<<Ana Sayfa

GAZETELER DERGİLER TELEVİZYON RADYOLAR HABER VİDEO E-DEVLET PAYLAŞIM

Oto Rehberi

Seyahat Rehberi

Spor Rehberi

Finans Rehberi

İl Rehberi

Link Rehberi

  EGE EKSPRESİ TREN SAATLERİ - Güncelleme: 01.09.2014 21:12

<< Geri Tren Saatleri

 

 
Tren Adı-Kodu Kalkış Saati Varış Saati Sefer Günleri
EGE EKSPRESİ - 31603 ALSANCAK: 06:50 BALIKESIR: 11:50 Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar
BALIKESIR: 14:00 ALSANCAK: 18:33

İzmir - Balıkesir Güzergahı Tren Saatleri

 

Balıkesir - İzmir Güzergahı Tren Saatleri

  İstasyon Kodu Ve Adı Haraket Saati
1 ALSANCAK-3515 06:50
2 HALKAPINAR -3615 06:56
3 ÇİĞLİ-3571 07:17
4 MENEMEN-3681 07:33
5 EMİRALEM-3591 07:42
6 AYVACIK-3524 07:50
7 MURADİYE-3685 08:01
8 HOROZKÖY-3620 08:08
9 MANISA-3677 08:16
10 KARAAĞAÇLI-3642 08:26
11 SARUHANLI-3717 08:36
12 HACIRAHMANLI_D-3614 08:41
13 İSHAKÇELEBİ-3634 08:45
14 KAYIŞLAR_D-3650 08:56
15 KAPAKLI-3640 09:05
16 AKHİSAR-3506 09:18
17 SÜNNETÇİLER_D-3790 09:30
18 ÇOBANHASAN_D-3572 09:37
16 BAKIR-3617 09:45
20 KIRKAĞAÇ-3657 09:57
21 SOMA-3728 10:19
22 SAVAŞTEPE-3718 10:48
23 ÇALIKÖY-3560 10:57
24 SOĞUCAK-3727 11:16
25 ÇUKURHÜSEYİN-3575 11:33
26 BALIKESIR-3528 11:50
 
  İstasyon Kodu Ve Adı Haraket Saati
2 BALIKESIR-3528 14:00
3 ÇUKURHÜSEYİN-3575 14:18
4 SOĞUCAK-3727 14:40
5 ÇALIKÖY-3560 14:55
6 SAVAŞTEPE-3718 15:04
7 SOMA-3728 15:30
8 KIRKAĞAÇ-3657 15:43
9 BAKIR-3617 15:53
10 ÇOBANHASAN_D-3572 15:59
11 SÜNNETÇİLER_D-3790 16:04
12 AKHİSAR-3506 16:16
13 KAPAKLI-3640 16:26
14 KAYIŞLAR_D-3650 16:32
15 İSHAKÇELEBİ-3634 16:43
16 HACIRAHMANLI_D-3614 16:47
17 SARUHANLI-3717 16:52
18 KARAAĞAÇLI-3642 17:00
19 AYVACIK-3524 17:34
20 MANISA-3677 17:12
21 HOROZKÖY-3620 17:17
22 MURADİYE-3685 17:24
23 EMİRALEM-3591 17:41
24 MENEMEN-3681 17:49
25 ÇİĞLİ-3571 18:05
26 HALKAPINAR -3615 18:27
27 ALSANCAK-3515 18:33
 

TREN BİLGİLERİ

 

EGE EKSPRESİ trenleri, Alsancak - Balıkesir - Alsancak arasında her gün işlerler.

HAREKET SAATLERİ :
Basmane K: 06.50 - Balıkesir V: 11.50
Balıkesir K: 14.00 - Basmane V: 18.33

MESAFE : km

 

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

Tren Bileti Ücretleri >>

 

TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI: (06.00-23.30 SAATLERİ ARASINDA HİZMET VERMEKTEDİR)
 

İZMİR (BASMANE)
(232) 484 53 53 - REZERVASYON (24 SAAT AÇIK)
(232) 484 86 38 - DANIŞMA (24 SAAT AÇIK)

 

BALIKESİR:

(266) 241 0 300 - (24 SAAT AÇIK)


BU TRENLERDEKİ VAGON TİPLERİ : Pulman 

2+1 koltuklu pulman vagon

 
 

   
 

Otobüs Firmaları | Feribot ve Deniz Otobüsü | Havayolu Şirketleri | Uçuş Bilgileri Tren Saatleri

 

© 2009 E-Yaşam Rehberi  |  Hakkımızda  |  İletişim  |  Sitene Ekle  |  Gizlilik Bildirimi  Kullanım Şartları  |  ARŞİV