Söke - Nazilli Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 17 Aralık, 2018 20:23

 
Söke > Nazilli Güzergahı Tren Saatleri
İstasyon Adı 1.Tren 2.Tren
Söke 10:45 14:00
Sazlıköy 10:55 14:10
Ortaklar 11:14 14:28
Germencik 11:24 14:38
İncirliova 11:35 14:49
Aydın 11:46 15:00
Umurlu 11:58 15:12
Köşk 12:07 15:21
Karaali 12:15 15:29
Sultanhisar 12:19 15:33
Atça 12:25 15:39
İsabeyli 12:31 15:45
Nazilli 12:36 15:50
Nazilli > Söke Güzergahı Tren Saatleri
İstasyon Adı 1.Tren 2.Tren
Nazilli 13:00 17:10
İsabeyli 13:06 17:16
Atça 13:12 17:22
Sultanhisar 13:18 17:30
Karaali 13:22 17:34
Köşk 13:30 17:42
Umurlu 13:39 17:51
Aydın 13:55 18:05
İncirliova 14:05 18:15
Germencik 14:15 18:25
Ortaklar 14:27 18:37
Sazlıköy 14:44 18:54
Söke 14:53 19:03

Söke - Nazilli Online Otobüs Bileti

Neredennereye.com

söke nazilli tren saatleri

Söke - Aydın - Nazilli Bölgesel Treni 

Söke Aydın, Nazilli, Söke Bölgesel Treni Söke, Sazlıköy, Ortaklar, Germencik, İncirliova, Aydın, Umurlu, Köşk, Karaali, Sultanhisar, Atça, İsabeyli, Nazilli güzergahlarında her gün hizmet vermektedir. Söke Nazilli tren yolculuğu yaklaşık 1 saat 45 dakika sürmektedir.

TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI: Bilet satışı yapılan tren istasyonları bilet gişesi telefon numaraları ve çalışma saatleri.

AYDIN İSTASYONU:
Tel: 0256 212 99 40 / Dahili: 71351 - (07.00 - 20.00)

NAZİLLİ İSTASYONU:
Tel: 0256 312 49 79 / Dahili: 71351 - (06.30 - 20.30)

SÖKE İSTASYONU
Tel: 0256 518 11 83 - (05.30 - 17.30)

 

Tren Bileti Fiyatları:

Söke > Nazilli Bölgesel Tren bilet fiyatlarını öğrenmek için istasyon bilet gişelerini arayabilirsiniz. Anahat Trenlerine online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

eybis

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.