Ali Osman Ulusoy Otobüs Bileti

Ali Osman Ulusoy Otobüs Bileti Fiyatları

ali osman ulusoy otobüs

Ali Osman Ulusoy Hakkında

Türkiye’nin kuzey kısmında, Karadeniz Bölgesi’nde kurulmuş olan Trabzon ili, yemyeşil bitki örtüsü, yaylaları ve köklü tarihine ışık tutan popüler yerleri ile oldukça fazla ziyaretçi alan şehirlerimizdendir. Muhteşem manzarası ile cennet doğadan bir parça olan Uzungöl, bir asırdan fazla geçmişe sahip olan görkemli Sümela Manastırı, Kiliseler, Hanlar, Camiler ve Müzeler ile Trabzon ili Türkiye’nin popüler turistik rotalarından biridir.

Ali Osman Ulusoy Trabzon ilinde yetişmiş bir iş adamı olup, 2014 yılında kendi adını taşıyan seyahat şirketini hayata geçirmiştir. Öncesinde Ulusoy Şirketi ile deneyimli ticari geçmişe sahip olan firma, Türkiye’nin dört bir yanına yolcu taşımacılığı hizmeti vermektedir.

Son yeniliklere sahip donanımlı araç filosu ve tecrübeli personel kadrosu ile yolculuklarınızı güvenli ve kaliteli yapabilmeniz için çalışmaktadır. Bilet satış ofisleri ve online bilet uygulamaları ile yenilikçi anlayışı benimsemiş olan Ali Osman Ulusoy Turizm, mesafeli koltuk hijyen kuralları ve önlemleri ile kaliteli hizmet hedeflemektedir.

Donanımlı otobüslerinde host sistemi, wifi internet, şarj prizi, araç içi tv uygulaması mevcut olmakla birlikte, şehirlerarası yolculuklarınızda anlaşmalı dinlenme tesisleri ile mola zamanlarında ihtiyaçlarınızı karşılamanız için tüm olanakları düşünmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

 

Ali Osman Ulusoy Popüler Otobüs Seferleri

Trabzon > Ankara Otobüs Seferi
Ankara > Trabzon Otobüs Seferi
Trabzon > Antalya Otobüs Seferi
Bursa > Trabzon Otobüs Seferi
Samsun > Ankara Otobüs Seferi
Eskişehir > Samsun Otobüs Seferi
Samsun > İstanbul Otobüs Seferi
İstanbul > Trabzon Otobüs Seferi
Trabzon > İzmir Otobüs Seferi
İstanbul > Rize Otobüs Seferi

Ali Osman Ulusoy Otobüs Bileti Fiyatları

Trabzon - Ankara Otobüs Bileti 600 TL
Trabzon - Antalya Otobüs Bileti 1100 TL
Bursa - Trabzon Otobüs Bileti 869 TL
Samsun - Ankara Otobüs Bileti 380 TL
Eskişehir - Samsun Otobüs Bileti 450 TL
Samsun - İstanbul Otobüs Bileti 489 TL
İstanbul - Trabzon Otobüs Bileti 850 TL
Trabzon - İzmir Otobüs Bileti 980 TL
İstanbul - Rize Otobüs Bileti 995 TL

Ali Osman Ulusoy Şubeleri ve Telefon Numaraları
 
ali osman ulusoy bilet

Ali Osman Ulusoy Online Otobüs Bileti

Türkiye'nin en köklü firmalarından olan Ali Osman Ulusoy'un konforu, güvenliği ve profesyonel hizmetlerinden yararlanmak isteyen yolcular, yukarıda bulunan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak diledikleri yere en uygun Ali Osman Ulusoy otobüs biletini online satın alabilirler. Karadeniz'in öncü firması dilediğiniz yere otobüs seferleri düzenlemektedir.

Ali Osman Ulusoy Otobüs Filosu: Karadeniz merkezli Ali Osman Ulusoy son teknoloji otobüsleri ile bölgenin en konforlu otobüs firmalarından biridir. Mercedes Travego ve Mercedes Tourismo araçları ile siz değerli yolcularına evindeymiş hissi vermektedir.

Ali Osman Ulusoy Servis Hizmeti: Ali Osman Ulusoy'un servis ağıda oldukça geniştir, yukarıda bulunan Ali Osman Ulusoy şubeleri ilitişim bilgileri sayfalarımızdan gerekli şehir içi servis güzargah bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Ali Osman Ulusoy Dinlenme Tesisleri: Uzun yolculukların olmazsa olması dinlenme tesisleri seçimi oldukça önemlidir. Gerek kişisel ihtiyaçlar gerek bir çay ve yemek molası olsun herkes en iyi yerde konaklamak ister. Ali Osman Ulusoy bu konuda da oldukça özenli davranmış ve bölgedeki en iyi dinlenme tesileri ile anlaşma sağlamıştır. Bunlar;

Samsun: Terme Soğancılar Dinlenme Tesisi
Ankara - Eskişehir: Sivrihisar Nasrettin Hoca Tesisi
Konya: Seydişehir Zirve Dinlenme Tesisleri
Yozgat: Sorgun Coşkunlar Tesisi
Samsun Karayolu: Osmancık Park Ganita Tesisi
Maçka: Gümüşpark Kral Dinlenme Tesisi
Gülyalı: Gülyalı Hüsem Tesisi
Denizli - Afyon: Denizli Ender Tesisi
Bolu: Bolu Highway Unova
Sungurlu: Baktat Dinlenme Tesisleri
Afyon: Kolaylı Dinlenme Tesisi
Adana: Pozantı Tesisi

Ali Osman Ulusoy İletişim:
Merkez Adres: Atatürk Alanı No:1 61100 TRABZON
Çağrı Merkezi: 0850 532 88 88
E-Mail: info@aliosmanulusoy.com