Özel Arama
GAZETELER DERGİLER TELEVİZYON RADYOLAR HABER VİDEO E-DEVLET PAYLAŞIM

Oto Rehberi

Seyahat Rehberi

Spor Rehberi

Finans Rehberi

İl Rehberi

Link Rehberi

 
 
  BANKALAR 2. EL ARAÇ SATIŞI / 2. EL OTO WEB SİTELERİ (3)

SMS İle Hasar Geçmişi Öğrenme >>

 
 
 
Albaraka Turk 2. El Araç Satışları

Albaraka Türk, Bankacılık Kanunu gereği elden çıkarılması gerekenler ile ihtiyaç fazlası araçlarını yazılı teklif almak suretiyle satışa sunmaktadır. Bankanın web sayfasında, bulunduğu şehre göre 2. el hususi otomobil ve 2. el ticari araç arama motoru bulunmaktadır.

 

 
 
TMSF Araç Satış İlanı

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonunca amme borçlularından haciz edilen, aşağıda plaka ve özellikleri belirtilen araçlar karşılarında yazılı muhammen değerler üzerinden 17.07.2008 tarihinde saat 10:00’da Büyükdere Cad. No:143 Esentepe/İSTANBUL adresinde 6183 sayılı Amme Alacaklarının Tahsil Usulü Hakkında Kanun’un 85. maddesine göre açık artırma yoluyla ve peşin para ile satılacaktır.

 

 
 
Şeker Leasing İkinci El Pazarı

Şeker Leasing bünyesinde satışa sunulan 2. El makine, ekipman ve teçhizata, düzenli güncellenen listemizden, kategori ve alt kategori gruplarını seçerek erişebilirsiniz.

 
 
 

 

 
 
Garanti Leasing 2. El Pazarı

Uygun fiyatlarda ikinci el ekipmanlar Garanti Leasing'de. 2. el ticari taşıtlar, ekipman ve makina alımı ile ilgileniyorsanız, düzenli güncellenmekte olan sitemizden, ihtiyacınıza yönelik 2. el ekipmana veya ekipmanları takip edebilirsiniz. Tel: 0 212 365 31 34 veya 0 533 506 22 50

 

 
 
İş Leasing 2. El Pazarı

İş Leasing aktifinde bulunan bazı ekipman (İş ve İnşaat Makineleri, Binek Otolar ve Ticari Araçlar) ve gayrimenkullerin satışı planlanmaktadır. Bunlara ait bazı detaylar web sitesinden yayınlanmaktadır.

 

 
 
TEB Leasing 2. El Pazarı

TEB Leasing portföyünde bulunan 2. el makina, ticari araç veya ekipman alımı ile ilgileniyor iseniz ayrıntılı bilgi için (0212) 393 69 69 numaralı telefondan da ulaşabilirsiniz.

 

 
 
Vakıfbank Satılık Araçlar

T.Vakıflar Bankası T.A.O. Genel Müdürlüğü Destek Hizmetleri Başkanlığı İdari İşler Müdürlüğü, Vakıfbank'a ait muhtelif cins, marka ve modeldeki 57 adet araç toplu olarak satıyor.

Ankara’da bulunan araçlar için: 0312 455 77 26-28
İstanbul’da bulunan araçlar için: 0212 316 70 29

 

 
 
Halkbank Satılık Araçlar

Halkbank portföyünde bulanan ve satışa çıkarılan 2. el oto ve ticari araçların listesi. Bu bölümde araç bilgileri yanında Türkiye Halk Bankası A.Ş. Araç Satış Teklif Mektubu, Türkiye Halk Bankası A.Ş. Araç Satış Şartnamesi, Bilgi Alınabilecek Kişiler Listesi de bulunmaktadır.

 

 
 
ESKIDJI OTO - Oto Müzayedeleri

Eskidji bugüne kadar Sümerbank, Etibank, Esbank, İnterbank, Kentbank, Toprakbank, İktisat Bankası, Eti Menkul Kıymetler, Baytur İnşaat, İşbankası, Dyo Boya, Pınar Süt, Pınar Su,Yaşar Birleşik Pazarlama, Viking Kağıt, Bintur Catarering, Oyakbank, Türkiye Futbol Federasyonu, İmar Bankası, Bayındırbank, Türk Ticaret Bankası,Tepe İnşaat, ve birçok firma ile şahısların 5000’e yakın taşıt aracını başarı ile satmıştır.

Sayfa 1

Sayfa 2

Sayfa 3

Sayfa 4

2 El Oto İçin Google Türkçe Kaynaklarda Özelleştirilmiş Arama Yap

Google
 

BU KONUYLA İLGİLİ DİĞER BAŞLIKLAR

 

© 2009 E-Yaşam Rehberi  |  Hakkımızda  |  Bize Yazın  |  Sitene Ekle  |  Gizlilik Bildirimi  Kullanım Şartları  |  ARŞİV

 

2. El Araç Sayfaları

2 El Otomobil
2 El Kamyon
2 El Otobüs
2 El Motosiklet
2 El İş Makinaları
Pert/Hasarlı Araç Satışı
Gümrük Araç Satışı
Araç Satış İhaleleri