SSK - Bağkur - Emekli Sandığı Hizmet Dökümü

ssk hizmet sorgulama

SSK - Bağkur Hizmet Dökümü Sorgulama

Kendinize ait 4A (SSK) Hizmet Dökümüne e-Devlet Kapısı üzerinden TC Kimlik Numaranız ve şifrenizle giriş yaparak kolayca ulaşabilirsiniz. Bu ekranlarda dikkat etmeniz gereken bazı noktalara açıklık getirmek isteriz.

Bu ilk ekranda e-Devlet Kapısı sistemi size üstte sigorta tescil bilgilerinizi hemen bunun altında son 6 ay içerisindeki hizmet bilgilerinizi "4A (SSK) Özet Hizmet Dökümü" nüzü listeleyerek gösterecektir. Hemen listenin başında yer alan "4A (SSK) Detaylı Hizmet Dökümü" ne tıkladığınız zaman size tüm SSK hizmet dökümüzü listeleyecektir. Bu listelerde sigortalı gösterildiğiniz gün sayısı, işe başlama, çıkış tarihleri, işyeri, maaş gibi bir çok detayı inceleyebilirsiniz.

SGK Tescil ve Hizmet Dökümü Sorgulama

Yine bu ekranda tescil bilgilerinizin hemen altında gelen kutucukta; Tüm SGK Hizmet Dökümünüzü görebilmek veya resmi işlemlerde kullanılabilen barkodlu hizmet dökümünüzü alabilmek için aşağıdaki linke tıklayarak ilgili sayfaya gidiniz.

SGK Tescil ve Hizmet Dökümü sayfası 4A (SSK), 4B (Bağkur), 4C (Emekli Sandığı) ve Banka Sandığı (bu şıklar varsa bilgileriniz gelmektedir) tescil bilgileri ve tüm kurumlardaki hizmet dökümleriniz listelenmektedir. Bu bölümü kullanarak 4A/4B/4C tescil bilgilerinizi, aylık bilgilerinizi ve hizmet dökümünüzü görüntüleyerek barkodlu belge oluşturabilirsiniz.