Adalar Kadıköy Beşiktaş Gemi Seferleri

Adalar - Beşiktaş Hattı 2024 Kış Tarifesi

Şehir Hatları Adalar, Kadıköy, Beşiktaş Vapur Saatleri (Hafta İçi ve Cumartesi)

 
adalar kadıköy beşiktaş hattı hafta içi vapur saatleri
Şehir Hatları Büyükada, Heybeliada, Burgazada, Kınalıada, Kadıköy, Beşiktaş Gemi Saatleri (Hafta içi ve Cumartesi) 2024 Kış Tarifesi

Şehir Hatları Adalar, Kadıköy, Beşiktaş Vapur Saatleri (Pazar ve Tatil Günleri)

adalar kadıköy beşiktaş hattı pazar ve tatil günleri vapur saatleri
Şehir Hatları Büyükada, Heybeliada, Burgazada, Kınalıada, Kadıköy, Beşiktaş Gemi Saatleri (Pazar ve Tatil Günleri) 2024 Kış Tarifesi

Şehir Hatları Adalar Ücret Tarifeleri:

Adalar Hattı Ücret Tarifeleri
Adalar Hattı İstanbul Kart
Tam Ada Kartlı Tam Ada Kartsız Öğrenci İndirimli
Bostancı - Adalar
Kabataş - Adalar
Kadıköy - Adalar
Beşiktaş - Adalar
27,12 TL 45,23 TL 22,62 TL 31,66 TL

Sponsorlu Bağlantılar

 

Adalar-Kadıköy-Beşiktaş Vapur Seferleri Hakkında

Türkiye’nin en büyük ve popüler kenti İstanbul’da Adalar ve Beşiktaş-Kadıköy arasında şehir hatları vapur seferleri ile ulaşım sağlanabilmektedir. Boğazın iki yakasında Beşiktaş ve Kadıköy semtleri arasında karşılıklı gerçekleştirilen vapur seferleri sayesinde ulaşım daha kısa sürede sağlanmakta ve şehir içi karayolu trafiğine takılmadan 15dk’da karşıya geçilmektedir. Ayrıca Büyükada, Heybeliada, Burgazada ve Kınalıada’ya düzenlenen seferlerle ulaşım sağlanmaktadır. Beşiktaş-Kadıköy-Adalar hattı yolculuk süresi yaklaşık 1 saat 50 dakikadır.

Beşiktaş iskelesine metro, taksi, minibüs ve İETT seçeneklerinden herhangi biri ile ulaşım mümkündür. Kadıköy iskelesine de aynı şekilde taksi, dolmuş ve İETT hizmet vermektedir. 2024 yılı şehir hatları vapur seferleri kış tarifesi bilgilerine sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Hergün Beşiktaş-Kadıköy-Adalar arasında karşılıklı seferler yapılmakta olup güncel vapur saatleri ve vapur bilet fiyatları sayfamızda yer almaktadır.

Güncelleme Tarihi: 17 Eylül, 2023 9:45

Kullanım Şartları:

Bu sayfalarda bilgi amaçlı yayınlanan feribot ve deniz otobüsü sefer bilgileri ilgili denizcilik firmalarına aittir. Sorumluluk ilgili denizcilik işletmecisi firmalara ve kurumlara ait olup, e-yasamrehberi.com, bu sitede yayımlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan sefer bilgilerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Sefer bilgilerini ŞEHİR HATLARI web sitesinden de teyid ediniz.