Başkentray Saatleri (Kayaş Sincan) 2020

 
başkentray banliyö treni 2

Güncelleme Tarihi: 7 Ağustos, 2020 14:07

Başkentray Hakkında 2

Başkentray Banliyö Trenleri toplam uzunluğu 36 km olan, Mamak İlçesinin Kayaş Mahallesi ile Ankara Sincan İlçesi arasında kalan hatta çalışır. Kayaş Sincan demiryolu hattı üzerinde toplam 24 adet istasyon (durak) yer almaktadır. Başkentray banliyö treninin duruş ve kalkış yaptığı istasyonların tam listesi aşağıda yer almaktadır. Başkentray ile yolculuk edenler yüksek hızlı trenlere Ankara Garı ve Eryaman Gar'da aktarma yapabilmektedir. Başkentray banliyö trenlerinde Ankarakart geçerlidir.

 

Başkentray Tren Saatleri

Başkentray banliyö treni Kayaş Sincan güzergahında bulunan istasyonların tren saatleri. Başkentray banliyö trenleri aşağıdaki saat aralıklarında 15 dakika bir sefer yapar.

Başkentray Tren Saatleri
Başkentray Kayaş - Sincan Yönü Tren Saatleri
İlk Sefer Kalkış Saati Son Sefer Kalkış Saati
06:15 19:45

Başkentray Sincan Kayaş Tren Saatleri >>

Başkentray Durakları, İstasyonları

Başkentray Banliyö Treninin duruş ve kalkış yaptığı duraklar, Başkentray güzergahı üzerinde bulunan tren istasyonları Kayaş, Köstence, Üreğil, Bağderesi, Mamak, Saimekadın, Demirlibahçe, Cebeci, Kurtuluş, Yenişehir, Ankara, Hipodrom, Gazi Mahallesi, Gazi, Marşandiz, Behiçbey, Yıldırım, Havadurağı, Etimesgut, Özgüneş, Eryaman YHT, Elvankent, Llale, Sincan'dır.

Başkentray Banliyö Treni Seyahat Süreleri

Başkentray banliyö trenleri Kayaş Sincan Kayaş arasında karşılıklı 15 dakika aralıklarla sefer düzenlemektedir. Bu hatta günde 113 sefer düzenlenmektedir. Başkentray Kayaş Sincan istasyonları arasında sefer süresi 49 dakika sürmektedir. Sabah ilk tren Sincan İstasyonundan saat - da son tren ise akşam saat - de hareket etmektedir. Yine Kayaş İstasyonundan ilk tren sabah saat - de, son tren ise akşam saat - de hareket etmektedir.

Başkentray Saatleri .pdf Yükle

Başkentray Kayaş Sincan Kayaş güncel tren saatleri sayfanın üst kısmında yayınlanmaktadır. Dilerseniz Başkentray tren saatleri 2020 pdf dosyasını aşağıdaki linkten bilgisayarınıza, tabletinize veya cep telofonunuza yükleyebilirsiniz.

 

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.