"Toros Ekspresi" Adana > Konya Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 17 Aralık, 2018 19:16

Tren Adı-Kodu Kalkış Saati Varış Saati Sefer Günleri
TOROS EKSPRESİ ADANA: 07:45 KONYA: 13:48 Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar
KONYA: 15:30 ADANA: 21:17
 
Adana > Konya Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
Adana   07:45
Şakirpaşa 07:49 07:50
Yenice 08:11 08:13
Durak 08:28 08:29
Kelebek 08:37 08:38
Karaisalıbucağı 08:46 08:47
Hacıkırı 08:59 09:01
Belemedik 09:14 09:15
Pozantı 09:24 09:26
Çiftehan 09:41 09:42
Gümüş 10:01 10:02
Ulukışla 10:16 10:19
Osmancık 10:30 10:31
Çakmak 10:39 10:40
Ereğli 11:00 11:02
Böğecik 11:14 11:15
Ayrancı 11:33 11:34
Sudurağı 11:54 11:56
Karaman 12:12 12:17
Demiryurt 12:36 12:38
Arıkören 12:53 12:54
Çumra 13:09 13:11
Kaşınhan 13:29 13:30
Konya 13:48  
Konya > Adana Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
Konya   15:30
Kaşınhan 15:47 15:49
Çumra 16:08 16:09
Arıkören 16:23 16:24
Demiryurt 16:39 16:40
Karaman 16:57 17:01
Sudurağı 17:15 17:16
Ayrancı 17:36 17:37
Ereğli 18:07 18:10
Çakmak 18:31 18:32
Osmancık 18:42 18:44
Ulukışla 19:00 19:05
Gümüş 19:15 19:16
Çiftehan 19:29 19:31
Pozantı 19:45 19:47
Belemedik 19:56 19:57
Hacıkırı 20:09 20:11
Karaisalıbucağı 20:20 20:21
Kelebek 20:27 20:28
Durak 20:34 20:35
Yenice 20:50 20:52
Şakirpaşa 21:12 21:13
Adana 21:17  

Adana - Konya Online Otobüs Bileti


TREN BİLGİSİ:
Toros Ekspresi, Adana > Konya arasında her gün işler. Adana Konya arası tren yolculuğu yaklaşık 5 saat 50 dakika sürmektedir. Toros Ekspresi'nin durduğu duraklar Adana, Şakirpaşa, Yenice, Durak, Kelebek, Karaisalı, Hacıkırı, Belemedik, Pozantı, Çiftehan, Gümüş, Ulukışla, Osmancık, Çakmak, Ereğli, Böğecik, Ayrancı, Sudurağı, Karaman, Demiryurt, Arıkören, Çumra, Kaşınhan, Konya.

KONYA GAR İLETİŞİM:
Tel: (332) 322 36 70 / (332) 322 36 80 (Santral) - Çalışma Saatleri: 24 SAAT AÇIK

ADANA GAR İLETİŞİM:
Tel: 0(322) 453 31 72 - Çalışma Saatleri: 05.30-21.30


pulman, kompartıman vagon

 

Adana - Konya Tren Bileti Fiyatları:

Adana > Konya, Konya > Adana tren bileti fiyatlarını öğrenmek ve online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

eybis

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

toros ekspresi

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.