Trafik Cezası ve Otopark Sorgulama

Emniyet Genel Müdürlüğü web sitesi üzerinden Trafik Cezası ve Otopark Sorgulamak için aşağıda linki verilen ilgili web sitesine gidiniz. Karşınıza aşağıdaki ekran gelecektir.

Trafik Cezası ve Otopark Sorgulama >>

 
Trafik Cezası Sorgulama

Sorgulama ekranlarına ulaşmak için önce İsim, Soyisim, TC Kimlik No ve Doğum Yılınızı girerek sorgulama yapan kişinin kimlik bilgilerini doğrulamanız gerekmektedir. Doğrulamadan sonra karşınıza aşağıdaki sorgulama ekranları çıkacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Trafik Cezası ve Otopark Sorgulama

Trafik Cezası ve Aracın Çekildiği Otopark Sorgulama ekranları dört ayrı ekrandan oluşmaktadır.  Bu bölümlerle ilgili detaylı bilgi almak için ilgili sayfalara gidiniz. Emniyet Genel Müdürlüğü Mobil Uygulamalarının linkleride altta yer almaktadır.

emniyet uygulamaİçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından Android kullanıcıları için hazırlanan bu uygulamada başta aracınızın çekildiği otopark sorgulama olmak üzere online ihbar, bilgi edinme, en yakın polis merkezi, insan hakları ihlali başvuru formu, EGM sınavları sonuç sorgulama, görüş ve öneri menüleri istifadenize sunuluyor.
emniyet uygulamaEmniyet Genel Müdürlüğü kurumsal IOS uygulaması ile aracınızın çekildiği otopark sorgulama olmak üzere online ihbar, bilgi edinme, en yakın polis merkezi, insan hakları ihlali başvuru formu, EGM sınavları sonuç sorgulama ve uygulamayla ilgili görüş ve öneri menülerine ulaşabilirsiniz.