Has Turizm Otobüs Bileti

Has Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

Has turizm otobüs

Has Turizm Hakkında

1952 yılında kurulmuş olan Has Turizm, ülke seyahat sektöründe faaliyet gösteren en tecrübeli firmalardan biridir. İki kardeşin ortaklığı ile kurulan Has Turizm’in ilk seferi Antakya-Mersin şehirleri arasında gerçekleştirilmiştir.

Firma 70’lerin ortalarında işlerini geliştirerek Suudi Arabistan’a Hac organizasyonları düzenlemeye başlamıştır. Dünyada bir ilki de gerçekleştiren Has Turizm otobüsle Suriye’den Romanya’ya yolcu taşımacılığını 1977 yılında yapmıştır. Günümüze gelene kadar yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere birçok güzergahta karayolu yolcu taşımacılığı misyonunu gerçekleştirmiş olan firmanın yaygın bilet satış ofisleri, online bilet sistemi, deneyimli personel ekibi ve konforlu araç filosu bulunmaktadır. Ayrıca Türkiye’nin popüler turizm dergilerinden biri olan Has Seyahat Dergisi Has Turizm firması tarafından hazırlanmaktadır.

Yolculuğunuzun evinizde gibi hissettirmesi için en konforlu araçları kullanan, yol sırasında rahat etmeniz için araçlarda host hizmeti veren, dinlenme mola tesislerinde ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamanız için olanak sağlayan Has Turizm, kurulduğu ilk günden bu yana kaliteli çizgisiyle sektörde var olmaya devam etmektedir.

Dünya üzerinde üç kıtada gerçekleştirdiği yolcu taşımacılığı ile yıllardır kaliteli hizmet vermeye devam eden Has Turizm, geçtiğimiz yıllarda TBMM’den aldığı Üstün Hizmet Ödülü ile de sektöründe adını duyurmayı başarmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

 

Has Turizm Popüler Otobüs Seferleri

Adana > Afyon Otobüs Seferi
Ankara > Adana Otobüs Seferi
Antalya > Mersin Otobüs Seferi
Aydın > Hatay Otobüs Seferi
Balıkesir > Konya Otobüs Seferi
Hatay > İstanbul Otobüs Seferi
İzmir > Adana Otobüs Seferi
Mersin > İskenderun Otobüs Seferi
Sakarya > Hatay Otobüs Seferi
Trabzon > Adana Otobüs Seferi

Has Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

Adana - Afyon Otobüs Bileti 450 TL
Ankara - Adana Otobüs Bileti 350 TL
Antalya - Mersin Otobüs Bileti 250 TL
Aydın - Hatay Otobüs Bileti 900 TL
Balıkesir - Konya Otobüs Bileti 500 TL
Hatay - İstanbul Otobüs Bileti 800 TL
İzmir - Adana Otobüs Bileti 480 TL
Mersin - İskenderun Otobüs Bileti 150 TL
Sakarya - Hatay Otobüs Bileti 700 TL
Trabzon - Adana Otobüs Bileti 900 TL

Has Turizm Şubeleri ve Telefon Numaraları
 
Has turizm bilet

Has Turizm Yurtdışı Otobüs Bileti

Türkiye'nin hemen hemen her noktasına seferi düzenleyen Has Turizm yurtdışında da bir çok ülkeye sefer düzenlemektedir. Hatay'dan Yemen ve Suudi Arabistan'ın bir çok şehrine haftanın 6 günü otobüs seferleri yapmaktadır. Yine İstanbul'dan Bulgaristan Sofya başta olmak üzere Avrupa ülkelerine de uygun fiyatlı otobüs biletleri ile ulaşım sağlamaktadır. Moskova merkez olmak üzere Kazakistan - Moğolistan gibi ülkelere iç hat seferleri de düzenlemektedir.

Has Turizm Otobüs Filosu: Türkiye'nin en büyük filolarından birine sahip Has Turizm otobüs filosu ile de önde gelen firmalar arasındadır. Mercedes Travego, Royal Class Mercedes gibi ultra lüks araçları ile misafirlerini konforlu bir şekilde gidecekleri yere ulaştırmaktadır.

Has Turizm Servis Hizmeti: Yolculuk öncesi ve yolculuk sonrası servis hizmeti ile Has Turizm yolcuların otogara ulaşmalarında, ve yolculuktan sonra otogardan gidecekleri yerlere kolayca ulaşmalarına imkan tanır.

Has Turizm İletişim:
Merkez Adres: Güzelburç mah. Atatürk Cad. NO:237/A ANTAKYA-HATAY
Çağrı Merkezi: 0850 755 04 27
E-Mail: hasturizm@hasturizm.com.tr