Şehir Hatları Uzun İstanbul Boğaz Turu Gemi Seferleri

14 Eylül 2020 - 6 Haziran 2021 Kış Tarifesi

Uzun Boğaz Turu Sefer Saatleri

 
Şehir Hatları Uzun İstanbul Boğaz Turu
Şehir Hatları Uzun Boğaz Turu Saatleri 2020 - 2021 Kış Tarifesi
İstanbul Uzun Boğaz Turu Güzergahı
Şehir Hatları uzun boğaz turu güzergah haritası

Şehir Hatları Boğaz Turları Ücret Tarifeleri:

TUR ÜCRET (TL)
UZUN BOĞAZ TURU (Gidiş-Dönüş) 25,00
UZUN BOĞAZ TURU (Tek Yön) 15,00
UZUN BOĞAZ TURU (12 yaş altı)(Gidiş-Dönüş) 12,50
UZUN BOĞAZ TURU (12 yaş altı)(Tek Yön) 6,00
KISA BOĞAZ TURU 12,00
KISA BOĞAZ TURU (12 yaş altı) 6,00
MEHTAP TURU 20,00
Uzun/Kısa Boğaz Turu, Mehtap Turu (0-6 yaş) Ücretsiz

Sponsorlu Bağlantılar

 

Uzun Boğaz Turu Vapur Seferleri Hakkında

Dünyanın en güzel boğaz manzarasına sahip olan İstanbul, yüzyıllardan beri sahip olduğu nadir güzelliklerle dünya çapında popüler bir kent olmuştur.

Marmara Denizini Karadenize bağlayan aynı zamanda iki kıta arasında sınır oluşturan İstanbul Boğazı her yıl binlerce turist tarafından ziyaret edilmektedir.

Bu güzel metropole yolu düşenlerin en çok yapmak istediği şeylerden biri de Boğaz Turudur. İBB’ne bağlı şehir hatlarının gerçekleştirdiği uzun boğaz turu Eminönü’den başlayarak Beşiktaş- Üsküdar- Kanlıca- Sarıyer- Rumeli Kavağı hattında devam ederek Anadolu Kavağı’nda birkaç saat mola vererek daha sonra da geldiği hattın tersi yönünde tekrar Eminönü’nde sona ermektedir. Her gün çift yönlü olarak gerçekleşen uzun boğaz turu gidiş dönüş ve molalarla ortalama 6 saat sürmektedir.

2021 yılı şehir hatları vapur seferleri kış tarifesi bilgilerine sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Her gün Eminönü-Anadolu Kavağı arasında karşılıklı seferler yapılmakta olup Uzun İstanbul Boğaz Turu ile ilgili güncel vapur saatleri ve vapur bilet fiyatları sayfamızda yer almaktadır.

Güncelleme Tarihi: 20 Şubat, 2021 17:45

Kullanım Şartları:

Bu sayfalarda bilgi amaçlı yayınlanan feribot ve deniz otobüsü sefer bilgileri ilgili denizcilik firmalarına aittir. Sorumluluk ilgili denizcilik işletmecisi firmalara ve kurumlara ait olup, e-yasamrehberi.com, bu sitede yayımlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan sefer bilgilerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Sefer bilgilerini ŞEHİR HATLARI web sitesinden de teyid ediniz.