İşkur Kadıköy Hizmet Merkezi Adresi ve Ulaşım Haritası

 
İşkur İstanbul Kadıköy Hizmet Merkezi İletişim Bilgileri
Telefon (0 216) 418 34 57 - (0 216) 418 34 55
Faks (0 216) 418 34 35
E-Posta kadikoy@iskur.gov.tr
Adres Eğitim Mah. 1. Açıkgöz Sok. No: 34 Kadıköy/İSTANBUL
Kadıköy İşkur Hizmet Merkezi Nerede? Nasıl Gidilir? Ulaşım Haritası

Sponsorlu Bağlantılar

İstanbul Kadıköy Meslek Edinmek İsteyenler, İstanbul Kadıköy Mesleğini geliştirmek isteyenler:

İşkur İstanbul Kadıköy Meslek Edindirme Kursları Listesi >>

İşkur herhangi bir mesleği olmayan ya da iş piyasasında geçerli bir mesleği olmayan işsizlere "İstihdam/İş Garantili İş Gücü Yetiştirme Kursları", herhangi bir mesleki bilgi ve becerisi bulunmayan işsizlere "Kendi İşini Kurmak İsteyenlere Yönelik Meslek Edindirme Kursları", mevcut mesleki niteliğini geliştirmek isteyen işsizlere "Meslek Geliştirme Kursları", herhangi bir mesleği olamayan özürlülere ilgi, ihtiyaç ve yeteneklerine uygun mesleklerde "Özürlülere Yönelik Mesleki Eğitim Kursları", hükümlülerin tahliye olduktan sonra daha kolay iş bulabilmeleri için "Hükümlüler Mesleki Eğitim Kursları" düzenlemektedir. İstanbul ilinde düzenlenen İstanbul Kadıköy Meslek Edindirme Kursları ve diğer kursları sorgulayabileceğiniz linklerde bu bölümde yer almaktadır.

İstanbul Kadıköy İş Arayanlar, İstanbul Kadıköy Eleman Arayanlar:

İşkur Özel İstihdam Büroları bölümünü inceleyiniz. Bu bölümde özel istihdam büroları ile ilgili genel bilgiler, İstanbul İlinde ve yakın illerde bulunan büroların adres ve telefonları bulunmaktadır. Özel İstihdam Büroları İşkur denetiminde çalışan ve iş bulmanızda size yardımcı olacak kurumlardır. Özel İstihdam Büroları iş arayanlardan işe yerleştirmelerde ücret almamaktadır.

Bu bürolar; Eleman seçme - yerleştirme, üst düzey yönetici, yönetici, şirketlere beyaz ve mavi yaka eleman temini yanında, çocuk bakıcısı, bebek bakıcısı, dadılar, çocuk gelişim mezunları, yaşlı bakımı, hasta bakımı, ingilizce bilen ablalar, 0-6 yaş için bakıcı, hemşireler, bebek hemşireleri, yoğun bakım hemşireleri, çocuklarınız için öğretmenler, pedegoglar, profesyonel aşçılar, işyerlerinize sekreterler ve çaycılar, evlerinize temizlikçiler, villalarınıza bahçıvanlar, refakatçiler, hizmetçiler, şoför, güvenlik, yatılı ve gündüzlü ev elemanları, temin etmektedir.