İDO Beşiktaş - Yenikapı - Kınalıada - Burgazada - Heybeliada - Büyükada Deniz Otobüsü Seferleri

İdo 16 Eylül 31 Aralık 2019 Sonbahar Tarifesi

İDO Beşiktaş, Yenikapı - Adalar Deniz Otobüsü Seferleri

 
bostancı adalar deniz otobüsü saatleri
İDO Beşiktaş, Yenikapı Adalar Deniz Otobüsü Seferleri (Hafta İçi) 2019 Sonbahar Tarifesi

İdo Ek Seferler ve İptal Seferler >>

bostancı adalar deniz otobüsü saatleri
İDO Beşiktaş, Yenikapı Adalar Deniz Otobüsü (Hafta Sonu) 2019 Sonbahar Tarifesi - İdo Çağrı Merkezi: 0850 222 44 36
ido iç hatlar ücret tarifesi

İdo İç Hatlar Deniz Otobüsü Ücret Tarifesi

Sponsorlu Bağlantılar

 

Beşiktaş - Yenikapı - Adalar Feribot Seferleri Hakkında

Türkiye’nin en büyük ve popüler kenti İstanbul’da Beşiktaş-Yenikapı – Adalar arasında İDO deniz otobüsü seferleri ile ulaşım sağlanabilmektedir. Boğazın incisi Beşiktaş ve Yenikapı semtlerinden karşılıklı gerçekleştirilen adalar seferleri sayesinde ulaşım daha kısa sürede sağlanmakta ve şehir içi karayolu trafiğine takılmadan Büyükada, Heybeliada veya Burgazada ve Kınalıada güzergahlarına ulaşım sağlanmaktadır.

Beşiktaş iskelesine metro, taksi, minibüs ve İETT seçeneklerinden herhangi biri ile ulaşım mümkündür. Yenikapı iskelesine de aynı şekilde taksi, minibüs, metrobüs ve İETT ile hizmet verilmektedir. 2021 yılı İDO vapur seferleri kış tarifesi bilgilerine sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Hergün Beşiktaş-Yenikapı-Adalar arasında karşılıklı seferler yapılmakta olup güncel vapur saatleri ve vapur bilet fiyatları sayfamızda yer almaktadır.

Güncelleme Tarihi: 14 Şubat, 2022 14:20

Kullanım Şartları:

Bu sayfalarda bilgi amaçlı yayınlanan feribot ve deniz otobüsü sefer bilgileri ilgili denizcilik firmalarına aittir. Sorumluluk ilgili denizcilik işletmecisi firmalara ve kurumlara ait olup, e-yasamrehberi.com, bu sitede yayımlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan sefer bilgilerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Sefer bilgilerini İDO web sitesinden de teyid ediniz.