Özel Arama
GAZETELER DERGİLER TELEVİZYON RADYOLAR HABER VİDEO E-DEVLET PAYLAŞIM

Oto Rehberi

Seyahat Rehberi

Spor Rehberi

Finans Rehberi

İl Rehberi

Link Rehberi

Özel Günler Sözleri

Anneler Günü Mesajları

Aşk / İlan-ı Aşk Mesajları

Ayrılık Mesajları

Babalar Günü Mesajları

Bayram Mesajları

Evlilik Teklifi Mesajları

Evlilik Yıldönümü Mesajları

Doğum Günü Mesajları

Kandil Mesajları

Özlü Sözler

Sevgililer Günü Mesajları

Sevgi Mesajları

Yeni Yıl Mesajları

RÜYA TABİRLERİ

 

KANDİL SÖZLERİ / KUTLAMA MESAJLARI

1
Meleklerin omzunuza dokunduğu bu gecede; ruhunuz bir kuşun kanadı gibi hassas ama helecanlı, diliniz ALLAH a yakarır ama tutarlı olsun. Gözleriniz; dünyanın kirinden, savaşından arınmış, yoksullara, yalnızlara, yakaranlara bakar olsun. Bedeniniz secdeye eğilmiş, tüm dua edenler için birlik etmiş olsun. Kandiliniz mübarek olsun.

2 Gül tomurcuğundan patlayıp açar gibi, tüm ihtişamını, kadifesini, yumuşaklığını duyurur gibi; bu en güzel gecede uyumayın, silkinin. Size bahşedilen en kıymetli değerle, secdeye erişemeyenler, mazlumlar, hastalar,çocuklar ve tüm inananlar için dua edin, kulluk edin.Allah kabul eyleye, Kandiliniz mübarek ola.
3 Ey benim güzel sözlü, her şeyiyle örnek bin vefalı peygamberim.Hamdolsun, iyiliklerin, güzelliklerin, hoşgörün, tevazun, dostluğun bugünde örnek olsun.Cennetin izinden gidenlere mekan, Tüm Müslüman alemine, bu bin hayırlı kandil gecesi mübarek olsun.
4 Müslüman aleminin en kutsal değerlerinden olan bu mübarek Kandil gecesi; kalplerimizi soğutmadan, inançlarımızdan ayrılmadan, yalana, harama, günaha meyletmeden hayırla, ALLAH aşkıyla, duayla kutlu olsun İnşallah.
5  
6  

KULLANIM ŞARTLARI: ©

 

Özel Günler Sözleri içerisindeki tüm içerik telif hakkı e-yasamrehberi .com' a ait özgün yazılardır. Online sistemde görülmesi haricinde kopyalanamaz, çoğaltılamaz, kamuya açık bir şekilde gösterilemez, uygulanamaz, dağıtılamaz veya herhangi bir kamusal veya ticari amaçla kullanılamaz. Sadece tanıtım amaçlı olarak kaynak gösterilerek alıntı yapılabilir. Site kullanıcıları bu bölüm içerisindeki dokümanları kişisel kullanım amacıyla yazdırma ve mesaj olarak kullanma hakkına sahiptirler.

 

© 2015 E-Yaşam Rehberi  |  Hakkımızda  |  Bize Yazın  |  Sitene Ekle  |  Gizlilik Bildirimi  Kullanım Şartları