"Toros Ekspresi" Adana > Konya Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 7 Aralık, 2019 23:38

Tren Adı-Kodu Kalkış Saati Varış Saati Sefer Günleri
TOROS EKSPRESİ ADANA: 07:45 KONYA: 13:58 Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar
KONYA: 14:00 ADANA: 19:53
 
 Adana > Konya Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
Adana   07:45
Şakirpaşa 07:48 07:49
Şehitlik 07:54 07:55
Yenice 08:08 08:13
Durak 08:27 08:28
Kelebek 08:37 08:38
Karaisalıbucağı 08:47 08:48
Hacıkırı 09:01 09:03
Belemedik 09:17 09:18
Pozantı 09:28 09:31
Çiftehan 09:46 09:49
Gümüş 10:08 10:11
Ulukışla 10:26 10:34
Osmancık 10:46 10:47
Çakmak 10:55 10:56
Ereğli 11:17 11:20
Ayrancı 11:52 11:53
Sudurağı 12:13 12:14
Karaman 12:28 12:36
Arıkören 13:06 13:07
Çumra 13:21 13:23
Kaşınhan 13:40 13:41
Konya 13:58  
 Konya > Adana Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
Konya   14:00
Konya YHT 14:00 14:00
Kaşınhan 14:17 14:18
Çumra 14:35 14:37
Arıkören 14:51 14:52
Karaman 15:22 15:26
Sudurağı 15:40 15:41
Ayrancı 16:01 16:02
Ereğli 16:34 16:37
Çakmak 16:57 16:58
Osmancık 17:08 17:09
Ulukışla 17:26 17:29
Gümüş 17:40 17:43
Çiftehan 17:56 17:58
Pozantı 18:12 18:15
Belemedik 18:24 18:25
Hacıkırı 18:37 18:39
Karaisalıbucağı 18:49 18:50
Kelebek 18:57 18:58
Durak 19:05 19:06
Km. 345+500 19:19 19:20
Yenice 19:22 19:31
Şehitlik 19:44 19:45
Şakirpaşa 19:49 19:50
Adana 19:53  
 

Adana - Konya Online Otobüs Bileti

TOROS EKSPRESİ TREN BİLGİSİ:

Toros Ekspresi, Adana > Konya arasında her gün işler. Adana Konya arası tren yolculuğu yaklaşık 5 saat 50 dakika sürmektedir. Toros Ekspresi'nin durduğu duraklar Adana, Şakirpaşa, Yenice, Durak, Kelebek, Karaisalı, Hacıkırı, Belemedik, Pozantı, Çiftehan, Gümüş, Ulukışla, Osmancık, Çakmak, Ereğli, Böğecik, Ayrancı, Sudurağı, Karaman, Demiryurt, Arıkören, Çumra, Kaşınhan, Konya.

Adana Konya Tren Bileti Fiyatları:

Toros Ekspresi, Adana - Konya arası 1. mevki tren bileti fiyatı 25.50 TL' dir. Bu rakam tam bilet fiyatıdır. Adana - Konya arası indirimli tren bileti fiyatlarını Eybis'den online bilet satın alırken tarife seçimi yaparak görebilirsiniz. Bunlar indirimler, 65 üstü yaş indirimi (%50), 13-26 yaş genç indirimi, 60-64 yaş indirimi (%20), 7-12 yaş çocuk indirimi, personel indirimi, basın indirimi, öğretmen indirimi, TSK (çalışan) indirimidir. Ayrıca evcil hayvan biletide satın alabilirsiniz.

KONYA GAR İLETİŞİM:

Tel: (332) 322 36 70 / (332) 322 36 80 (Santral) - Çalışma Saatleri: 24 SAAT AÇIK

ADANA GAR İLETİŞİM:

Tel: 0(322) 453 31 72 - Çalışma Saatleri: 05.30-21.30

pulman, kompartıman vagon

 

Adana - Konya Tren Bileti Fiyatları:

Adana > Konya, Konya > Adana tren bileti fiyatlarını öğrenmek ve online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

eybis

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

toros ekspresi

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.