İşkur - Özel İstihdam Büroları

Özel İstihdam Büroları Adresleri

Özel İstihdam Büroları

Türkiye İş Arayanlar; Türkiye Özel İstihdam Büroları

Türkiye'de faaliyet gösteren yukarıda ünvanları ve iletişim bilgileri yer alan Özel İstihdam Büroları iş bulmanızda, meslek edinmenizde size yardımcı olabilecek kurumlardır. Özel İstihdam Büroları Türkiye İş Kurumundan yetki alarak kurulmuş, işgücü piyasasında iş arayanlarla eleman arayanlar arasında aracılık hizmeti sağlayan gerçek (şahıs firması) ya da tüzel (şirket)kişilerdir.

Türkiye Özel İstihdam Büroları işe yerleştirme faaliyeti karşılığı sadece işverenden ücret alarak, iş arayandan herhangi bir ücret ya da komisyon almazlar. Özel İstihdam Büroları bu hizmetlerini bir işyerinde (büroda) veya Basın Kanununda yazılı araçlarla ya da radyo, televizyon, video, internet, kablolu yayın veya elektronik bilgi iletişim araçları ve benzer yayın araçlarından biri ile en etkin şekilde aracılık hizmeti verirler.

İş Arayanlar - Eleman Arayanlar:

Eleman seçme - yerleştirme, üst düzey yönetici, yönetici, şirketlere beyaz ve mavi yaka eleman temini yanında, Çocuk Bakıcısı, Bebek Bakıcısı, Dadılar, Çocuk Gelişim Mezunları, Yaşlı Bakımı, Hasta Bakımı, İngilizce Bilen Ablalar, 0-6 Yaş İçin Bakıcı, Hemşireler, Bebek Hemşireleri, Yoğun Bakım Hemşireleri, Çocuklarınız İçin Öğretmenler, Pedegoglar, Profesyonel Aşçılar, İşyerlerinize Sekreterler ve Çaycılar, Evlerinize Temizlikçiler, Villalarınıza Bahçıvanlar, Refakatçiler, Hizmetçiler, Şoför, Güvenlik, Yatılı ve Gündüzlü Ev Elemanları...