Özel Arama
GAZETELER DERGİLER TELEVİZYON RADYOLAR HABER VİDEO E-DEVLET PAYLAŞIM

Oto Rehberi

Seyahat Rehberi

Spor Rehberi

Finans Rehberi

İl Rehberi

Link Rehberi

 
 
  2. EL İŞ MAKİNALARI, SATIŞ VE KİRALAMA
YENİ ! Bankalar ve Leasing Şirketleri 2. El Pazarları' nda ikinci el iş makineleri ve ticari araçlar (kamyon, otobüs, kamyonet) satışa sunuluyor. Araçları incelemek için; BANKALAR 2. EL ARAÇ SATIŞI >>
 
 
 
ÇUKUROVA 2 El İş Makinaları, Forklift, Jeneratör

Çukurova İthalat ve İhracat, iş makinaları, forklift, jenerator, 2.el ürünler, çukurova, kazıcı, yükleyiciler, ekskavatörler, yükleyiciler, dozerler, greyderler, kırıcılar, teles-kobik yükleyiciler, mobil vinçler, terex, paletli, lastik tekerlekli, lıebherr, finişerler, silindirler, frezeler, hidrolik kırıcılar, arazi tipi vinçler, hidrolik kamyon tipi vinç

http://www.cukurovaithalat.com/
 
 
 
ENKA PAZARLAMA 2 El HITACHI, 2 El KAWASAKI İkinci El İş Makinaları

Enka Pazarlama, 2 el Hitachi paletli ekskavatörler, Kawasaki lastik tekerlekli yükleyiciler, loderler, lastik tekerlekli dozerler, mobil ve paletli vinçler, greyderler, kaya kamyonları ve diğer ikinci el iş makinaları.

http://www.enka.com.tr
 
 
 
BORUSAN MAKİNA - 2 El Caterpillar İkinci El İş Makineleri

Garantili CAT sertifikalı 2 el iş makinaları, BORUSAN sertifikalı 2 el iş makinaları. İkinci El iş makinalarının gerekli test, revizyon ve bakım işlemleri Borusan Makina servislerinde, Caterpillar standartlarına uygun olarak, uzman servis teknisyenleri tarafından yapılmaktadır.

http://www.borusanmakina.com
 
 
 

 
 
 
TEMSA 2. El İş Makinaları / Galeri Plus

"Bir Temsa Global A.Ş. markası olan Galeri Plus ikinci el ticari araç ürünleri , iş makinaları ve ekipmanları segmentinde Türkiye'nin ilk ve tek kurumsal markasıdır.
Galeri Plus ; müşterilerine her marka 2 el otobüs, midibüs, minibüs-van-dolmuş, kamyon , kamyonet , treyler ve iş makinalarının alım satım ve takas imkanlarını özel Galeri Plus güvencesi ve rahatlığıyla sunmaktadır."

http://www.galeriplus.com
 
 
 
VOLVO İkinci El İş Makinaları

Volvo ikinci el portföyünde bulunan ve Volvo garantisi taşıyan 2 el iş makinaları. Volvo kurumsal 2 el iş makinaları web sitesinde aradığınız iş makinasını bildirdiğinizde sizin yerinize makine araştırması da yapılıyor. Geniş bir ikinci el iş makinası portföyüne sahip bir site.

http://www.volvo.com/constructionequipment/turkey/tr-tr/
 
 
 
TEMSA KOMATSU 2 El İş Makinaları

2 el Komatsu Beko Loder, Ekskavatör, Greyder, Kaya Kamyonu, Mobil Kırıcı, Yükleyici, kaya kamyonu v.d. ... Türkiye'nin en güncel ve en zengin İş Makinası ve Endüstriyel Ürünler ikinci el araç stoğunu bu sayfalarda bulacaksınız.

http://www.temsa.com.tr/ismakinalari/index.aspx
 
 
 
HMF - HYUNDAI Ekskavatör & Yükleyici ve Forkliftleri

HYUNDAI Ekskavatör & Yükleyici ve Forkliftlerin Türkiye Distribütörlüğü'nü başarı ile yürüten HMF MAKİNA VE SERVİS SAN. VE TİC. A.Ş. servis, yedek parça ve garanti konularının önemini iyi değerlendirerek, 2 el iş makinaları satışı da yapmaktadır.

http://www.hmf.com.tr
 
 
 
HİDROMEK 2 El İş Makinaları

Hidromek 2 el iş makinaları web sitesi. Geniş bir ikinci el iş makinası protföyüne sahip web sitesinde ayrıca kiralık iş makinaları da bulmak mümkün.

http://www.2.elmakina.com
 
 
 
SANKO MAKİNA - Daewoo 2 El İş Makinaları / Mastaş marka bekoloderler

Sanko Makina dünyanın en büyük firmalarından Doosan/Daewoo marka ürünlerin distribütörlüğünü üstlenmiştir. Doosan/Daewoo Ekskavatör, Lastik Tekerlekli Yükleyici ve Forklift ürünlerinin Türkiye'ye getirilmesi ve pazarlaması ile ilgili faaliyetleri devam ettirmektedir.

http://www.sankomakina.com.tr
 
 
 
FİDER - Finansal Kiralama Derneği, İkinci El İş Makinaları

Finansal Kiralama (Leasing) Derneği web sitesinde satışa çıkarılan 2 el iş makinaları listesi.

http://www.fider.org.tr/
 
 
 
ÇUKUROVA ZİRAAT 2 El İş Makinaları

Çukurova Ziraat, CASE, SUMITOMO, MERLO, AMMANN, FURUKAVVA, FLEETGUARD gibi dünya markalarının Türkiye distiribitörüdür.

http://www.cukurovaziraat.com.tr
 
 
 
TATMAK-KARYER 2 El İş Makinaları, Kiralık İş Makinaları

Tatmak-Karyer SCHALKE, EİCKOFF, MARİNİ ve BOMAG markalarının mümessili olup, yol ekipmanları, vibrasyonlu silindir, asfalt sericiler, asfalt kazıyıcılar, asfalt plentleri, yer üstü ve altı maden makineleriyle sektör lideridir. DULEVO Yol Süpürgeleri ve NACCO Grubu'na ait HYSTER forkliftleri, Ruffo Grubuna ait COMAC endüstriyel temizlik makineleri

http://www.tatmak-karyer.com/

İkinci El İş Makinaları İçin Google Türkçe Kaynaklarda Özelleştirilmiş Arama Yap

Google
 

BU KONUYLA İLGİLİ DİĞER BAŞLIKLAR

 

© 2009 E-Yaşam Rehberi  |  Hakkımızda  |  Bize Yazın  |  Sitene Ekle  |  Gizlilik Bildirimi  Kullanım Şartları  |  ARŞİV

 

2. El Araç Sayfaları

2 El Otomobil
2 El Kamyon
2 El Otobüs
2 El Motosiklet
2 El İş Makinaları
Pert/Hasarlı Araç Satışı
Gümrük Araç Satışı
Araç Satış İhaleleri