İDO Tekirdağ, Marmara ve Avşa Adası Feribot Seferleri

İdo Tekirdağ Avşa Adası Hattı 2021 Güz Tarifesi

İdo Tekirdağ, Marmara, Avşa Adası Deniz Otobüsü Saatleri:

 

Ek Seferler ve İptal Seferler İçin Lütfen Tıklayınız >>

İDO Tekirdağ, Marmara, Avşa Adası Deniz Otobüsü Seferleri (Cuma ve Hafta Sonu)

Sefer Güzergahı Kalkış ve Varış Saati Gemi Tipi
Tekirdağ, Marmara Adası, Avşa Adası
Kalkış: - Deniz Otobüsü
Varış: -
İDO Tekirdağ, Marmara Adası, Avşa Adası Deniz Otobüsü 2021 Güz Tarifesi

İDO Avşa Adası, Marmara, Tekirdağ Deniz Otobüsü Seferleri (Tüm Hafta)

İDO Avşa Adası, Marmara, Tekirdağ Deniz Otobüsü Seferleri Saatleri

Sefer Güzergahı Kalkış ve Varış Saati Gemi Tipi
Avşa Adası, Marmara Adası, Tekirdağ
Kalkış: - Deniz Otobüsü
Varış: -
İDO Avşa Adası, Marmara Adası, Tekirdağ Deniz Otobüsü 2021 Güz Tarifesi

Sponsorlu Bağlantılar

 

Tekirdağ - Marmara Adası - Avşa Adası Feribot Seferleri Hakkında

Avşa Adası ve Marmara Adası, Balıkesir’e bağlı olan popüler tatil yerlerinden olup Marmara Denizi’nin güneyinde konumlanmıştır. Özellikle yaz aylarında özellikle İstanbul, Bursa gibi çevre illerden birçok tatilci tarafından ziyaret edilmektedir. İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO) seferleri sayesinde Tekirdağ-Balıkesir arası yolculuk süresi oldukça kısalmaktadır. Karayolu ile saatler sürecek olan yolculuk denizyolu kullanılarak trafik yoğunluğuna takılmadan, rahat ve konforlu bir şekilde yapılabilmektedir.

Tekirdağ-Marmara Adası-Avşa Adası güzergahları arasında karşılıklı olarak deniz otobüsü ve arabalı feribot seferleri yapılmaktadır. Yolculuk süresi ortalama 3 saat 30 dakikadır. İDO Tekirdağ iskelesine ulaşım için minibüs ve taksi seçenekleri mevcuttur. Avşa iskelesinden ada merkezine yürüme mesafesindedir. 2021 yılı İDO vapur seferleri yaz tarifesi bilgilerine sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Cuma ve Pazar günleri Tekirdağ-Marmara Adası-Avşa Adası arasında karşılıklı seferler yapılmakta olup güncel vapur saatleri ve vapur bilet fiyatları sayfamızda yer almaktadır.

Güncelleme Tarihi: 14 Şubat, 2022 15:07

Kullanım Şartları:

Bu sayfalarda bilgi amaçlı yayınlanan feribot ve deniz otobüsü sefer bilgileri ilgili denizcilik firmalarına aittir. Sorumluluk ilgili denizcilik işletmecisi firmalara ve kurumlara ait olup, e-yasamrehberi.com, bu sitede yayımlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan sefer bilgilerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Sefer bilgilerini İDO web sitesinden de teyid ediniz.