Kadıköy Üsküdar Ortaköy Gemi Seferleri

Üsküdar Ortaköy Hattı 2024 Kış Tarifesi

Kadıköy Üsküdar Ortaköy Vapur Sefer Saatleri

 
kadıköy üsküdar ortaköy vapur saatleri
Bilgi: Kadıköy (Eski) İskelesi'nden yapılır.
Şehir Hatları Kadıköy Üsküdar Ortaköy Hafta İçi ve Hafta Sonu Gemi Saatleri 2024 Kış Tarifesi

Ortaköy Üsküdar Kadıköy Vapur Sefer Saatleri

ortaköy üsküdar kadıköy vapur saatleri
Bilgi: Kadıköy (Eski) İskelesi'nden yapılır.
* Seferlerin iskeleye varış saatleridir.
Şehir Hatları Ortaköy Üsküdar Kadıköy Hafta İçi ve Hafta Sonu Gemi Saatleri 2024 Kış Tarifesi

Üsküdar Ortaköy Ücret Tarifeleri:

Hatlar İstanbul Kart
Tam Öğrenci İndirimli
Kadıköy - Ortaköy 21,25 TL 10,25 TL 15,25 TL

Sponsorlu Bağlantılar

 

Üsküdar - Ortaköy Vapur Seferleri Hakkında

Türkiye’nin en büyük ve kalabalık kenti İstanbul’un iki yakasında yer alan Üsküdar - Ortaköy arasında İBB’ne ait şehir hatları vapur seferleri ile ulaşım sağlanabilmektedir.

Üsküdar - Ortaköy semtleri arasında karşılıklı gerçekleştirilen vapur seferleri sayesinde ulaşım denizyolu ile karayoluna kıyasla çok daha kısa sürede sağlanmakta ve şehir içi köprü trafiğine takılmadan rahatlıkla karşıya geçilmektedir.

Hafta içi günlerde sabah ilk sefer 07:45’te Üsküdar’dan 08:00’de Ortaköy’den akşam son sefer ise 18:10’da Üsküdar’dan 18:25’de Ortaköy’den gerçekleşmektedir. Hafta sonu Cumartesi Pazar ve tatil günlerinde ise ilk sefer 12:00’de Üsküdar’dan 12:15’de Ortaköy’den akşam son sefer ise 19:00’da Üsküdar’dan 19:30’da Ortaköy’den gerçekleşmektedir.

Üsküdar iskelesine metro, taksi, minibüs ve İETT seçeneklerinden herhangi biri ile ulaşım mümkündür. Ortaköy iskelesine de aynı şekilde taksi, dolmuş ve İETT ile ulaşım mümkündür. 2024 yılı şehir hatları vapur seferleri kış tarifesi bilgilerine sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Her gün Üsküdar - Ortaköy arasında karşılıklı seferler yapılmakta olup güncel vapur saatleri ve vapur bilet fiyatları sayfamızda yer almaktadır.

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül, 2023 23:35

Kullanım Şartları:

Bu sayfalarda bilgi amaçlı yayınlanan feribot ve deniz otobüsü sefer bilgileri ilgili denizcilik firmalarına aittir. Sorumluluk ilgili denizcilik işletmecisi firmalara ve kurumlara ait olup, e-yasamrehberi.com, bu sitede yayımlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan sefer bilgilerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Sefer bilgilerini ŞEHİR HATLARI web sitesinden de teyid ediniz.