Amasya - Havza - Amasya Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 8 Ağustos, 2022 10:21

 
Amasya > Havza Güzergahı Tren Seferleri Saatleri
İstasyonu 1. Tren 2. Tren 3. Tren
Amasya 07:30 11:00 15:05
Km.131+640 07:33 11:03 15:08
Km.130+150 07:36 11:06 15:11
Boğazköy 07:49 11:20 15:25
Km.116+300 07:54 11:25 15:30
Km.115+205 07:56 11:27 15:32
Kurnaz 08:01 11:32 15:37
Saluca 08:04 11:35 15:40
Suluova 08:09 11:40 15:45
Km.103+455 08:13 11:44 15:49
Km.102+000 08:17 11:48 15:53
Hacıbayram 08:20 11:51 15:56
Km. 99+200 08:23 11:54 15:59
Çeltek 08:25 11:56 16:01
Km.94+000 08:32 12:03 16:08
Km.92+900 08:35 12:06 16:11
Havza 08:43 12:14 16:19

Sponsorlu Bağlantılar

 
Havza > Amasya Güzergahı Tren Seferleri Saatleri
İstasyonu 1. Tren 2. Tren 3. Tren
Havza 09:00 13:00 17:15
Km.92+900 09:09 13:09 17:24
Km.94+000 09:12 13:12 17:27
Çeltek 09:17 13:17 17:32
Km. 99+200 09:24 13:24 17:39
Hacıbayram 09:27 13:27 17:42
Km.102+000 09:30 13:30 17:45
Km.103+455 09:34 13:34 17:49
Suluova 09:38 13:38 17:53
Saluca 09:43 13:43 17:58
Kurnaz 09:46 13:46 18:01
Km.115+205 09:51 13:51 18:06
Km.116+300 09:54 13:54 18:09
Boğazköy 09:59 13:59 18:14
Km.130+150 10:12 14:12 18:27
Km.131+640 10:15 14:15 18:30
Amasya 10:17 14:17 18:32

Amasya - Havza Bölgesel Treni

Bu trenler Amasya > Havza > Amasya arasında her gün işlerler. Amasya, Boğazköy, Kurnaz, Saluca, Suluova, Hacıbayram, Çeltek, Havza tren seferleri, tren saatleri, tren bileti fiyatları. Amasya Havza tren yolculuğu yaklaşık 1 saat 13 dakika sürmektedir.

Samsun - Amasya - Samsun Tren Seferleri >

TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI:

Bilet satışı yapılan tren istasyonları bilet gişesi telefon numaraları ve çalışma saatleri.

AMASYA İSTASYONU:
Tel: 0358 218 12 39 - (07.00 - 23.00)

HAVZA İSTASYONU:
Tel: 0362 714 10 86 - (06.00 - 20.30)

SAMSUN İSTASYONU:
Tel: 0362 231 33 34 - (04.45 - 19.30)

Amasya Havza Tren Bileti Fiyatları:

Amasya > Havza Bölgesel treni tam bilet fiyatı 35 ₺ olup kısa mesafe ve indirimli Amasya Havza tren bileti fiyatlarını öğrenmek için istasyon bilet gişelerini arayabilirsiniz. Anahat Trenlerine online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

tcdd taşımacılık ebilet

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

amasya havza tren seferleri

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.