"İzmir Mavi Treni" Tren Saatleri


Güncelleme: 13.01.2017 11:13

Tren Adı-Kodu Kalkış Saati Varış Saati Sefer Günleri
İZMİR MAVİ 21128 Eskişehir: 22:45 İzmir Basmane: 11:06 Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar
İzmir Basmane: 19:15 Eskişehir: 07:49
İzmir > Ankara Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
İzmir (Basmane)    19:15
Çiğli  19:45  19:47
Menemen  20:01  20:03
Ayvacık  20:21  20:24
Muradiye  20:36  20:37
Manisa  20:48  20:54
Saruhanlı  21:11  21:12
Akhisar  21:43  21:45
Kırkağaç  22:17  22:18
Soma  22:30  22:32
Savaştepe  23:01  23:03
Soğucak  23:32  23:33
Balıkesir  00:13  00:25
Mezitler  01:19  01:20
Gazellidere  01:57  01:59
Dursunbey  02:27  02:29
Piribeyler  03:07  03:10
Balıköy  03:54  03:55
Emirler  04:42  04:43
Tavşanlı  05:01  05:04
Güzelyurt  05:25  05:26
Köprüören  05:39  05:40
Demirciören  05:52  05:53
Kütahya  06:06  06:10
Alayunt  06:21  06:23
Kızılinler  07:30  07:32
Eskişehir  07:49  08:04
Hasanbey  08:12  
Ankara > İzmir Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
Hasanbey    22:20
Eskişehir  22:29  22:45
Gökçekısık  23:12  23:14
Alayunt  00:06  00:08
Kütahya  00:18  00:21
Demirciören  00:35  00:36
Köprüören  00:47  00:48
Güzelyurt  00:59  01:00
Tavşanlı  01:19  01:21
Değirmisaz  02:08  02:09
Balıköy  02:22  02:23
Gökçedağ  02:44  02:45
Piribeyler  03:09  03:11
Dursunbey  03:47  03:48
Gazellidere  04:18  04:19
Mezitler  04:47  04:48
Nusrat  05:12  05:14
Balıkesir  05:45  05:55
Balıkesir (Gökköy)  06:08  06:09
Savaştepe  07:07  07:08
Soma  07:36  07:38
Kırkağaç  07:50  07:52
Akhisar  08:24  08:29
Kapaklı  08:40  08:46
Saruhanlı  09:12  09:14
Manisa  09:33  09:38
Muradiye  09:48  09:50
Ayvacık  10:02  10:04
Menemen  10:21  10:24
Çiğli  10:39  10:41
İzmir (Basmane)  11:06  

TREN BİLGİSİ:

İZMİR MAVİ trenleri, Eskişehir - Basmane/İzmir - Eskişehir arasında her gün işlerler.

MESAFE : 824 km

İZMİR (BASMANE)
(232) 484 53 53 - REZERVASYON (24 SAAT AÇIK)
(232) 484 86 38 - DANIŞMA (24 SAAT AÇIK)

ANKARA
(312) 311 06 20
(312) 310 65 15
(312) 311 49 94

Yüksek Hızlı Tren Bilet Fiyatları:

Ankara > İzmir, İzmir > Ankara tren bileti fiyatlarını öğrenmek ve online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.