak,elleri sokulgan, sesi masum, Tanrımdan bana armağan, ANNEm benim, canım benim. Anneler günün kutlu olsun.
9 Sen öğrettin; sevgiyi, saygıyı, hem kaya gibi sağlam, hem merhametli hem adil olmayı. Dik yokuşlarda, rampalarda, en yüksek merdivenlerde vazgeçmeden tırmanmayı, ihtiyacı olan ellere, el uzatmayı, çalışmayı, üretmeyi, paylaşmayı, bu dünyada sadece “insanlığı kaybetmeme” inadı taşımayı, tüm bunları sen öğrettin baş tacım. Her günün kutlu olsun.
10 Rüyalarımda görüyorum bazen; bebeğim daha sımsıkı kucaklamışsın. Hiç üşümüyorum. Ufacık ufacık öpücükler konduruyorsun yanağıma, mis gibi kokuyorsun, ninni söylüyorsun huzurla uyuyorum. Uyanıyorum kocaman olmuşum. Varlığınla onurlanıyorum.Ama insan hep bebek kalsa, o mutlu kucaktan büyüyüp büyüyüp ayrılmasa.Günün kutlu osun ANNEm.
11 Canım ANNEm her şeyim. En yüce varlığım, yaşamımın anlamı. Sırdaşım, destekçim, koruyucum. Aklım, mantığım,sağduyum. Güler yüzlü, mis kokulu, merhametli ANAcığım. ANNEler günün kutlu olsun.

KULLANIM ŞARTLARI: ©

 

Özel Günler Sözleri içerisindeki tüm içerik telif hakkı e-yasamrehberi .com' a ait özgün yazılardır. Online sistemde görülmesi haricinde kopyalanamaz, çoğaltılamaz, kamuya açık bir şekilde gösterilemez, uygulanamaz, dağıtılamaz veya herhangi bir kamusal veya ticari amaçla kullanılamaz. Sadece tanıtım amaçlı olarak kaynak gösterilerek alıntı yapılabilir. Site kullanıcıları bu bölüm içerisindeki dokümanları kişisel kullanım amacıyla yazdırma ve mesaj olarak kullanma hakkına sahiptirler.

 

© 2015 E-Yaşam Rehberi  |  Hakkımızda  |  Bize Yazın  |  Sitene Ekle  |  Gizlilik Bildirimi  Kullanım Şartları