Zonguldak - Karabük Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 17 Aralık, 2018 20:23

 
Zonguldak > Karabük Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu 1. Tren 2. Tren 3. Tren 4. Tren
Zonguldak 07:30 11:30 13:25 18:25
Kapuz 07:36 11:36 13:31 18:31
İnağzı 07:40 11:39 13:34 18:34
Kilimli 07:43 11:42 13:37 18:37
Çatalağzı 07:50 11:48 13:43 18:48
Işıkveren 07:54 11:52 13:47 18:52
Kazköy 07:57 11:55 13:50 18:55
Muslu 08:00 11:58 13:53 18:58
Göbü 08:05 12:03 13:58 19:03
Türkali 08:09 12:07 14:02 19:07
Filyos 08:15 12:14 14:08 19:17
Sefercik 08:19 12:18 14:12 19:21
Gökçeler 08:23 12:22 14:16 19:25
Derecikören 08:26 12:25 14:19 19:28
Saltukova 08:32 12:31 14:25 19:34
Havalimanı 08:35 12:34 x 19:37
Kiremithane 08:37 12:36 14:29 19:39
Akyamaç 08:41 12:40 14:33 19:43
Çaycuma 08:48 12:47 14:40 19:53
Ahatlı 08:51 12:50 14:43 19:56
Kayıkçılar 08:55 12:54 14:47 20:00
Bakacakkadı 09:00 12:59 14:52 20:05
Üçburgu 09:04 13:03 14:56 20:09
Gökçebey 09:09 13:08 15:01 20:14
Balastocağı x 13:15 x x
Kayadibi 09:26 13:24 15:16 20:30
Çamlaraltı 09:30 13:28 15:20 20:34
Ibrıcak 09:35 13:33 15:25 20:39
Cebeciler 09:39 13:37 15:29 20:43
Yeşilyenice 09:43 13:41 15:32 20:47
Kölemen 09:49 13:47 15:38 20:53
Balıkısık 09:55 13:52 15:43 20:58
Bolkuş 10:19 14:15 16:06 21:21
Pirinçlik x x 16:11 x
Karabük 10:33 14:28 16:21 21:35
Karabük > Zonguldak Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu 1. Tren 2. Tren 3. Tren 4. Tren
Karabük 07:05 12:50 16:00 18:10
Bolkuş 07:19 13:04 16:14 18:25
Balıkısık 07:42 13:28 16:37 18:49
Kölemen 07:47 13:33 16:42 18:54
Yeşilyenice 07:54 13:40 16:49 19:01
Cebeciler 07:58 13:44 16:53 19:05
Ibrıcak 08:02 13:48 16:57 19:09
Çamlaraltı 08:07 13:53 17:02 19:14
Kayadibi 08:11 13:58 17:06 19:18
Gökçebey 08:26 14:14 17:21 19:33
Üçburgu 08:30 14:18 17:25 19:37
Bakacakkadı 08:34 14:22 17:29 19:41
Kayıkçılar 08:39 14:27 17:34 19:46
Ahatlı 08:43 14:31 17:38 19:50
Çaycuma 08:47 14:39 17:41 19:54
Akyamaç 08:53 14:45 17:47 20:00
Kiremithane 08:57 14:49 17:51 20:04
Havalimanı 08:59 14:51 17:53 20:06
Saltukova 09:04 14:55 17:57 20:10
Derecikören 09:09 15:00 18:02 20:15
Gökçeler 09:12 15:03 18:05 20:18
Sefercik 09:15 15:06 18:08 20:21
Filyos 09:21 15:11 18:13 20:26
Türkali 09:26 15:16 18:18 20:31
Göbü 09:30 15:20 18:22 20:35
Muslu 09:35 15:25 18:27 20:40
Kazköy 09:38 15:28 18:30 20:43
Işıkveren 09:41 15:31 18:33 20:46
Çatalağzı 09:47 15:36 18:43 20:51
Kilimli 09:52 15:41 18:48 20:56
İnağzı 09:55 15:44 18:51 20:59
Kapuz 09:58 15:47 18:54 21:02
Zonguldak 10:03 15:52 18:59 21:07

Zonguldak - Karabük Online Otobüs Bileti

Neredennereye.com

Bu trenler Zonguldak > Karabük > Zonguldak arasında her gün işlerler. Bu trenler Zonguldak, Kapuz, İnağzı, Kilimli, Çatalağzı, Işıkveren, Kazköy, Muslu, Göbü, Türkali, Filyos, Sefercik, Gökçeler, Derecikören, Saltukova, Kiremithane, Akyamaç, Çaycuma, Ahatlı, Kayıkçılar, Bakacakkadı, Üçburgu, Gökçebey, Kayadibi, Çamlaraltı, Ibrıcak, Cebeciler, Yeşilyenice, Kölemen, Balıkısık, Bolkuş, Karabük güzergahlarında hizmet vermektedir. Zonguldak Karabük Zonguldak tren seferleri, tren saatleri, tren bileti fiyatları. Zonguldak Karabük tren yolculuğu yaklaşık 2 saat 52 dakika sürmektedir.

- Zonguldak - Çaycuma - Gökçebey Tren Saatleri >>

TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI: Bilet satışı yapılan gişe telefon numaraları ve çalışma saatleri.

ZONGULDAK TREN İSTASYONU TEL:
0372 251 15 14 - (06.30 - 21.00)

ÇATALAĞZI TREN İSTASYONU TEL:
0372 264 24 00 - (07.30 - 19.00)

FİLYOS TREN İSTASYONU TEL:
0372 623 30 18 - (06.00 - 21.30)

KARABÜK TREN İSTASYONU TEL:
0370 415 77 73 D: 425 - (06.30 - 18.30)

 

Tren Bilet Fiyatları:

Zonguldak > Karabük Bölgesel Tren bilet fiyatlarını öğrenmek için istasyon bilet gişelerini arayabilirsiniz. Anahat Trenlerine online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

eybis

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

zonguldak karabük tren seferleri

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.