İDO İç Hatlar Bilet Fiyatları

 

İdo Ücret Tarifesi (2024)

Aşağıdaki İdo ücret tarifesi kanalı ile iç hatlar deniz otobüsü, Sirkeci-Harem Arabalı vapuru ile Eskihisar - Topçular Arabalı Vapuru yaya ve araç ücretlerini görebilirsiniz. İç hatlarda tam, indirimli ve öğrenci bilet fiyatları verilmiştir. Sirkeci Harem Arabalı Vapurunda İstanbul Kart, Eskihisar Topular Arabalı Vapurunda HGS geçerlidir. Her iki arabalı vapurda da yaya yolcu ücretli olup, araç içindeki yolcular Sirkeci Harem hattında ücretli, Eskihisar Topçular hattında ise ücretsizdir.

2024 yılı İdo Ücret Tarifesi

ido bilet fiyatları 2024
İDO İç Hatlar 2024 Ücret Tarifesi (Araç ve Yolcu) - İdo Çağrı Merkezi: 0850 222 44 36

Eskihisar Topçular Yaya Yolcu Ücretleri:

Üç geçiş: 70,00 TL
Bir geçiş: 35,00 TL
İnd.İstanbul Kart: 20,00 TL
Araç içindeki yolculardan ücret alınmamaktadır.

Sirkeci Harem Yaya Yolcu Ücretleri:

Araç içi yolcu: 25,00 TL (Sadece otobüs için geçerli, sürücü hariç)

Fiyatlar TL'dir. İndirimli geçişler için İndirimli İstanbul Kart geçerlidir.

Otomobil tarafından çekilen her cins otomobil veya römorkun aksı, fazla aks olarak kabul edilir.

Sponsorlu Bağlantılar

 

Yolcu taşımaya özgü araç sınıflarında aracın ön veya arkasında taşınan esyanın taşması halinde 1 metreye kadar olanlar 1 fazla aks, 1 metreden uzun olanlar 2 fazla aks kabul edilir.

Gişelerden bilet alımı gerçekleştikten sonra, iadesi mümkün değildir. ( Ücret iadesi sadece seferin iptal edilmesi durumunda yapılır. )

Hızlı feribot hatlarımızda her sefer için on ( 10 ) adetle sınırlı olmak üzere bisikletler ücretsiz olarak taşınmaktadır. Deniz otobüsleri dış hatlarda ise üç ( 3 ) adetle sınırlıdır.

Hava koşullarının elvermemesi ve seyir koşullarına göre sefere bisiklet kabul edilmeme hakkı saklı tutulmaktadır.

Güncelleme Tarihi: 14 Nisan, 2024 17:17

Kullanım Şartları:

Bu sayfalarda bilgi amaçlı yayınlanan feribot ve deniz otobüsü sefer bilgileri ilgili denizcilik firmalarına aittir. Sorumluluk ilgili denizcilik işletmecisi firmalara ve kurumlara ait olup, e-yasamrehberi.com, bu sitede yayımlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan sefer bilgilerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Sefer bilgilerini İDO web sitesinden de teyid ediniz.