Pamukkale Turizm Otobüs Bileti

Pamukkale Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

pamukkale turizm
Pamukkale Turizm Hakkında
pamukkale

Ülkemizin en büyük otobüs firmalarından biri olan Pamukkale Turizm 1962 yılında Denizli İlinde kurulmuştur. Firma ilk düzenli seferlerini Denizli - Ankara ve Denizli - İstanbul güzergahlarında yapmaya başlamıştır. Kurulduğu günden itibaren sürekli büyüyen Pamukkale Turizm hem araç filosunu hem de sefer düzenlediği güzergahları genişleterek ulusal bir marka olmuştur. Bu sebeple 1972 yılında genel merkezini İzmir'e taşımıştır. Modern ve büyük bir filoya sahip olan ve yenilikleri sektöre ilk kazandıran firma olarak tanınan Pamukkale Turizm, Pamukkale Bilişim Teknolojileri Araştırma Geliştirme Merkezine sahiptir. Ayrıca bugün Türkiye'de tatil, deniz, kum, güneş denilince akla neresi geliyorsa oraya Pamukkale Turizm gidiyor diyebiliriz. Marmara, Ege, Akdeniz kıyılarının hepsine seferler düzenleyen firma yaz kış demeden ülke turizminin ulaşım ihtiyacını karşılamaktadır. Yine Pamukkale Turizm'in en başında beri üzerinde durduğu ve özenle uyguladığı bir diğer hizmeti Ücretsiz Şehir İçi Servis Hizmeti. Otogara ulaşımda veya otogardan evinizin en yakın yerine kadar dikkatle belirlenmiş rotaları ile şehir içi servis hizmetleri Pamukkale Turizm'in olmazsa olmazları arasında.

Pamukkale Turizm Otobüs Bileti:

Geçmişte 2002 yılında ülkemizdeki ilk online otobüs bilet satış - rezervasyon hizmetini hayata geçiren Pamukkale Turizm otobüs seferi düzenlediği il ve ilçelerde yer alan şubeleri ve acenteleri kanalıyla otobüs bileti satışı yapmaktadır. Pamukkale Turizm şube ve acentelerin adres, telefon numaralarına aşağıda yer alan il sayfaları üzerinden ulaşabilirsiniz. Pamukkale Turizm otobüs biletlerini bu şube ve acentelerden veya sayfamızın üst kısmındaki online otobüs bileti arama modülünü kullanarak internet üzerinden güvenle online satın alabilirsiniz. İnternet üzerinden otobüs bileti almanın avantajları vardır. İndirimli ve kampanyalı biletleri görebilir, ek seferleri inceleyebilir, bir çok otobüs firmasının otobüs bileti fiyatlarını karşılaştırabilir en uygun Pamukkale Turizm Otobüs Biletini hemen satın alabilirsiniz. Ayrıca canlı olarak otobüs doluluk oranları, boş koltuk sayıları, güneşin yol boyunca ne taraftan geleceği, otobüs kalkış ve varış saatleri dahil bir çok seçenek Online Otobüs Bileti almanın avantajları arasındadır.

Pamukkale Turizm İletişim (7/24): 0850 333 35 35

Sponsorlu Bağlantılar

 

Pamukkale Turizm Popüler Otobüs Seferleri

İstanbul > Denizli Otobüs Seferi
Denizli > İstanbul Otobüs Seferi
Antalya > İstanbul Otobüs Seferi
Ankara > İzmir Otobüs Seferi
Bursa > Ankara Otobüs Seferi
Çanakkale > İstanbul Otobüs Seferi
Ankara > Denizli Otobüs Seferi
İstanbul > Antalya Otobüs Seferi
Muğla > İstanbul Otobüs Seferi
Afyon > Ankara Otobüs Seferi
İstanbul > Afyon Otobüs Seferi

Pamukkale Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

İstanbul - Denizli Otobüs Bileti 500 TL
Antalya - İstanbul Otobüs Bileti 580 TL
Ankara - İzmir Otobüs Bileti 250 TL
Bursa - Ankara Otobüs Bileti 180 TL
Çanakkale - İstanbul Otobüs Bileti 450 TL
Ankara - Denizli Otobüs Bileti 300 TL
İstanbul - Muğla Otobüs Bileti 750 TL
Afyon - Ankara Otobüs Bileti 220 TL
İstanbul - Afyon Otobüs Bileti 300 TL
Çerkezköy - Ankara Otobüs Bileti 470 TL

Pamukkale Turizm Şubeleri Adresleri Telefon Numaraları
 
pamukkale

Pamukkale Turizm Hakkında Bilinmesi Gerekenler

1962 den beri sektörde başı çeken Pamukkale Turizm her zaman öncü ve yenilikçi anlayışı ile yolcuların hayatını kolaylaştıran sistemlerin mimarı konumundadır. Yenilenen araçları, yolculara tanıdığı hak ve kolaylıklar ile Pamukkale Turizm, yolcu memnuniyetini hep ön planda tutması sebebi ile de bugün Türkiye'de en çok tercih edilen otobüs firmalarının başında geliyor.

