TCDD Tren Seferleri, Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 6 Mayıs, 2024 17:18

hızlı tren saatleri

Yüksek Hızlı Tren Seferleri

 

Anahat Trenleri

Banliyö Trenleri

Marmaray Saatleri
Başkentray (Sincan → Kayaş)
Başkentray (Kayaş → Sincan)
hızlı tren saatleri
 

Bölgesel Trenler

 

Sponsorlu Bağlantılar

 

TCDD Tren Saatleri ve Tren Seferleri

Tren saatleri ve tren seferleri bilgileri bu sayfalarımızda güncel olarak yer almaktadır. Tren saatleri sayfalarımızda yüksek hızlı tren saatleri, anahat trenleri saatleri ve bölgesel trenlerin saatleri yer almaktadır. Hızlı tren iletişim bilgilerine yüksek hızlı tren sayfalarımızdan ulaşabilirsiniz. Bu sayfalarda yüksek hızlı trenlerin duraklarını ve kalkış ve varış saatleri de bulunmaktadır. Tren saatleri ve seferleri sayfalarımızda trenlerin güzergahları, duruş ve kalkış yaptıkları ara istasyonlarının bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Tren Bileti Fiyatları

TCDD tren bilet fiyatlarını görüp, tren bileti fiyatları sorgulaması yapabileceğiniz ve online tren bileti satın alabileceğiniz EYBİS (e-bilet) linkleri de tren sayfalarımızda yer almaktadır. Hızlı tren bileti, anahat tren bileti fiyatlarını trenlerin kendi sayfalarında görebilirsiniz. Bölgesel tren fiyatları için iletişim kurabileceğiniz bilet satışı yapılan tren istasyonu gişe telefon numaraları yine tren sayfalarımızda bulunmaktadır. Tren bileti fiyatları ile ilgili daha fazla bilgi için "Tren Bileti" sayfamızı inceleyebilirsiiz.

İndirimli Tren Bileti Fiyatları

İndirimli tren bileti fiyatlarını yine Eybis'den online bilet satın alırken tarife seçimi yaparak görebilirsiniz. Tren bileti indirimleri 65 üstü yaş indirimi (%50), 13-26 yaş genç indirimi, 60-64 yaş indirimi (%20), 7-12 yaş çocuk indirimi, personel indirimi, basın indirimi, öğretmen indirimi, TSK (çalışan) indirimidir. Ayrıca tren yolculuğunuz için varsa evcil hayvanınız içinde bilet satın alabilirsiniz.

Popüler Tren Seferleri

Günümüzde en popüler tren seferi Ankara-Kars arasında gerçekleşen Doğu Ekspresi ile yapılmaktadır. Bu trene bilet temininde sıkıntı yaşanması, tren seyahati yapmak isteyenleri Ankara-Tatvan arasında sefer yapan Vangölü Ekspresi'ne yönlendirmiştir. Son zamanlarda yine uzun bir seyahat güzergahına sahip Ankara-Kurtalan (Siirt) arasında çalışan ve Barış Manço' nun efsanevi grubu ile aynı adı taşıyan Güney Kurtalan Ekspresi' de ilgi görmektedir. Vangölü ve Kurtalan Ekspresleri' nin haftanın belli günleri seferi olduğunu unutmayınız. İzmir-Konya arasında sefer yapan Konya Mavi Treni yataklı vagona sahip olup çok güzel güzergahlardan geçmektedir. Bu güzergahta yolculuk yaklaşık 12 saat sürmektedir. Web sitemizde "Uluslararası Trenler" ile ilgili bigilerde yer almaktadır. 

 

Tren Bileti Fiyatları:

TCDD Yüksek Hızlı Tren, Anahat Trenleri, Bölgesel Tren saatleri, tren seferleri, tren bileti fiyatları.

tcdd taşımacılık ebilet

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

 

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.