Denizli - Aydın Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 12 Nisan, 2022 22:06

 
Denizli > Aydın Güzergahı Tren Seferleri Saatleri
İstasyon Trenler
1. Tren 2. Tren 3. Tren 4. Tren
Denizli 04:20 05:45 06:40 08:30
Km. 251+485 04:32 05:57 06:52 08:42
Goncalı 04:35 06:00 06:55 08:45
Sarayköy 04:51 06:16 07:11 09:01
Buharkent 05:05 06:30 07:25 09:15
Horsunlu 05:17 06:42 07:38 09:27
Pamukören 05:23 06:48 07:44 09:33
Kuyucak 05:30 06:55 07:51 09:40
Nazilli 05:42 07:07 08:04 09:52
İsabeyli x 07:13 08:10 x
Atça 05:53 07:19 08:16 10:03
Sultanhisar 05:59 07:25 08:22 10:11
Karaali x x 08:26 x
Köşk 06:09 07:35 08:34 10:21
Umurlu 06:18 07:46 08:43 10:30
Aydın 06:31 07:59 08:57 10:43
Göller Ekspresi (Denizli - Aydın) Tren Saatleri >
Aydın - Denizli Tren Saatleri >
Denizli > Aydın Güzergahı Tren Seferleri Saatleri
İstasyon Trenler
5. Tren 6. Tren 7. Tren 8. Tren
Denizli 10:45 12:45 16:30 18:10
Km. 251+485 10:57 12:57 16:42 18:22
Goncalı 11:00 13:02 16:45 18:27
Sarayköy 11:20 13:18 17:02 18:46
Buharkent 11:35 13:32 17:16 19:00
Horsunlu 11:48 13:44 17:28 19:12
Pamukören 11:55 13:50 17:34 19:18
Kuyucak 12:09 13:57 17:41 19:25
Nazilli 12:21 14:09 17:55 19:39
İsabeyli 12:27 14:15 18:01 19:45
Atça 12:33 14:21 18:09 19:52
Sultanhisar 12:39 14:27 18:15 20:01
Karaali 12:43 14:31 x x
Köşk 12:51 14:39 18:25 20:11
Umurlu 13:00 14:48 18:34 20:20
Aydın 13:14 15:01 18:47 20:33
Göller Ekspresi (Denizli - Aydın) Tren Saatleri >
Aydın - Denizli Tren Saatleri >
 
denizli aydın tren saatleri

Denizli - Aydın Bölgesel Treni Hakkında

Denizli Aydın Bölgesel Treni güzergahı; Denizli Goncalı, Sarayköy, Buharkent, Horsunlu, Pamukören, Kuyucak, Nazilli, İsabeyli, Atça, Sultanhisar, Karaali, Köşk, Umurlu, Aydın duraklarında her gün hizmet vermektedir. Denizli Aydın tren yolculuğu yaklaşık 2 saat 15 dakika sürmektedir.

Denizli - İzmir Tren Seferleri >

Aydın - İzmir Tren Seferleri >

Denizli - Adnanmenderes Havaalanı Tren Seferleri >

Aydın - Adnanmenderes Havaalanı Tren Seferleri >

TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI:

Bilet satışı yapılan tren istasyonları bilet gişesi telefon numaraları ve çalışma saatleri.

DENİZLİ İSTASYONU:
Tel: 0258 268 28 31 - (06.00 - 18.00)

AYDIN İSTASYONU:
Tel: 0256 212 99 40 / Dahili: 71351 - (07.00 - 20.00)

NAZİLLİ İSTASYONU:
Tel: 0256 312 49 79 / Dahili: 71351 - (06.30 - 20.30)

Denizli Aydın Tren Bileti Fiyatları:

Denizli > Aydın Bölgesel treni tam bilet fiyatı 24,5 ₺ olup kısa mesafe ve indirimli Denizli Aydın tren bileti fiyatlarını öğrenmek için istasyon bilet gişelerini arayabilirsiniz. Anahat Trenlerine online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

tcdd taşımacılık ebilet

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.