Özel Arama
GAZETELER DERGİLER TELEVİZYON RADYOLAR HABER VİDEO E-DEVLET PAYLAŞIM

Oto Rehberi

Seyahat Rehberi

Spor Rehberi

Finans Rehberi

İl Rehberi

Link Rehberi

Özel Günler Sözleri

Anneler Günü Mesajları

Aşk / İlan-ı Aşk Mesajları

Ayrılık Mesajları

Babalar Günü Mesajları

Bayram Mesajları

Evlilik Teklifi Mesajları

Evlilik Yıldönümü Mesajları

Doğum Günü Mesajları

Kandil Mesajları

Özlü Sözler

Sevgililer Günü Mesajları

Sevgi Mesajları

Yeni Yıl Mesajları

RÜYA TABİRLERİ

 

BAYRAM SÖZLERİ / KUTLAMA MESAJLARI

1
Bir çocuğun gözlerindeki masumiyet hissi kadar sıcak, sevginiz gibi temiz ve berrak, uzaklıkları yakın kılacak kadar umutlu ve sevdiklerinizle mutlu bayramlar dilerim.

2 Yüzlerdeki gülüşlerin üleşildiği, sevginin, dostluğun, arkadaşlığın, kardeşliğin sıcak bir ekmek gibi bölüşüldüğü adil, huzurlu ve mutlu bir bayram dilerim.
3 Öpülesi ellerin, dost omuzların, şefkat dolu kucakların, sevgi ve emekle dolduğu, hiç eksik olmadığı bayramlar dilerim.
4 Hasretlerinizin son bulduğu, sevdiklerinizin bol, gönüllerin bir, gönüllerin hoş, dillerin tatlı olduğu bir bayram dilerim.
5 Sevgilerin gönül köprülerinden birbirine aktığı, yalnızlıkların, acıların paylaşıldığı, güzel duyguların bayram harçlığı yapıldığı sağlıklı, huzurlu, mutlu bir bayram dilerim.
6 Bayram; başucunda yeni ayakkabılarla uyunulan çocukça içi içine sığmazlık, ev halkına sonra kapının dışına taşıverecek bir telaş, mis gibi kokular, tatlıların şerbetlerinden içlere akacak mutluluklar, bayram şekeriyle dağıtılan ağız tadı, el öperkenki saygı, sarılırken ki şefkat, bir arada olmaktan duyulan gurur, gelmesini beklerken ki umuttur. Umutlarınız daim bayramınız kutlu olsun.

KULLANIM ŞARTLARI: ©

 

Özel Günler Sözleri içerisindeki tüm içerik telif hakkı e-yasamrehberi .com' a ait özgün yazılardır. Online sistemde görülmesi haricinde kopyalanamaz, çoğaltılamaz, kamuya açık bir şekilde gösterilemez, uygulanamaz, dağıtılamaz veya herhangi bir kamusal veya ticari amaçla kullanılamaz. Sadece tanıtım amaçlı olarak kaynak gösterilerek alıntı yapılabilir. Site kullanıcıları bu bölüm içerisindeki dokümanları kişisel kullanım amacıyla yazdırma ve mesaj olarak kullanma hakkına sahiptirler.

 

© 2015 E-Yaşam Rehberi  |  Hakkımızda  |  Bize Yazın  |  Sitene Ekle  |  Gizlilik Bildirimi  Kullanım Şartları