Metro Turizm Otobüs Bileti

Metro Turizm Online Otobüs Bileti

Neredennereye.com

otobüs bileti
Metro Turizm

1992 Yılında Galip Öztürk tarafından kurulan Metro Turizm belli bür süre sonra ülkemizde karayolu yolcu taşımacılığında en fazla sefer yapan ve en geniş otobüs filosuna sahip otobüs şirketi olmuştur. Metro Turizm yurt içinde 78 ilde faaliyet sürdürmektedir. Yurt dışında ise Bulgaristan, Yunanistan, İran, Irak, Arnavutluk, Gürcistan, Azerbaycan ve Almanya'da faaliyet göstermektedir. Şehirlerarası karayolu yolcu taşımacılığının lider firması Metro Turizm düzenlenen sefer sayısı ilede birinci firma konumundadır.

Metro Turizm otobüs filosu 673 kendi öz malı olmak üzere toplamda 1463 otobüsden oluşmaktadır. Günde ortalama 1400 sefer gerçekleştiren Metro Turizm yılda 20 milyonun çok üstünde yolcu taşımaktadır. Firma bir çok şehirde 300 den fazla servis aracı ile ücretsiz şehiriçi servis hizmeti de vermektedir.

Metro Turizm Otobüs Bileti: 

Metro Turizm 78 ilde ve ilçelerinde toplam 1.000 adet aktif otobüs bileti satış acentesiyle yurt içi ve yurt dışı otobüs bileti satış ağına sahiptir. Bu acentelerin adres ve telefon numaralarına aşağıda yer alan il sayfaları üzerinden ulaşabilirsiniz. Metro Turizm otobüs biletlerini bu acentalardan veya internet üzerinden online satın alabilirsiniz.

Metro Turizm İletişim (7/24): 0850 222 34 55

Metro Turizm yurtiçi ve yurtdışı şubeleri adresleri telefon numaraları
 

Metro Turizm Otobüsleri:
Metro Turizm otobüsleri üzerinde daire içinde tanıtılan araç segmentasyonları şu şekildedir,

Metro Suit; Metro Turizm için özel üretilmiş 2+1 koltuk dizilimine sahip üst segment şehirlerarası otobüslerdir. Otobüslerde wifi, koltuk arkası kişisel eğlence sistemleri TV, müzik, film arşivi, diyet ürünlere kadar kapsayan geniş ikram seçenekleri bulunmaktadır.

Metro Class; Standart 2+2 koltuk dizilimine sahip şehirlerarası otobüslerdir. Araçlarda wifi, koltuk arkası kişisel eğlence sistemleri, tv, müzik, film arşivi ve geniş ikram seçenekleri sunulmaktadır.

Metro Euro; Arnavutluk, Bulgaristan, Yunanistan yurtdışı seferlerinde kullanılır. Standart 2+2 koltuk dizilimine sahip şehirlerarası otobüsler, wifi, koltuk arkası kişisel eğlence sistemleri, tv, müzik, film arşivi geniş ikram seçenekleri çermektedir.

Metro Rent; Satılık ve kiralık otobüs, midibüs hizmetleri vermektedir.

Metro Mini; Yakın şehirlerarası ve ilçeler arası kısa mesafe yapılan seferlerde kullanılan araçlardır.

Metro Free; Ücretsiz şehiriçi servis hizmetlerinde kullanılmaktadır.