<<Ana Sayfa

GAZETELER DERGİLER TELEVİZYON RADYOLAR HABER VİDEO E-DEVLET PAYLAŞIM

Oto Rehberi

Seyahat Rehberi

Spor Rehberi

Finans Rehberi

İl Rehberi

Link Rehberi

  EGE EKSPRESİ TREN SAATLERİ - Güncelleme: 01.12.2014 10:47

<< Geri Tren Saatleri

 

 
Tren Adı-Kodu Kalkış Saati Varış Saati Sefer Günleri
EGE EKSPRESİ - 31603 ALSANCAK: 06:50 BANDIRMA: 11:50 Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar
BANDIRMA: 14:00 ALSANCAK: 18:33

İzmir > Bandırma > İzmir Tren Saatleri

İzmir - Balıkesir Güzergahı Tren Saatleri

 

Balıkesir - İzmir Güzergahı Tren Saatleri

  İstasyon Kodu Ve Adı Haraket Saati
1 ALSANCAK-3515 06:50
2 HALKAPINAR -3615 06:56
3 ÇİĞLİ-3571 07:17
4 MENEMEN-3681 07:33
5 EMİRALEM-3591 07:42
6 AYVACIK-3524 07:50
7 MURADİYE-3685 08:01
8 HOROZKÖY-3620 08:08
9 MANISA-3677 08:16
10 KARAAĞAÇLI-3642 08:26
11 SARUHANLI-3717 08:36
12 HACIRAHMANLI_D-3614 08:41
13 İSHAKÇELEBİ-3634 08:45
14 KAYIŞLAR_D-3650 08:56
15 KAPAKLI-3640 09:05
16 AKHİSAR-3506 09:18
17 SÜNNETÇİLER_D-3790 09:30
18 ÇOBANHASAN_D-3572 09:37
16 BAKIR-3617 09:45
20 KIRKAĞAÇ-3657 09:57
21 SOMA-3728 10:19
22 SAVAŞTEPE-3718 10:48
23 ÇALIKÖY-3560 10:57
24 SOĞUCAK-3727 11:16
25 ÇUKURHÜSEYİN-3575 11:33
26 BALIKESIR-3528 11:50
 
  İstasyon Kodu Ve Adı Haraket Saati
2 BALIKESIR-3528 14:00
3 ÇUKURHÜSEYİN-3575 14:18
4 SOĞUCAK-3727 14:40
5 ÇALIKÖY-3560 14:55
6 SAVAŞTEPE-3718 15:04
7 SOMA-3728 15:30
8 KIRKAĞAÇ-3657 15:43
9 BAKIR-3617 15:53
10 ÇOBANHASAN_D-3572 15:59
11 SÜNNETÇİLER_D-3790 16:04
12 AKHİSAR-3506 16:16
13 KAPAKLI-3640 16:26
14 KAYIŞLAR_D-3650 16:32
15 İSHAKÇELEBİ-3634 16:43
16 HACIRAHMANLI_D-3614 16:47
17 SARUHANLI-3717 16:52
18 KARAAĞAÇLI-3642 17:00
19 AYVACIK-3524 17:34
20 MANISA-3677 17:12
21 HOROZKÖY-3620 17:17
22 MURADİYE-3685 17:24
23 EMİRALEM-3591 17:41
24 MENEMEN-3681 17:49
25 ÇİĞLİ-3571 18:05
26 HALKAPINAR -3615 18:27
27 ALSANCAK-3515 18:33
 

TREN BİLGİLERİ

 

EGE EKSPRESİ trenleri, Alsancak - Balıkesir - Alsancak arasında her gün işlerler.

HAREKET SAATLERİ :
Basmane K: 06.50 - Balıkesir V: 11.50
Balıkesir K: 14.00 - Basmane V: 18.33

MESAFE : km

 

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

Tren Bileti Ücretleri >>

 

TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI: (06.00-23.30 SAATLERİ ARASINDA HİZMET VERMEKTEDİR)
 

İZMİR (BASMANE)
(232) 484 53 53 - REZERVASYON (24 SAAT AÇIK)
(232) 484 86 38 - DANIŞMA (24 SAAT AÇIK)

 

BALIKESİR:

(266) 241 0 300 - (24 SAAT AÇIK)


BU TRENLERDEKİ VAGON TİPLERİ : Pulman 

2+1 koltuklu pulman vagon

 

Kullanım Şartları:
E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.

   
 

Otobüs Firmaları | Feribot ve Deniz Otobüsü | Havayolu Şirketleri | Uçuş Bilgileri Tren Saatleri

 

© 2009 E-Yaşam Rehberi  |  Hakkımızda  |  İletişim  |  Sitene Ekle  |  Gizlilik Bildirimi  Kullanım Şartları  |  ARŞİV