Pamukkale Turizm Bilet İşlemleri: Online alınan biletlerde seyahatten 6 saat öncesine kadar ücretsiz iade imkanı bulunurken şubelerden alınan otobüs biletlerinde ise 6 saat öncesinde değişim hakkı bulunmaktadır.
Yasalar gereği 6 yaş üzeri herkes bilete tabidir, Pamukkale Turizm 12 yaşına kadar olan bütün çocuklara %30 indirimli otobüs bileti satıyor. Yine engelli yolcuları da unutmayan firma %40 engelli olduğunu belge ile kanıtlayan yolculara da %30 indirimli otobüs bileti satmakta.

Pamukkale Turizm'de Evcil Hayvan Taşınması: Tehlike arz etmeyen evcil dostlarımızdan Kedi, Köpek, Kuş türündeki canlıların tamamı Pamukkale Turizm sayesinde sizinle birlikte seyahat etme hakkında sahip. Bunun için bazı kurallar var, öncelikle aşılı ve karneli olması gereken dostlarımızın, 8kg altına olanları 23x30x40 cm ölçülere sahip kafeslerde ister ayak ucunda ister kucağınızda sizinle seyahat etme hakkına sahip. 8 kg üstündeki dostlarımız için bagaj bölümündeki özel alanda ve veteriner hekimler tarafından uyutulmuş bir vaziyette yolculuk yapabilirler.

Pamukkale Turizm Filosu

Pamukkale Turizm Otobüslerini Uydu Üzerinden Denetliyor

Pamukkale Turizm şehirlerarası otobüs ve şehir içi servis araçlarının hız limitlerini, kaptanların güvenli sürüş tekniklerine uyumunu, araçların terminallere ve dinlenme tesislerine giriş-çıkış saatlerini ve yolculuklarınızın süresini tüm araçlarında bulunan araç takip sistemi aracılığıyla uydu üzerinden takip ediyor ve denetliyor.

Pamukkale Turizm Teknobüs

Teknobüs, Pamukkale Turizm bünyesinde yer alan her koltuk arkasında dokunmatik ekranı bulunan otobüslerdir. Teknobüs ile konforlu ve güvenli bir seyahat gerçekleştirirsiniz. Araçlardaki koltuk arkası dokunmatik ekranlarda film, 44 ayrı müzik kategorisinde 4000 şarkı, uydu tv yayınları ve bilgisayar oyunları bulunmaktadır. Bu ekranlarda bulunan USB girişi olanağı ile kendi flash belleğinizden dilediğiniz film, fotoğraf, müzik gibi dökümanlarınızı seyahatiniz esnasında kullanabilir; izlediğiniz filmleri duraklatabilir, ileri - geri alabilir, istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Tüm araçlarda da mevcut olan kesintisiz mobil hızlı internet bağlantısı ve cep telefonu kullanma özgürlüğünü TEKNOBÜS’lerde yaşarsınız.

Pamukkale Turizm Pamukyol

Pamukyol genişletilmiş özel koltuk dizaynıyla, her koltukta LCD ekran, uydu kanal yayını, bilgisayar oyunları, kişiye özel yayın imkanlarıyla konforlu ve eğlenceli bir yolculuğu 2 + 1 oturma şeması ile tek başınıza yapma olanağı sunuyor.

Pamukkale Turizm Jumbo

2019 yılında devreye soktuğu Jumbo otobüsleri ile ulaşım sektöründe bir çok yeniliğe imza atan Pamukkale Turizm, bu projesi ile de ileride vazgeçilmez olacağa benziyor. Türkiye'de ilk koltuk arası mesafenin 75 cm çıktığı Jumbo serisiyle uzun yolculuklarda artık koltuğunuzu istediğiniz gibi yatırabileceksiniz. Jumbo ile uzun yolculuklar kısalıyor sanki, özel ve geniş ikram servisleri ve İstanbul - İzmir seferine çıkan otobüslerin tamamı yeni İzmit Otoyolunu kullanmakta. Ayrıca evcil dostlarımız için otobüsün bagaj bölümünde özel, geniş ve konforlu bir yer ayrılmış.

Pamukkale Turizm Yolcum Nerede?

Pamaukkale Turizm "Yolcum Nerede" uygulamasını kullanarak Pamukkale Turizm ile otobüs yolculuğu yapan sevdiklerinizin nerede olduğunu, varmak istediği noktaya ne kadar kaldığını internet üzerinden online öğrenebilirsiniz. "Yolcum Nerede Uygulaması"