İDO Sirkeci - Harem - Sirkeci Arabalı Vapuru Seferleri

İDO 2021 Arabalı Vapur Kış Tarifesi

İdo Sirkeci Harem Arabalı Vapur Saatleri (Hafta İçi):

NOT: Pandemi sebebi ile Sirkeci - Harem arabalı vapur hatları sefer saatleri aşağıdaki şekilde değiştirilmiştir!

 
sikeci harem araba vapuru saatleri
Harem - Sirkeci / Sirkeci - Harem Araba Vapuru Seferleri (Hafta İçi) 2021 Kış Tarifesi

Harem Sirkeci Harem arabalı vapur seferleri hafta içi günleri sabah saat 05:00 da başlar, hafta içleri gece saat 22:00 ye kadar, hafta sonları ise sokağa çıkma kısıtlamaları sebebi ile Harem'den Sirkeci'ye olan seferlerde 20:30 a kadar, Sirkeci'den Harem'e olan seferlerde ise 21:00 e kadar devam eder. İdo sabah ve akşam yoğun olan saatlerde feribot, arabalı vapur seferlerini arttırmaktadır. Sirkeci - Harem - Sirkeci arabalı vapur seferleri İstanbul Anadolu Yakasında Harem Otogarı önünde yer alan Harem İskelesi ile Avrupa Yakasında bulunan Sirkeci İskelesi arasında gerçekleşmektedir.

İdo Ek Seferler ve İptal Seferler >>

İdo Sirkeci Harem Arabalı Vapur Saatleri (Hafta Sonu):

sirkeci harem araba vapru saatleri hafta sonu
Harem - Sirkeci / Sirkeci - Harem Araba Vapuru Seferleri (Cumartesi, Pazar ve Tatil Günleri) 2021 Kış Tarifesi - İdo Çağrı Merkezi: 0850 222 44 36

Harem Sirkeci Harem arabalı vapur seferleri Cumartesi günleri hafta içi ile aynı saatlerde, Pazar ve tatil günlerinde ise Harem'den Sirkeci'ye olan seferlerde sabah saat 08:30 da, Sirkeci'den Harem'e olan seferler ise 09:00 da başlar, gece saat 20:30 ile 21:00 de son bulur. İdo sabah ve akşam yoğun saatlerde sefer sayısını arttırmaktadır. Harem Sirkeci rabalı vapur yolculuğ aklaşık 20 dakika sürmektedir.

Sirkeci Harem Arabalı Vapuru Geçiş Ücretleri - 2021

sirkeci harem arabalı vapur geçiş ücretleri

Sirkeci Harem arabalı vapur fiyatları 2021 yılında şöyledir; Yolcu tam bilet 8,00 TL, İstanbul Kart yaya yolcu tam bilet 4,03 TL, öğrenci 1.96 TL, indirimli yolcu ise 2,88 TL dir. Taşıt fiyatlarına gelince bisiklet ücretsiz olup sadece yolcu için ücret alınır. Motorsiklet 9,00 TL, otomobil 21,00 TL, arazi aracı 21,00 TL, minibüs ve küçük otobüs 28,00 TL, otobüs 55,00 TL, N1 araç ise 46,00 TL dir.

Sponsorlu Bağlantılar

 

Harem - Sirkeci Arabalı Vapur 2021 Kış Tarifesi Araç ve Yolcu Ücretleri

Sirkeci - Harem Arabalı Vapur Seferleri Hakkında

Türkiye’nin en kozmopolit ve kalabalık kenti İstanbul’da Harem ve Sirkeci arasında İDO arabalı feribot seferleri ile ulaşım sağlanabilmektedir. Boğazın iki yakası arasında karşılıklı gerçekleştirilen feribot seferleri sayesinde ulaşım daha kısa sürede sağlanmakta ve şehir içi karayolu trafiğine takılmadan ortalama 30 dakikada geçilmektedir.

İDO Sirkeci iskelesine taksi, minibüsler ve İETT seçeneklerinden herhangi biri ile ulaşım mümkündür. Harem iskelesinden de yakın konumdaki Üsküdar, Kadıköy gibi semtlere taksi, dolmuş ve İETT hizmet vermektedir. 2021 yılı İDO vapur seferleri kış tarifesi bilgilerine, vapur saatleri ve vapur bilet fiyatlarına sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım, 2021 17:30

Sirkeci - Harem Araba Vapuru Seferleri Canlı Yayın Haritası >>

Kullanım Şartları:

Bu sayfalarda bilgi amaçlı yayınlanan feribot ve deniz otobüsü sefer bilgileri ilgili denizcilik firmalarına aittir. Sorumluluk ilgili denizcilik işletmecisi firmalara ve kurumlara ait olup, e-yasamrehberi.com, bu sitede yayımlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan sefer bilgilerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Sefer bilgilerini İDO web sitesinden de teyid ediniz.