Aşiyan - Üsküdar - Aşiyan Gemi Seferleri

Şehir Hatları 2023 Kış Tarifesi

Üsküdar - Aşiyan - Üsküdar Vapur Sefer Saatleri (Her Gün)

 
aşiyan üsküdar vapur saatleri banner
Şehir Hatları Üsküdar, Aşiyan, Üsküdar Gemi Saatleri 2023 Kış Tarifesi
İstanbul Boğaz Hatları Güzergahı
Boğaz Hatları Güzergah Haritası

Boğaz Hatları Ücret Tarifeleri:

Şehir Hatları Ücret Tarifeleri
Merkez Hatlar İstanbul Kart
Tam Öğrenci İndirimli
Üsküdar - Aşiyan 9,37 TL 3,74 TL 5,49
Aşiyan - Anadolu Hisari - Küçüksu 7,99 TL 3,74 TL 5,49
Haliç Hattı

Boğaz Hattı
7,67 TL 3,74 TL 5,49
3 iskeleden fazla uğramalı
(Adalar Hariç)
7,67 TL 3,74 TL 5,49

Sponsorlu Bağlantılar

 

Aşiyan - Üsküdar - Aşiyan Vapur Seferleri Hakkında

İBB şehir hatları tarafından düzenlenen Aşiyan-Üsküdar vapur hattında günde 44 sefer yapılmakta olup, bir sefer süresi 25 dakikadır. 9,37 TL ücret karşılığında gerçekleştirilen Üsküdar- Aşıyan vapur seferleri karşılıklı olarak Aşıyan kalkışlı ve Üsküdar varışlı olarak gün boyunca dönmektedir. Üsküdar-Aşıyan istikametinde ilk sefer 06.50 son sefer ise 20.25 olarak ulaşım sağlanmaktadır.

Aşıyan iskelesine taksi, füniküler, dolmuş, minibüs ve İETT seçeneklerinden herhangi biri ile ulaşım mümkündür. Üsküdar iskelesine de aynı şekilde taksi, metro, Marmaray, minibüs ve İETT ile ulaşım mümkündür. 2023 yılı şehir hatları vapur seferleri kış tarifesi bilgilerine sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Aşiyan-Üsküdar güzergahında karşılıklı seferler yapılmakta olup güncel vapur saatleri ve vapur bilet fiyatları sayfamızda yer almaktadır.

Güncelleme Tarihi: 4 Kasım, 2022 17:37

Kullanım Şartları:

Bu sayfalarda bilgi amaçlı yayınlanan feribot ve deniz otobüsü sefer bilgileri ilgili denizcilik firmalarına aittir. Sorumluluk ilgili denizcilik işletmecisi firmalara ve kurumlara ait olup, e-yasamrehberi.com, bu sitede yayımlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan sefer bilgilerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Sefer bilgilerini ŞEHİR HATLARI web sitesinden de teyid ediniz.