Erzincan - Divriği Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 17 Aralık, 2018 20:07

 
Erzincan > Divriği Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu 1. Tren
Erzincan 14:30
Dumanlı 14:44
Cebesoy 14:49
Alp 15:05
Kemah 15:24
Eriç 15:43
Çakşur 15:52
Yahşiler 16:00
Güllübağ 16:05
Atma 16:18
İliç 16:25
Km. 824+200 16:35
Bağıştaş 16:39
Adatepe (Pingen) 16:50
Kemaliye Çaltı 17:00
Burmahan 17:06
Km.797+200 17:11
Dazlak 17:16
Km. 790+800 17:21
Divriği 17:34
Divriği > Erzincan Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu 1. Tren
Divriği 05:30
Km. 790+800 05:44
Dazlak 05:49
Km.797+200 05:54
Burmahan 05:59
Kemaliye Çaltı 06:05
Adatepe (Pingen) 06:15
Bağıştaş 06:26
Km. 823+200 06:29
İliç 06:40
Atma 06:47
Güllübağ 06:59
Yahşiler 07:05
Çakşur 07:13
Eriç 07:24
Kemah 07:43
Alp 08:03
Cebesoy 08:19
Dumanlı 08:24
Erzincan 08:36

Erzincan - Divriği Online Otobüs Bileti

Neredennereye.com

Bu trenler Erzincan > Divriği arasında her gün işlerler. Erzincan Divriği Bölgesel Treni Erzincan, Dumanlı, Cebesoy, Alp, Kemah, Eriç, Çakşur, Yahşiler, Güllübağ, Atma, İliç, Bağıştaş, Adatepe (Pingen), Kemaliye Çaltı, Burmahan, Dazlak, Divriği güzergahlarında her gün hizmet vermektedir. Erzincan Divriği tren saatleri, tren seferleri, tren bileti fiyatları. Erzincan Divriği arasında tren yolculuğu yaklaşık 3 saat 10 dakika sürmektedir.

TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI: Bilet satışı yapılan gişe telefon numaraları ve çalışma saatleri.

ERZİNCAN TREN İSTASYONU TEL:
0446 225 20 27 - (08.00 - 17.00)

DİVRİĞİ TREN İSTASYONU TEL:
0346 418 10 25 - (04.00-11.00 / 14.00-19.30)

 

Tren Bilet Fiyatları:

Erzincan > Divriği Bölgesel Tren bilet fiyatlarını öğrenmek için istasyon bilet gişelerini arayabilirsiniz. Anahat Trenlerine online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

eybis

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

erzincan divriği tren seferleri

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.