"Ege Ekspresi" Kütahya > Balıkesir Tren Saatleri


Güncelleme: 01.02.2017 11:33

Tren Adı-Kodu Kalkış Saati Varış Saati Sefer Günleri
EGE EKSPRESİ Kütahya: 16:25 Balıkesir:    22:03 Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar
Balıkesir: 06:00 Kütahya: 11:42
İzmir > Balıkesir Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
Kütahya   16:25
Demirciören 16:38 16:39
Yoncalıhamamı 16:44 16:45
Köprüören 16:51 16:53
Km.41+500 17:01 17:02
Güzelyurt 17:06 17:08
Tavşanlı 17:27 17:30
Emirler 17:47 17:48
Demirli 18:04 18:05
Değirmisaz 18:19 18:20
Balıköy 18:33 18:34
Alöve 18:47 18:48
Gökçedağ 18:56 18:57
Nallıkaya 19:12 19:13
Piribeyler 19:22 19:23
Km.148+500 19:30 19:31
Güneyköy D 19:35 19:36
Sindirler 19:44 19:45
Dursunbey 20:02 20:04
Selimağa 20:18 20:19
Gazellidere 20:32 20:33
Dada 20:46 20:47
Kireç 20:55 20:56
Mezitler 21:04 21:05
Sarfaklar 21:18 21:19
Nusrat 21:29 21:33
Çandır 21:48 21:49
Km.260+450 21:57 21:58
Balıkesir 22:03  
Balıkesir > İzmir Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
Balıkesir   06:00
Km.260+450 06:05 06:06
Çandır 06:14 06:15
Nusrat 06:31 06:32
Sarfaklar 06:42 06:43
Mezitler 06:56 06:57
Kireç 07:05 07:06
Dada 07:14 07:15
Gazellidere 07:30 07:32
Selimağa 07:45 07:46
Dursunbey 08:00 08:02
Sindirler 08:19 08:20
Güneyköy D 08:28 08:29
Km.148+500 08:33 08:34
Piribeyler 08:40 08:41
Nallıkaya 08:50 08:51
Gökçedağ 09:06 09:07
Alöve 09:15 09:16
Balıköy 09:29 09:31
Değirmisaz 09:44 09:46
Demirli 10:00 10:01
Emirler 10:17 10:19
Tavşanlı 10:36 10:38
Güzelyurt 10:58 10:59
Km.41+500 11:03 11:04
Köprüören 11:13 11:14
Yoncalıhamamı 11:21 11:22
Demirciören 11:27 11:29
Kütahya 11:42  

TREN BİLGİSİ:

Ege Ekspresi, Kütahya > Balıkesir arasında her gün işler.

SÜRE : 5 Saat 30 Dakika

KÜTAHYA:
(274) 223 61 21 - 24 SAAT AÇIK

BALIKESİR:
(266) 241 0 300 - (24 SAAT AÇIK)


İzmir - Balıkesir Tren Bileti Fiyatları:

Nalıkesir > İzmir, İzmir > Balıkesir tren bileti fiyatlarını öğrenmek ve online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.