Denizli - Aydın - Söke Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 17 Aralık, 2018 20:06

 
Denizli> Söke Güzergahı Tren Saatleri
İstasyon Adı 1.Tren 2.Tren
Denizli 06:45 10:30
Km. 251+485 06:57 10:42
Goncalı 06:59 10:44
Sarayköy 07:18 11:03
Buharkent 07:33 11:18
Horsunlu 07:45 11:31
Pamukören 07:51 11:37
Kuyucak 07:58 11:44
Nazilli 08:10 11:56
İsabeyli 08:16 12:02
Atça 08:25 12:08
Sultanhisar 08:31 12:18
Karaali 08:35 12:22
Köşk 08:43 12:30
Umurlu 08:52 12:39
Aydın 09:08 12:53
İncirliova 09:18 13:03
Germencik 09:28 13:13
Ortaklar 09:43 13:26
Sazlıköy 10:00 13:43
Söke 10:09 13:52
Söke > Denizli Güzergahı Tren Saatleri
İstasyon Adı 1.Tren 2.Tren
Söke 06:35 15:55
Sazlıköy 06:45 16:05
Ortaklar 07:06 16:23
Germencik 07:16 16:33
İncirliova 07:27 16:44
Aydın 07:38 16:57
Umurlu 07:54 17:09
Köşk 08:04 17:18
Karaali 08:12 17:26
Sultanhisar 08:15 17:29
Atça 08:23 17:35
İsabeyli 08:29 17:41
Nazilli 08:36 17:48
Kuyucak 08:47 17:59
Pamukören 08:54 18:06
Horsunlu 08:59 18:11
Buharkent 09:13 18:24
Sarayköy 09:28 18:39
Goncalı 09:47 18:58
Denizli 09:58 19:09

Denizli - Söke Online Otobüs Bileti

Neredennereye.com

denizli söke tren saatleri

Denizli - Aydın - Söke Bölgesel Treni 

Denizli, Aydın, Nazilli, Söke Bölgesel Treni Denizli Goncalı, Sarayköy, Buharkent, Horsunlu, Pamukören, Kuyucak, Nazilli, İsabeyli, Atça, Sultanhisar, Karaali, Köşk, Umurlu, Aydın, İncirliova, Germencik, Ortaklar, Sazlıköy, Söke güzergahlarında her gün hizmet vermektedir. Denizli Söke tren yolculuğu yaklaşık 3 saat 15 dakika sürmektedir.

TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI: Bilet satışı yapılan tren istasyonları bilet gişesi telefon numaraları ve çalışma saatleri.

DENİZLİ İSTASYONU:
Tel: 0258 268 28 31 - (06.00 - 18.00)

AYDIN İSTASYONU:
Tel: 0256 212 99 40 / Dahili: 71351 - (07.00 - 20.00)

NAZİLLİ İSTASYONU:
Tel: 0256 312 49 79 / Dahili: 71351 - (06.30 - 20.30)

SÖKE İSTASYONU
Tel: 0256 518 11 83 - (05.30 - 17.30)

 

Tren Bileti Fiyatları:

Denizli > Söke Bölgesel Tren bilet fiyatlarını öğrenmek için istasyon bilet gişelerini arayabilirsiniz. Anahat Trenlerine online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

eybis

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.