"Toros Ekspresi" Adana > Konya Tren Saatleri


Güncelleme: 07.11.2017 09:45

Tren Adı-Kodu Kalkış Saati Varış Saati Sefer Günleri
TOROS EKSPRESİ ADANA: 07:10 KONYA: 13:24 Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar
KONYA: 16:40 ADANA: 22:44
Adana > Karaman Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
Adana    07:10
Şakirpaşa  07:15  07:16
Yenice  07:38  07:39
Durak  07:55  07:56
Kelebek  08:05  08:06
Karaisalıbucağı  08:15  08:16
Hacıkırı  08:29  08:30
Belemedik  08:45  08:46
Pozantı  08:57  08:59
Çiftehan  09:15  09:17
Gümüş  09:36  09:37
Ulukışla  09:53  09:56
Osmancık  10:10  10:11
Çakmak  10:19  10:20
Bulgurlu  10:34  10:35
Ereğli  10:44  10:48
Ayrancı  11:19  11:20
Sudurağı  11:42  11:43
Karaman  11:58  12:02
Arıkören  12:31  12:33
Çumra  12:48  12:50
Konya  13:24
Karaman > Adana Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
Konya    16:40
Kaşınhan  16:56  16:58
Çumra  17:16  17:17
Arıkören  17:32  17:34
Karaman  18:02  18:07
Sudurağı  18:23  18:24
Ayrancı  18:46  18:47
Ereğli  19:19  19:22
Çakmak  19:45  19:46
Osmancık  19:57  19:58
Ulukışla  20:18  20:22
Gümüş  20:35  20:36
Çiftehan  20:50  20:53
Pozantı  21:09  21:11
Belemedik  21:21  21:22
Hacıkırı  21:35  21:36
Karaisalıbucağı  21:46  21:48
Kelebek  21:54  21:55
Durak  22:02  22:03
Km. 345+500  22:18  22:19
Yenice  22:20  22:22
Şakirpaşa  22:39  22:40
Adana  22:44  

Adana - Konya Online Otobüs Bileti

Neredennereye.com


TREN BİLGİSİ:

Toros Ekspresi, Adana > Konya arasında her gün işler.

SÜRE : 4 Saat 20 Dakika

KONYA:
(332) 322 36 70 - (06.00-22.00)

ADANA:
(322) 453 31 72 - (05.00-22.00)


Adana - Konya Tren Bileti Fiyatları:

Adana > Konya, Konya > Adana tren bileti fiyatlarını öğrenmek ve online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.