İşkur Samsun, Bafra Adresleri, Telefon Numaraları

 
İşkur - Samsun Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü
İletişim Hattı 4744 75 87
Telefon (0 362) 233 47 50 - (0 362) 233 15 00
Faks (0 362) 234 04 21
E-Posta samsun@iskur.gov.tr
Adres İstasyon Mah. Engin Sok. No: 33 SAMSUN
İşkur Bafra Hizmet Merkezi
Telefon (0 362) 532 01 51 - (0 362) 532 01 52 - (0 362) 532 01 53
Faks (0 362) 532 01 54
E-Posta bafra@iskur.gov.tr
Adres Tabakhane Mah. Emirefendi Cad. No: 28/13 Bafra / SAMSUN

Sponsorlu Bağlantılar

Samsun Meslek Edinmek İsteyenler, Samsun Mesleğini geliştirmek isteyenler:

İşkur Samsun Meslek Edindirme Kursları Listesi >>

İşkur herhangi bir mesleği olmayan ya da iş piyasasında geçerli bir mesleği olmayan işsizlere "İstihdam/İş Garantili İş Gücü Yetiştirme Kursları", herhangi bir mesleki bilgi ve becerisi bulunmayan işsizlere "Kendi İşini Kurmak İsteyenlere Yönelik Meslek Edindirme Kursları", mevcut mesleki niteliğini geliştirmek isteyen işsizlere "Meslek Geliştirme Kursları", herhangi bir mesleği olamayan özürlülere ilgi, ihtiyaç ve yeteneklerine uygun mesleklerde "Özürlülere Yönelik Mesleki Eğitim Kursları", hükümlülerin tahliye olduktan sonra daha kolay iş bulabilmeleri için "Hükümlüler Mesleki Eğitim Kursları" düzenlemektedir. Samsun ilinde düzenlenen Samsun Meslek Edindirme Kursları ve diğer kursları sorgulayabileceğiniz linklerde bu bölümde yer almaktadır.

Samsun İş Arayanlar, Samsun Eleman Arayanlar:

İşkur Özel İstihdam Büroları bölümünü inceleyiniz. Bu bölümde özel istihdam büroları ile ilgili genel bilgiler, Samsun İlinde ve yakın illerde bulunan büroların adres ve telefonları bulunmaktadır. Özel İstihdam Büroları İşkur denetiminde çalışan ve iş bulmanızda size yardımcı olacak kurumlardır. Özel İstihdam Büroları iş arayanlardan işe yerleştirmelerde ücret almamaktadır.

Bu bürolar; Eleman seçme - yerleştirme, üst düzey yönetici, yönetici, şirketlere beyaz ve mavi yaka eleman temini yanında, çocuk bakıcısı, bebek bakıcısı, dadılar, çocuk gelişim mezunları, yaşlı bakımı, hasta bakımı, ingilizce bilen ablalar, 0-6 yaş için bakıcı, hemşireler, bebek hemşireleri, yoğun bakım hemşireleri, çocuklarınız için öğretmenler, pedegoglar, profesyonel aşçılar, işyerlerinize sekreterler ve çaycılar, evlerinize temizlikçiler, villalarınıza bahçıvanlar, refakatçiler, hizmetçiler, şoför, güvenlik, yatılı ve gündüzlü ev elemanları, temin etmektedir.