<<Ana Sayfa

GAZETELER DERGİLER TELEVİZYON RADYOLAR HABER VİDEO E-DEVLET PAYLAŞIM

Oto Rehberi

Seyahat Rehberi

Spor Rehberi

Finans Rehberi

İl Rehberi

Link Rehberi

  İZMİR MAVİ TRENİ TREN SAATLERİ - Güncelleme: 01.12.2014 10:46

<< Geri Tren Saatleri

 

 
Tren Adı-Kodu Kalkış Saati Varış Saati Sefer Günleri
İZMİR MAVİ 21128 ANKARA: 18:20 ALSANCAK: 09:31 Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar
ALSANCAK: 18:30 ANKARA: 09:53

İzmir > Ankara > İzmir Tren Saatleri

İzmir - Ankara Güzergahı Tren Saatleri

 

Ankara - İzmir Güzergahı Tren Saatleri

  İstasyon Kodu Ve Adı Haraket Saati
1 ALSANCAK-3515 18:30
2 HALKAPINAR -3615 18:37
3 ÇİĞLİ-3571 18:58
4 MENEMEN-3681 19:14
5 MANISA-3677 19:50
6 TURGUTLU-3752 20:11
7 URGANLI-3757 20:22
8 AHMETLİ-3505 20:32
9 SALİHLİ-3711 20:47
10 KAVAKLIDERE-3580 21:07
11 ALAŞEHİR-3511 21:21
12 KONAKLAR-3664 21:42
13 GÜNEYKÖY-3610 22:13
14 EŞME-3594 22:25
15 İNAY-3627 23:01
16 UŞAK-3758 23:40
17 BANAZ-3531 00:23
18 OTURAK-3698 00:46
19 DUMLUPINAR-7565 01:00
20 YILDIRIM KEMAL-7673 01:17
21 AFYON-7502 02:21
22 HAMAM-7584 02:40
23 İHSANIYE-7591 02:52
24 DÖĞER-7564 03:07
25 KÜTAHYA-7615 04:10
26 ALAYUNT MÜSELLES-7508 03:49
27 ALAYUNT-7507 04:23
28 ULUKÖY-D-7671 04:40
29 SABUNCUPINAR-7652 04:50
30 GÖKÇEKISIK-7576 05:12
31 ESKIŞEHIR-2435 05:49
32 ALPU-2431 06:22
33 BEYLİKOVA-2429 06:40
34 YUNUSEMRE-2426 07:03
35 SAZAK-2425 07:14
36 BİÇER-2424 07:25
37 BEYLİKKÖPRÜ-2421 07:52
38 POLATLI-2612 08:19
39 TEMELLİ_D-2623 08:46
40 MALIKÖY-2601 08:56
41 SINCAN-2619 09:29
42 ANKARA-2503 09:53
 
  İstasyon Kodu Ve Adı Haraket Saati
1 ANKARA-2503 18:20
2 SINCAN-2619 18:49
3 MALIKÖY-2601 19:14
4 TEMELLİ_D-2623 19:22
5 POLATLI-2612 19:53
6 BEYLİKKÖPRÜ-2421 20:10
7 BİÇER-2424 20:34
8 SAZAK-2425 20:45
9 YUNUSEMRE-2426 20:57
10 BEYLİKOVA-2429 21:19
11 ALPU-2431 21:36
12 ESKIŞEHIR-2435 22:25
13 KIZILİNLER-7608 22:39
14 GÖKÇEKISIK-7576 22:49
15 PORSUK-7650 23:02
16 SABUNCUPINAR-7652 23:13
17 ALAYUNT MÜSELLES-7508 00:14
18 ALAYUNT-7507 23:41
19 KÜTAHYA-7615 00:01
20 ÇÖĞÜRLER-7552 00:34
21 DÖĞER-7564 01:00
22 İHSANIYE-7591 01:15
23 HAMAM-7584 01:27
24 AFYON-7502 02:05
25 YILDIRIM KEMAL-7673 02:59
26 DUMLUPINAR-7565 03:14
27 OTURAK-3698 03:28
28 BANAZ-3531 03:51
29 UŞAK-3758 04:35
30 İNAY-3627 05:07
31 EŞME-3594 05:42
32 GÜNEYKÖY-3610 05:56
33 KM 205+251-3421 06:01
34 KM 199+510-3422 06:09
35 KM 189+320-3423 06:22
36 KONAKLAR-3664 06:28
37 ALAŞEHİR-3511 06:49
38 KAVAKLIDERE-3580 07:01
39 SALİHLİ-3711 07:19
40 AHMETLİ-3505 07:33
41 URGANLI-3757 07:41
42 TURGUTLU-3752 07:51
43 MANISA-3677 08:15
44 MURADİYE-3685 08:26
45 AYVACIK-3524 08:36
46 MENEMEN-3681 08:49
47 ÇİĞLİ-3571 09:04
48 HALKAPINAR -3615 09:25
49 ALSANCAK-3515 09:31
 

TREN BİLGİSİ

 

İZMİR MAVİ trenleri, Ankara - Alsancak - Ankara arasında her gün işlerler.

HAREKET SAATLERİ :

Ankara K: 18.20 - Basmane V: 09.31
Basmane K: 18.30 - Ankara V: 09.53

MESAFE : 824 km

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

Tren Bileti Ücretleri >>

İZMİR (BASMANE)
(232) 484 53 53 - REZERVASYON (24 SAAT AÇIK)
(232) 484 86 38 - DANIŞMA (24 SAAT AÇIK)

ANKARA
(312) 311 06 20
(312) 310 65 15
(312) 311 49 94


BU TRENDEKİ VAGON TİPLERİ : Pulman, Yataklı, Yemekli
2+1 koltuklu pulman vagon yataklı vagon yemekli vagon

 

Kullanım Şartları:
E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.

   
 

Otobüs Firmaları | Feribot ve Deniz Otobüsü | Havayolu Şirketleri | Uçuş Bilgileri Tren Saatleri

 

© 2009 E-Yaşam Rehberi  |  Hakkımızda  |  İletişim  |  Sitene Ekle  |  Gizlilik Bildirimi  Kullanım Şartları  |  ARŞİV