Özel Arama
GAZETELER DERGİLER TELEVİZYON RADYOLAR HABER VİDEO E-DEVLET PAYLAŞIM

Oto Rehberi

Seyahat Rehberi

Spor Rehberi

Finans Rehberi

İl Rehberi

Link Rehberi

2. El Oto' da Garantili ve Güvenli Alışveriş:

Eskiden ikinci el araç almak hem çok zahmetli, hem de riskli bir işti. İstediğiniz aracı bulmak için oto pazarlarını gezmeniz, tanıdıklarınıza haber vermeniz, uzun bir arama yapmanız gerekirdi. Bu kadar da değil! Bulduğunuz aracın ne durumda olduğunu öğrenmek için ya ? tanıdık bir usta? ya danışmanız, ya bir bilene sormanız, ya da aldığınız kişilerin sözüne güvenmeniz gerekirdi.

Ana otomobil firmaları verdikleri hizmetler ile 2. elde garantili ve güvenli alışverişi sağlıyorlar.

Devamı >>

 

2. El Oto' da Yaşanan Önemli Bir Sıkıntı..!

Sigorta şirketleri ağır hasarlı (PERTOTAL) olmuş hasarlı araçları ihale sistemi ile satıyorlar. Satmış olduk-ları araçlar onarıldıktan sonra piyasaya geri dön-mekte. Sıkıntı bundan sonra başlıyor. Sebebi ise sigorta şirketleri pert olarak sattıkları araçlara bir daha kasko yapmamaları ve yetkili servislerin araçlara ağır hasarlı ibaresi koyması.

Devamı >>

 
 
 
 
 
  2. EL OTO WEB SİTELERİ (1)

SMS İle Hasar Geçmişi Öğrenme >>

 
 
 
Ford 2. El Oto

FordİkinciEl' de her marka ikinci el arabanın alım, satım ve takas işlemi, Türkiye' nin en yaygın yetkili satıcı ve yetkili servis teşkilatının kalitesi ve uzmanlığı ile gerçekleşiyor. Türkiye' nin en yaygın ikinci el yetkili satıcı ağıyla FordİkinciEl size hep yakın.

http://www.fordikinciel.com/
 
 
 
Renault 2 / Renault 2 El Oto

Renault2, ikinci el anlayışını değiştirecek yeni bir model sunuyor. Renault2, ilgilendiğiniz aracın geçmişini tüm detaylarıyla bilmemizi sağlayan, bir sistemle çalışıyor. Gelen araçların geçmişinin belgelendiği, standart işlemlerden geçerek değerlendirildiği ve detaylı bir temizleme işleminden sonra satışa çıkarılıyor. 

Renault 2 Nedir? >>
 
 
 
Otokoç / Ford 2 El Araç

Otokoç güvencesi ile 2. El araç almak çok kolay ve güvenli. Tecrübeli ve işinin ehli satış ekibimiz ile ihtiyaçlarınıza en uygun çözümü buluyoruz. Müşterilerimiz farklı marka ve modellerden oluşan yüzlerce araçlık parkımız arasından istedikleri aracı seçebiliyorlar. Internet sitemizden tüm araçlarımızın satış fiyatları ve özellikleri on-line olarak görülebiliyor. Müşterilerimiz istedikleri zaman araçlarımızı şubelerimizde bizzat görüp, test edebiliyorlar.

http://www.otokoc.com.tr/
 
 
 
2.el Mitsubishi araçların kurumsal satış sitesi

m2el.com; Tüm Türkiye’ye yayılmış güçlü ve güvenilir Yetkili Satıcı ağıyla her marka 2.el araç alım satım faaliyetlerini kurumsal bir çatı altında sürdürmektedir.

www.m2el.com
 
 
 

 
 
 
Hyundai 2 El Oto / İkinci Elde Hyundai Güvencesi

Kalitesi ve güvenilirliği ile otomotiv sektörünün yıldızı Hyundai'den yepyeni bir hizmet: www.ikincielhyundai.com. İkinci el Hyundai almak ya da satmak isteyenler artık burada buluşuyor; en güvenilir bilgi ile en doğru alışveriş, bu sitede gerçekleşiyor.

