Pamukkale Turizm Otobüs Bileti

Pamukkale Turizm Online Otobüs Bileti


otobüs bileti
Pamukkale Turizm

Ülkemizin en büyük otobüs firmalarından biri olan Pamukkale Turizm 1962 yılında Denizli İlinde kurulmuştur. Firma ilk düzenli seferlerini Denizli - Ankara ve Denizli - İstanbul güzergahlarında yapmaya başlamıştır. Kurulduğu günden itibaren sürekli büyüyen Pamukkale Turizm hem araç filosunu hem de sefer düzenlediği güzergahları genişleterek ulusal bir marka olmuştur. Bu sebeple 1972 yılında genel merkezini İzmir'e taşımıştır. Modern ve büyük bir filoya sahip olan ve y enilikleri sektöre ilk kazandıran firma olarak tanınan Pamukkale Turizm, Pamukkale Bilişim Teknolojileri Araştırma Geliştirme Merkezine sahiptir.

Pamukkale Turizm Otobüs Bileti:

Geçmişte 2002 yılında ülkemizdeki ilk online bilet satış - rezervasyon hizmetini hayata geçiren Pamukkale Turizm otobüs seferi düzenlediği il ve ilçelerde yer alan şubeleri ve acenteleri kanalıyla otobüs bileti satışı yapmaktadır. Pamukkale Turizm şube ve acentelerin adres, telefon numaralarına aşağıda yer alan il sayfaları üzerinden ulaşabilirsiniz. Pamukkale Turizm otobüs biletlerini bu şube ve acentalardan veya internet üzerinden online satın alabilirsiniz.

Pamukkale Turizm İletişim (7/24): 0850 333 35 35

Pamukkale Turizm şubeleri adresleri telefon numaraları
 

Pamukkale Turizm Yolcum Nerede?

Pamaukkale Turizm "Yolcum Nerede" uygulamasını kullanarak Pamukkale Turizm ile otobüs yolculuğu yapan sevdiklerinizin nerede olduğunu, varmak istediği noktaya ne kadar kaldığını internet üzerinden online öğrenebilirsiniz. "Yolcum Nerede Uygulaması"

Pamukkale Turizm Otobüslerini Uydu Üzerinden Denetliyor

Pamukkale Turizm şehirlerarası otobüs ve şehir içi servis araçlarının hız limitlerini, kaptanların güvenli sürüş tekniklerine uyumunu, araçların terminallere ve dinlenme tesislerine giriş-çıkış saatlerini ve yolculuklarınızın süresini tüm araçlarında bulunan araç takip sistemi aracılığıyla uydu üzerinden takip ediyor ve denetliyor.

Pamukkale Turizm Teknobüs

Teknobüs, Pamukkale Turizm bünyesinde yer alan her koltuk arkasında dokunmatik ekranı bulunan otobüslerdir. Teknobüs ile konforlu ve güvenli bir seyahat gerçekleştirirsiniz. Araçlardaki koltuk arkası dokunmatik ekranlarda film, 44 ayrı müzik kategorisinde 4000 şarkı, uydu tv yayınları ve bilgisayar oyunları bulunmaktadır. Bu ekranlarda bulunan USB girişi olanağı ile kendi flash belleğinizden dilediğiniz film, fotoğraf, müzik gibi dökümanlarınızı seyahatiniz esnasında kullanabilir; izlediğiniz filmleri duraklatabilir, ileri - geri alabilir, istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Tüm araçlarda da mevcut olan kesintisiz mobil hızlı internet bağlantısı ve cep telefonu kullanma özgürlüğünü TEKNOBÜS’lerde yaşarsınız.

Pamukkale Turizm Pamukyol

Pamukyol genişletilmiş özel koltuk dizaynıyla, her koltukta LCD ekran, uydu kanal yayını, bilgisayar oyunları, kişiye özel yayın imkanlarıyla konforlu ve eğlenceli bir yolculuğu 2 + 1 oturma şeması ile tek başınıza yapma olanağı sunuyor.