Sarıyer Beykoz Vapur Seferleri

Şehir Hatları 2024 Kış Tarifesi

Sarıyer > Beykoz > Sarıyer Vapur Saatleri (Tüm Hafta)

 
beykoz sarıyer vapur saatleri
Şehir Hatları Sarıyer > Beykoz > Sarıyer Gemi Saatleri 2024 Kış Tarifesi
Bilgi: * Pazar ve resmi tatil günleri yapılmaz.
** Pazar ve resmi tatil günleri yapılır.
İstanbul Boğaz Hatları Güzergahı
Boğaz Hatları Güzergah Haritası

Sarıyer Beykoz Hattı Ücret Tarifeleri

Şehir Hatları Ücret Tarifeleri
Merkez Hatlar İstanbul Kart
Tam Öğrenci İndirimli
Beykoz - Sarıyer 18,25 TL 9,00 TL 13,00 TL
Haliç Hattı

Boğaz Hattı
23,00 TL 11,25 TL 16,50 TL
3 iskeleden fazla uğramalı
(Adalar Hariç)
23,00 TL 11,25 TL 16,50 TL

Sponsorlu Bağlantılar

 

Sarıyer - Beykoz Vapur Seferleri Hakkında

İstanbul’un boğaz kıyısındaki en popüler semtlerinden biri olan Sarıyer’den Anadolu yakasında yer alan Beykoz’a İBB’ne ait şehir hatları vapur seferleri ile karşılıklı olarak ulaşım sağlanabilmektedir.

Sarıyer - Beykoz hattında karşılıklı gerçekleştirilen vapur seferleri sayesinde ulaşım şehir içi araç trafiğine takılmadan ve karayoluna göre çok daha kısa sürede sağlanmaktadır.

Yalnızca hafta içi 5 gün olmak üzere Sarıyer iskelesinden sabah ilk sefer 06:45’de başlamış olup akşam 19:20’ye kadar karşılıklı olarak yapılmaktadır. Yolculuk süresi yaklaşık 10 dakikadır.

Sarıyer iskelesine taksi, metro, minibüs ve İETT seçeneklerinden herhangi biri ile ulaşım mümkündür. Beykoz iskelesine de aynı şekilde taksi, dolmuş ve İETT ile ulaşım mümkündür. 2024 yılı şehir hatları vapur seferleri kış tarifesi bilgilerine sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Yalnızca hafta içi günlerde Sarıyer - Beykoz arasında karşılıklı seferler yapılmakta olup güncel vapur saatleri ve vapur bilet fiyatları sayfamızda yer almaktadır.

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül, 2023 23:08

Kullanım Şartları:

Bu sayfalarda bilgi amaçlı yayınlanan feribot ve deniz otobüsü sefer bilgileri ilgili denizcilik firmalarına aittir. Sorumluluk ilgili denizcilik işletmecisi firmalara ve kurumlara ait olup, e-yasamrehberi.com, bu sitede yayımlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan sefer bilgilerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Sefer bilgilerini ŞEHİR HATLARI web sitesinden de teyid ediniz.