Zonguldak - Çaycuma - Gökçebey Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 17 Aralık, 2018 20:23

 
Zonguldak > Çaycuma > Gökçebey Tren Saatleri
İstasyonu 1 2 3 4
Zonguldak 09:30 16:25 17:30 20:30
Kapuz 09:36 16:31 17:36 20:36
İnağzı 09:39 16:34 17:39 20:39
Kilimli 09:42 16:37 17:42 20:42
Çatalağzı 09:48 16:43 17:49 20:50
Işıkveren 09:52 16:47 17:53 20:54
Kazköy 09:55 16:50 17:56 20:57
Muslu 09:58 16:53 17:59 21:00
Göbü 10:03 16:58 18:04 21:05
Türkali 10:07 17:02 18:08 21:09
Filyos 10:13 17:08 18:14 21:15
Sefercik 10:17 17:12 18:18 21:19
Gökçeler 10:21 17:16 18:22 21:23
Derecikören 10:24 17:19 18:25 21:26
Saltukova 10:31 17:25 18:31 21:33
Havalimanı Durağı 10:34 17:28 18:34 21:36
Kiremithane 10:36 17:30 18:36 21:38
Akyamaç 10:40 17:34 18:40 21:42
Çaycuma 10:47 17:42 18:47 21:49
Ahatlı 10:50 17:45 18:50 21:52
Kayıkçılar 10:54 17:49 18:54 21:56
Bakacakkadı 10:59 17:54 18:59 22:01
Üçburgu 11:03 17:58 19:03 22:05
Gökçebey 11:06 18:01 19:06 22:08
Gökçebey > Çaycuma > Zonguldak Tren Saatleri
İstasyonu 1 2 3 4
Gökçebey 05:40 06:35 12:25 18:25
Üçburgu 05:44 06:39 12:29 18:29
Bakacakkadı 05:48 06:43 12:33 18:33
Kayıkçılar 05:53 06:48 12:38 18:38
Ahatlı 05:57 06:52 12:42 18:42
Çaycuma 06:01 06:56 12:46 18:46
Akyamaç 06:07 07:02 12:52 18:52
Kiremithane 06:11 07:06 12:56 18:56
Havalimanı Durağı 06:13 07:08 12:58 18:58
Saltukova 06:17 07:11 13:02 19:02
Derecikören 06:22 07:16 13:07 19:07
Gökçeler 06:25 07:19 13:10 19:10
Sefercik 06:28 07:22 13:13 19:13
Filyos 06:33 07:26 13:17 19:18
Türkali 06:38 07:31 13:22 19:23
Göbü 06:42 07:35 13:26 19:27
Muslu 06:47 07:40 13:31 19:32
Kazköy 06:50 07:43 13:34 19:35
Işıkveren 06:53 07:46 13:37 19:38
Çatalağzı 06:58 07:51 13:42 19:43
Kilimli 07:03 07:56 13:47 19:48
İnağzı 07:06 07:59 13:50 19:51
Kapuz 07:09 08:02 13:53 19:54
Zonguldak 07:14 08:07 13:58 19:59

Zonguldak - Karabük Online Otobüs Bileti

Neredennereye.com

Bu trenler Zonguldak > Çaycuma > Gökçebey > Zonguldak arasında her gün işlerler. Bu trenler Zonguldak, Kapuz, İnağzı, Kilimli, Çatalağzı, Işıkveren, Kazköy, Muslu, Göbü, Türkali, Filyos, Sefercik, Gökçeler, Derecikören, Saltukova, Kiremithane, Akyamaç, Çaycuma, Ahatlı, Kayıkçılar, Bakacakkadı, Üçburgu, Gökçebey güzergahlarında hizmet vermektedir. Zonguldak Çaycuma Gökçebey tren seferleri, tren saatleri, tren bileti fiyatları. Zonguldak Gökçebey tren yolculuğu yaklaşık 1 saat 32 dakika sürmektedir.

- Zonguldak Karabük Tren Saatleri >>

TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI: Bilet satışı yapılan gişe telefon numaraları ve çalışma saatleri.

ZONGULDAK TREN İSTASYONU İLETİŞİM:
Tel: 0372 251 15 14 - Çalışma Saatleri: 06.30 - 21.00

ÇAYCUMA TREN İSTASYONU İLETİŞİM:
Tel: 0372 615 12 91 - Çalışma Saatleri: 05.30 - 20.00

GÖKÇEBEY TREN İSTASYONU İLETİŞİM:
Tel: 0372 512 10 29 - Çalışma Saatleri: 08.00 - 20.00

 

Tren Bilet Fiyatları:

Zonguldak > Çaycuma > Gökçebey Bölgesel Tren bilet fiyatlarını öğrenmek için istasyon bilet gişelerini arayabilirsiniz. Anahat Trenlerine online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

eybis

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

zonguldak çaycuma gökçebey tren seferleri

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.