Marmaray Durakları Saatleri 2023

 
marmaray banliyö treni

Güncelleme Tarihi: 1 Ocak, 2023 16:12

Marmaray Banliyö Treni Sefer Sıklıkları ve Saatleri

Marmaray Gebze Halkalı arası güzergahta 15 dakika ara ile, Zeytinburnu Maltepe arasında 8 dakika ara ile Marmaray Banliyö Trenleri sefer yapmaktadır. Gebze'den Halkalı yönüne ilk banliyö treni sabah 06:05'te, akşam ise son tren 22:50'de hareket etmekedir. Halkalı'dan Gebze yönüne ilk tren sabah saat 05:58'de son tren ise gece saat 22.58'de hareket etmektedir.

Marmaray Halkalı - Gebze - Halkalı arasında 15 dakikada bir sefer yapar.
Ataköy - Pendik - Ataköy arasında ise 8 dakikada bir sefer yapar.

 

Marmaray Günlük Tren Saatleri (2023)

Marmaray güzergahında bulunan istasyonlardan Halkalı ve Gebze yönüne kalkan ilk ve son trenlerin saatleri ve bu banliyö trenlerinin sefer sıklıkları dakikaları aşağıdaki Marmaray Tren Satleri Listesinde yer almaktadır.

Marmaray İlk Ve Son Trenlerin İstasyonlardan Kalkış Saatleri

marmaray saatleri
 

Marmaray Durakları

Marmaray Banliyö Treninin geçtiği, Marmaray güzergahı üzerinde bulunan tren istasyonları Gebze, Darıca, Osmangazi, Fatih, Çayırova, Tuzla, İçmeler, Aydıntepe, Güzeyalı, Tersane, Kaynarca, Pendik, Yunus, Kartal, Başak, Atalar, Cevizli, Maltepe, Süreyya Plajı, İdealtepe, Küçükyalı, Bostancı, Suadiye, Erenköy, Göztepe, Feneryolu, Söğütlüçeşme, Ayrılıkçeşmesi, Üsküdar, Sirkeci, Yenikapı, Kazlıçeşme, Zeytinburnu, Yenimahalle, Bakırköy, Ataköy, Yeşilyurt, Yeşilköy, Florya Akvaryum, Florya, Küçükçekmece, Mustafa Kemal, Halkalı'dır.

Marmaray Banliyö Treni Seyahat Süreleri

Marmaray banliyö trenleri Gebze-Halkalı arası seferi 120 dakika sürmektedir. Trenler Söğütlüçeşme-Zeytinburnu arasını 24 dakika, Söğütlüçeşme-Yenikapı arasını 12 dakika, Üsküdar-Sirkeci arasını 4 dakika, Ayrılıkçeşme-Kazlıçeşme arasını 16 dakika, Bostancı-Bakırköy arasını ise 42 dakikada katetmektedir.

Marmaray Ücretleri 2023

Marmaray güncel en az taşıma ücreti ile tam parkur taşıma ücretini tam ve indirimli, gidilen istasyon sayısına göre değişen tam ve indirimli bilet fiyatlarını, aylık abonman, sınırlı bilet ve kurumsal bilet ücretleri ile ücretsiz binme şartları ve iade işlemi ile aktarma verme şartlarını öğrenmek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz. Marmaray'da ilk binişte sistem sizden en uzak parkur ücretini alır. Şayet son durağa kadar gitmiyorsanız indiğiniz istasyonda ücret iade cihazlarına kartınızı okutarak ücret iadesi almayı unutmayınız.

marmaray ücret tarifesi 2023

Sponsorlu Bağlantılar

 

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.