"Karesi Ekspresi" İzmir > Balıkesir Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 17 Aralık, 2018 19:12

Tren Adı-Kodu Kalkış Saati Varış Saati Sefer Günleri
KARESİ EKSPRESİ İZMİR Basmane: 17:15 Balıkesir: 21:43 Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar
Balıkesir: 05:30 İZMİR Basmane: 10:24
 
İzmir > Balıkesir Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
İzmir (Basmane) 17:15
Çiğli 17:42 17:43
Menemen 17:59 18:00
Emiralem 18:06 18:07
Muradiye 18:25 18:26
Manisa 18:35 18:38
Saruhanlı 18:56 18:57
Akhisar 19:28 19:31
Bakır 19:50 19:53
Kırkağaç 20:02 20:03
Soma 20:14 20:16
Savaştepe 20:42 20:43
Soğucak 21:05 21:06
Balıkesir 21:43
Balıkesir > İzmir Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
Balıkesir 05:30
Soğucak 06:06 06:08
Savaştepe 06:29 06:32
Soma 06:58 07:02
Kırkağaç 07:12 07:14
Akhisar 07:42 07:47
Saruhanlı 08:20 08:27
Manisa 08:45 08:50
Muradiye 08:58 09:03
Emiralem 09:20 09:25
Menemen 09:32 09:39
Çiğli 09:55 09:56
İzmir (Basmane) 10:24

İzmir - Balıkesir Online Otobüs Bileti

TREN BİLGİSİ:

Karesi Ekspresi, İzmir > Manisa > Balıkesir arasında her gün işler. İzmir Balıkesir tren yolculuğu yaklaşık 4 saat 30 dakika sürmektedir. Karesi Ekspresi'nin durduğu duraklar İzmir (Basmane), Çiğli, Menemen, Emiralem, Muradiye, Manisa, Saruhanlı, Akhisar, Bakır, Kırkağaç, Soma, Savaştepe, Soğucak, Balıkesir.

İZMİR (BASMANE) GAR İLETİŞİM:
Tel: (232) 464 77 95 - ALSANCAK DANIŞMA (Mesai Saatleri İçinde)
Tel: (232) 484 86 38 - BASMANE DANIŞMA (07.00 - 21.30)

BALIKESİR GAR İLETİŞİM:
Tel: (266) 241 03 00 - Çalışma Saatleri: 24 SAAT AÇIK


pulman vagon

 

İzmir - Balıkesir Tren Bileti Fiyatları:

Nalıkesir > İzmir, İzmir > Balıkesir tren bileti fiyatlarını öğrenmek ve online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

eybis

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

karesi ekspresi

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.