Hyundai İkinci El Pazarı Hakkında >>
 
 
 
DOD "İkinci Elde Güven"

İkinci el araçta (2.el oto) taşıt alım-satım vergisinin kaldırılmasıyla önemleri bir kat daha artan bu kuruluşlar içinde ikinci el otomobili güvenle alıp, kolayca satabilme imkânı sunan ve en güvenilir şirketlerden biri olan DOD, 2006 yılında start alan yeniden yapılanma süreci içinde Türkiye genelinde genişlemeye devam ediyor.

DOD Hizmetleri >>
 
 
 
Mercedes-Benz / Neden Mercedes-Benz 2 El Otomobiller ?

Araçlarımız duraksız yarışları kazanmak için üretildi. Mercedes-Benz mühendisleri dünyanın en incelikli lüks otomobillerini yüzyılı aşkındır üretiyorlar. Uzun vadeli düşünme vizyonuyla çalıştığımızı 2.El bir Mercedes'ten daha iyi hiçbir şey anlatamaz. 2.El Mercedes otomobiller beklentilerinizi aşar.

Neden Mercedes-Benz 2.El? >>
 
 
 
BMW Kullanılmış Otomobil / BMW 2 El Oto

BMW bayilerinde satışa sunulan kullanılmış otomobiller çok detaylı bir incelemeden sonra satın alınmakta olup, onarılması veya elden geçirilmesi gereken tüm aksam servislerimizde titizlikle bakım görmektedir. BMW Premium Selection ile özel olarak belirlenmiş 72 ürün standardına uygun kullanılmış otomobillere de ulaşabilirsiniz.

http://www.bmw.com.tr/
 
 
 

 
 
 
Oto Eksper / Fiat - Alfa Romeo - Lancia 2 El Oto

Fiat ve Alfa Romeo çatısı altında 2.el faaliyetlerini sürdüren Otoeksper bayileri ikinci el araç satın almak isteyenler için uzman personeliyle garantili, şeffaf ve güvenli hizmet sunmaktadır. Sisteme dahil olan her otomobil, motorundan kaportasına kadar titiz bir ekspertiz işleminden geçirilir ve sonuçları müşteriyle paylaşılır.

Otoeksper Garantileri >>
 
 
 
Opel / Chevrolet - G2 Sertifikalı Kullanılmış Araç (Opel 2 El Oto)

G2 yetkili satıcınızda mutlaka size uygun bir araç bulunur. G2, size daima her kategoride kaliteli ikinci el araç sağlayan uzmanlardan oluşan bir hizmet ağı sunar. Hangi markayı arıyorsunuz? Üretim tarihi nedir? Hangi kategoride ve fiyatta? G2 araç seçeneklerinin zenginliği, ihtiyacınıza mutlaka cevap verecektir. Arama fonksiyonumuz bu konuda size yardımcı olacaktır. 2 el Chevrolet, 2. El Opel

G2 Sertifikalı Kullanılmış Araçlar >>
 
 
 
Toyota 2 El Havuzu (Toyota 2 El Oto)

2. El Araçlar; İkinci el sayfamıza hoş geldiniz! Aşağıdaki menüyü kullanarak 2.El Havuzunda kayıtlı olan tüm Toyota marka araçları görebilirsiniz. 2 el Toyota

2. El Toyota Modelleri Referans Fiyatları >>

Sayfa 1

Sayfa 2

Sayfa 3

Sayfa 4

BU KONUYLA İLGİLİ DİĞER BAŞLIKLAR

 

© 2009 E-Yaşam Rehberi  |  Hakkımızda  |  Bize Yazın  |  Sitene Ekle  |  Gizlilik Bildirimi  Kullanım Şartları  |  ARŞİV

 

2. El Araç Sayfaları

2 El Otomobil
2 El Kamyon
2 El Otobüs
2 El Motosiklet
2 El İş Makinaları
Pert/Hasarlı Araç Satışı
Gümrük Araç Satışı
Araç Satış İhaleleri