Ada Ekspresi, Adapazarı - Gebze Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 17 Nisan, 2022 20:35

 
Adapazarı - Gebze Ada Ekspresi Tren Saatleri

İstasyon

1. Tren 2. Tren 3. Tren 4. Tren 5. Tren
Adapazarı 06:30 10:05 14:05 17:30 19:55
Mithatpaşa 06:35 10:10 14:10 17:35 20:00
Arifiye 06:43 10:18 14:18 17:43 20:09
Sapanca 06:51 10:26 14:26 17:51 20:17
Büyükderbent 07:02 10:37 14:37 18:02 20:28
İzmit YHT 07:16 10:51 14:51 18:16 20:42
Derince YHT 07:22 10:57 14:57 18:22 20:48
Yarımca YHT 07:30 11:05 15:05 18:30 20:56
Hereke YHT 07:37 11:12 15:12 18:37 21:03
Diliskelesi YHT 07:44 11:19 15:19 18:44 21:10
Gebze 07:53 11:28 15:28 18:53 21:19

Sponsorlu Bağlantılar

 
Pendik - Adapazarı Ada Ekspresi Tren Saatleri

İstasyon

1. Tren 2. Tren 3. Tren 4. Tren 5. Tren
Gebze 07:20 11:25 13:10 17:25 21:05
Diliskelesi YHT 07:33 11:36 13:22 17:36 21:16
Hereke YHT 07:40 11:43 13:30 17:43 21:23
Yarımca YHT 07:47 11:50 13:37 17:50 21:30
Derince YHT 07:55 11:58 13:45 17:58 21:38
İzmit YHT 08:02 12:05 13:51 18:04 21:45
Büyükderbent 08:15 12:18 14:04 18:17 21:58
Sapanca 08:25 12:28 14:14 18:27 22:08
Arifiye 08:33 12:36 14:22 18:35 22:16
Mithatpaşa 08:42 12:45 14:31 18:44 22:25
Adapazarı 08:46 12:49 14:35 18:48 22:29

Marmaray Banliyö Treni Saatleri >>

Adapazarı - Arifiye Adaray Banliyösü Saatleri
 

Adapazarı

Kalkış

Arifiye

Varış

Yolculuk

Süresi
1 - - 00.15
2 - - 00.15
3 - - 00.15
4 - - 00.15
Arifiye - Adapazarı Adaray Banliyösü Saatleri

Arifiye

Kalkış

Adapazarı

Varış

Yolculuk

Süresi
 
- - 00.15 1
- - 00.15 2
- - 00.15 3
- - 00.15 4

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Çalışma Saatleri ve Telefon Numaraları

ADAPAZARI:
Gişe Saatleri: 05.30 - 21.00
Gişe Tel: 0264 277 37 00

ARİFİYE:
Gişe Saatleri: 05.30 - 22.00
Gişe Tel: 0264 229 44 23
SAPANCA:
Gişe Saatleri: 06.00 - 22.00
Gişe Tel: 0264 582 01 00

İZMİT:
Gişe Saatleri: 24 SAAT AÇIK
Gişe Tel: 0262 321 10 39
GEBZE:
Gişe Saatleri: 06.00 - 22.00
Gişe Tel: 0262 655 78 51

PENDİK:
Gişe Saatleri: 05.45 - 22.00
Gişe Tel: 0216 354 01 30 (DANIŞMA)
tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

Bu tren "Ada Ekspresi" her gün Adapazarı > İstanbul > Adapazarı arasında çalışır, Adapazarı-İstanbul tren saatleri, Adapazarı-Pendik tren saatleri, Mithatpaşa-Pendik tren saatleri, İzmit-İstanbul tren saatleri, İzmit-Pendik tren saatleri, Sapanca-Pendik tren saatleri, Büyükderbent-Pendik tren saatleri, Köseköy-Pendik tren saatleri, Hereke-Pendik tren saatleri.

Ada Ekspresi Treni duruş ve kalkış yaptığı istasyonlar:

Adapazarı Gar, Mithatpaşa, Arifiye, Sapanca, Büyükderbent, Köseköy, İzmit YHT, Derince YHT, Yarımca YHT, Hereke YTH, Gebze, Çayırova, Tuzla, Tersane, İstanbul (Pendik)

adapazarı istanbul tren seferleri

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.