"Doğu Ekspresi" Ankara > Kars Tren Saatleri


Güncelleme: 05.03.2017 17:44

Tren Adı-Kodu Kalkış Saati Varış Saati Sefer Günleri
DOĞU EKSPRESİ Ankara: 18:00 KARS: 18:56 Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar
KARS: 08:00 Ankara: 08:26
DİKKAT! Yol çalışmaları nedeniyle 11.07.2016 - 11.12.2017 tarihleri arasında Irmak - Kars - Irmak arasında işletilecektir. Ankara-Irmak arası ulaşım otobüslerle sağlanacaktır. Doğu Ekspresi için Ankara Gar'dan otobüs hareket saati 18.00'dir.
Ankara > Kars Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
Ankara Gar    18:00
Irmak  19:19  19:20
Kırıkkale  19:44  19:46
Çerikli  20:42  20:43
Yerköy  21:31  21:34
Şefaatli  22:12  22:13
Sarıkent  22:32  22:33
Yenifakılı  23:03  23:04
Boğazköprü  00:16  00:22
Kayseri  00:43  00:53
Gömeç  01:12  01:13
Yeniçubuk  02:21  02:22
Şarkışla  02:53  02:54
Hanlı  03:16  03:17
Bedirli  03:33  03:34
Kalın  03:59  04:00
Sivas  04:20  04:30
Bostankaya  04:54  04:55
Yenikangal  05:44  05:45
Çetinkaya  06:02  06:04
Avşar  06:21  06:22
Güneş  06:38  06:39
Göçentaşı  06:47  06:48
Cürek  07:03  07:04
Demirdağ  07:16  07:17
Divriği  07:21  07:28
Kemaliye Çaltı  07:56  07:57
Adatepe (Pingen)  08:06  08:07
Bağıştaş  08:18  08:19
İliç  08:31  08:32
Güllübağ  08:53  08:54
Yahşiler  08:59  09:00
Eriç  09:15  09:16
Kemah  09:35  09:36
Erzincan  10:31  10:40
Tanyeri  11:05  11:06
Demirkapı  11:40  11:41
Mercan  12:03  12:04
Çadırkaya  12:17  12:18
Erbaş  12:33  12:35
Karasu  12:52  12:53
Aşkale  13:26  13:28
Kandilli  13:46  13:48
Ilıca  14:14  14:15
Erzurum  14:36  14:46
Hasankale  15:25  15:27
Köprüköy  15:43  15:44
Horasan  16:08  16:10
Süngütaşı  16:42  16:43
Karaurgan  16:52  16:53
Topdağı  17:05  17:06
Sarıkamış  17:53  17:55
Kars  18:56  
Kars > Ankara Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
Kars    08:00
Sarıkamış  09:05  09:07
Topdağı  09:49  09:50
Karaurgan  10:00  10:01
Süngütaşı  10:08  10:09
Horasan  10:37  10:40
Köprüköy  11:07  11:08
Hasankale  11:24  11:26
Erzurum  12:11  12:21
Ilıca  12:40  12:41
Kandilli  13:06  13:08
Aşkale  13:27  13:29
Karasu  14:01  14:03
Erbaş  14:19  14:21
Çadırkaya  14:36  14:37
Mercan  14:49  14:50
Demirkapı  15:13  15:14
Erzincan  16:12  16:20
Kemah  17:14  17:15
Eriç  17:33  17:34
Yahşiler  17:49  17:50
Güllübağ  17:55  17:56
İliç  18:16  18:18
Bağıştaş  18:30  18:31
Adatepe (Pingen)  18:42  18:43
Kemaliye Çaltı  18:52  18:53
Divriği  19:21  19:26
Demirdağ  19:30  19:31
Cürek  19:43  19:44
Göçentaşı  20:00  20:01
Güneş  20:08  20:09
Avşar  20:25  20:26
Çetinkaya  20:44  20:46
Yenikangal  21:04  21:05
Bostankaya  21:48  21:50
Sivas  22:14  22:31
Kalın  22:51  22:52
Bedirli  23:17  23:18
Hanlı  23:35  23:36
Şarkışla  23:55  23:56
Topaç  00:03  00:04
Yeniçubuk  00:27  00:28
Sarımsaklı  01:22  01:24
Gömeç  01:32  01:34
Kayseri  01:51  02:01
Boğazköprü  02:22  02:32
Beydeğirmeni  02:47  02:48
Yenifakılı  03:47  03:48
Sarıkent  04:17  04:18
Şefaatli  04:36  04:37
Yerköy  05:14  05:15
Çerikli  06:01  06:02
Kırıkkale  07:00  07:02
Irmak 07:25  
Ankara Gar  08:26  

TREN BİLGİSİ:

Doğu Ekspresi, Ankara > Kırıkkale > Kayseri > Sivas > Erzincan > Erzurum > Kars arasında her gün işlerler.

SÜRE : 1 Gün 29 Dakika

ANKARA
(312) 311 06 20
(312) 310 65 15
(312) 311 49 94

KARS
(474) 223 43 98 - (05.00-23.00)


Ankara - Kars Tren Bileti Fiyatları:

Kars > Ankara, Ankara > Kars tren bileti fiyatlarını öğrenmek ve online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.