Ada Ekspresi, Mithatpaşa - Pendik Tren Saatleri (Adapazarı - İstanbul)


Güncelleme: 10.10.2017 12:07

Mithatpaşa - Pendik Ada Ekspresi Tren Saatleri

İstasyon

1. Tren

2. Tren

3. Tren

4. Tren

Mithatpaşa 05:49 07:02 13:34 17:43
Arifiye 06:00 07:13 13:45 17:55
Sapanca 06:07 07:20 13:52 18:02
İzmit YHT 06:31 07:44 14:16 18:26
Derince YHT 06:37 07:50 14:22 18:32
Yarımca YHT 06:45 07:58 14:30 18:40
Hereke YHT 06:53 08:06 14:38 18:48
Gebze 07:08 08:21 14:53 19:03
İstanbul (Pendik) 07:24 08:37 15:09 19:19
Pendik - Mithatpaşa Ada Ekspresi Tren Saatleri

İstasyon

1. Tren

2. Tren

3. Tren

4. Tren

İstanbul (Pendik) 08:00 10:20 16:30 20:15
Gebze 08:18 10:38 16:48 20:33
Hereke YHT 08:33 10:53 17:03 20:48
Yarımca YHT 08:41 11:01 17:11 20:56
Derince YHT 08:49 11:09 17:19 21:04
İzmit YHT 08:57 11:17 17:27 21:12
Sapanca 09:19 11:39 17:49 21:34
Arifiye 09:25 11:45 17:56 21:40
Mithatpaşa 09:35 11:55 18:06 21:50

Adapazarı - İstanbul Online Otobüs Bileti



Adapazarı - Arifiye Adaray Banliyösü Saatleri
 

Adapazarı

Kalkış

Arifiye

Varış

Yolculuk

Süresi

1 - - 00.15
2 - - 00.15
3 - - 00.15
4 - - 00.15
Arifiye - Adapazarı Adaray Banliyösü Saatleri

Arifiye

Kalkış

Adapazarı

Varış

Yolculuk

Süresi

 
- - 00.15 1
- - 00.15 2
- - 00.15 3
- - 00.15 4
ADAPAZARI:
05.30 - 21.00
0264 277 37 00

ARİFİYE:
05.30 - 22.00
0264 229 44 23
SAPANCA:
06.00 - 22.00
0264 582 01 00

İZMİT:
24 SAAT AÇIK
0262 321 10 39
GEBZE:
06.00 - 22.00
0262 655 78 51

PENDİK:
05.45 - 22.00
0216 354 01 30 (DANIŞMA)

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.